• -41%
Czujnik, pozycja wałka rozrządu :: Referencja: AS4254 :: Producent: AUTLOG
  • Czujnik, pozycja wałka rozrządu :: Referencja: AS4254 :: Producent: AUTLOG

Czujnik, pozycja wałka rozrządu

82,98 zł
48,96 zł 
Oszczędzasz 41% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

AUTLOG
AS4254
Brak danych

Lista parametrów:

Ciężar [kg]0,02

Lista zamienników:

CITROEN/PEUGEOT19207V
CITROEN/PEUGEOT1920FY
CITROEN/PEUGEOT1920QN
CITROEN/PEUGEOT9665443580
FIAT9665443580
FIAT9665443680
FORD1229954
FORD1314032
FORD1490841
FORD1580907
FORD1695278
FORD3M5Q12K073AA
FORD3M5Q12K073AB
FORD3M5Q12K073AC
FORD3M5Q12K073CA
FORD9M5Q12K073AA
MITSUBISHIMN982271
BOSCH0986280413
ERA550432
FACET90632
FAE79151
FEBI BILSTEIN31240
LUCAS ELECTRICALSEP1361
MEAT & DORIA87220
METZGER0903031
MEYLE40148000005
QUINTON HAZELLXREV284
TOPRAN721697
VEMOV22720028
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI (R56) Cooper D 2006-11 2010-09 hatchback 109 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4),W16 D16
MINI CLUBMAN (R55) Cooper D 2007-10 2010-02 kombi 109 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4)