• -41%
Pompa sprzęgła :: Referencja: PND216 :: Producent: TRW
  • Pompa sprzęgła :: Referencja: PND216 :: Producent: TRW

Pompa sprzęgła

504,34 zł
297,56 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: cylinder
Grupa produktów: pompa sprzęgła
Docelowa lokalizacja elementu: sprzęgło
Dodatkowe informacje: cylinder główny
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: cylinder
Grupa produktów: pompa sprzęgła
Docelowa lokalizacja elementu: sprzęgło
Dodatkowe informacje: cylinder główny

Szczegóły produktu

TRW
PND216
Brak danych

Lista parametrów:

Średnica [mm]19,05

Lista zamienników:

BMW21521161891
BMW21521163899
BMW21526751146
BMW21526756747
BMW21526758822
BMW21526773670
A.B.S.41081
ATE24241917133
BENDIX122112B
BORG & BECKBCM130
BOSCH0986486049
BOSCH0986486065
Brake ENGINEERINGMC1556BE
BREMBOC06008
CAR7237
DELPHILM80140
FERODOFHC5071
FTEKG19006403
FTEKG19007701
FTEKG190077412
GIRLING1204216
HELLA8AG355561831
LuK511017310
METELLI550050
METELLI550051
NK831513
PEXGZ19044
QH BeneluxCM20014
QUINTON HAZELLKGF19113
REMSAC161944
SACHS6284600102
SWAG20934880
TEXTAR50014200
TRISCAN813011206
TRISCAN813011207
TRISCAN813011208
TRUSTINGPZ080
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E46) 320 d 1998-04 2001-09 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW X3 (E83) xDrive 20 d 2008-09 2010-08 samochód terenowy zamknięty 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW Z4 (E89) sDrive 20 i 2011-09 - kabriolet 184 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW Z4 (E89) sDrive 28 i 2011-09 - kabriolet 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW X1 (E84) sDrive 20 i 2011-09 2015-06 kombi 184 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW X1 (E84) xDrive 20 i 2011-09 2015-06 kombi 184 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW X3 (E83) xDrive 30 d 2008-09 2011-04 samochód terenowy zamknięty 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 222 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 316 i 2000-04 2005-02 sedan 105 1596 Benzyna M43 B16 (164E3)
BMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci 2001-09 2007-12 kabriolet 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2002-03 2005-02 kombi 115 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 (E46) 330 d 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E90) 325 i 2005-01 2011-12 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 330 i 2005-01 2007-08 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 3 (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E90) 320 d 2005-01 2011-12 sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,M47 D20 (204D4)
BMW Z4 (E85) 2.0 i 2005-03 2009-02 kabriolet 150 1995 Benzyna N46 B20 A,N46 B20 B
BMW 3 Touring (E91) 330 i 2005-09 2007-08 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 xi 2005-09 2012-06 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xi 2005-09 2007-08 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 (E90) 320 si 2006-05 2011-12 sedan 173 1997 Benzyna N45 B20 A
BMW 3 coupe (E92) 325 xi 2006-09 2013-12 coupe 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i 2006-09 2013-12 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 xi 2006-09 2013-12 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 (E90) 325 xi 2005-01 2011-12 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 330 xi 2005-01 2007-08 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i 2006-09 2010-02 coupe 272 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 AF,N52 B30 BF
BMW 3 coupe (E92) 330 xi 2006-09 2013-12 coupe 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X1 (E84) sDrive 18 i 2009-03 2015-06 kombi 136 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 1 (E81) 116 i 2008-11 2012-09 hatchback 122 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E81) 116 d 2008-11 2012-09 hatchback 116 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 20 d 2009-10 2015-06 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 20 d 2009-10 2015-06 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-01 2013-12 coupe 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (F20) 120 d xDrive 2012-02 - hatchback 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 316 i 2012-10 - sedan 136 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW X1 (E84) sDrive 16 d 2012-04 2015-06 kombi 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 20 d 2012-07 2015-06 kombi 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 114 d 2012-07 - hatchback 95 1598 Olej napędowy N47 D16 A
BMW 1 (F21) 120 d xDrive 2012-02 - hatchback 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 118 d 2010-12 - hatchback 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 125 i 2011-08 - hatchback 218 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 335 i 2011-10 - sedan 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 i 2012-02 - sedan 184 1997 Benzyna N20 B20 A,N20 B20 D
BMW 3 (F30, F35, F80) 316 d 2012-02 - sedan 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 318 d 2012-02 - sedan 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i 2013-11 - coupe 184 1997 Benzyna N20 B20 B,N20 B20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d xDrive 2013-11 2015-03 coupe 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) 320 d 2007-01 2013-12 coupe 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i xDrive 2013-11 - coupe 184 1997 Benzyna N20 B20 B,N20 B20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 i 2012-06 - kombi 184 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 3 Touring (F31) 316 d 2012-06 - kombi 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 318 d 2012-06 - kombi 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 kabriolet (E88) 135 i 2008-03 2013-12 kabriolet 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 (E90) 323 i 2008-03 2011-12 sedan 190 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 i xDrive 2011-11 - sedan 184 1997 Benzyna N20 B20 A,N20 B20 B
BMW 1 (F20) M 135 i 2011-11 - hatchback 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 1 (F20) M 135 i xDrive 2012-02 - hatchback 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW X1 (E84) xDrive 25 d 2009-10 2015-06 kombi 218 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 d xDrive 2011-10 2015-07 sedan 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 328 i xDrive 2011-10 - sedan 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 335 i xDrive 2011-10 - sedan 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 1 (F20) 114 d 2012-10 - hatchback 95 1598 Olej napędowy N47 D16 A
BMW 2 coupe (F22, F87) 220 d 2013-10 - coupe 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 2 coupe (F22, F87) 220 i 2013-10 - coupe 184 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i 2013-10 - kabriolet 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 2 coupe (F22, F87) M 235 i 2013-10 - coupe 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 d 2013-10 2015-07 kabriolet 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 428 i 2013-10 - kabriolet 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 1 (F21) 114 i 2011-12 - hatchback 102 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F21) 116 i 2011-12 - hatchback 136 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F21) 118 i 2012-07 - hatchback 170 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F21) 125 i 2011-12 - hatchback 218 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 1 (F21) 120 d 2012-07 - hatchback 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW Z4 (E89) sDrive 18 i 2013-04 - kabriolet 156 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i 2013-03 - hatchback 184 1997 Benzyna N20 B20 A,N20 B20 B
BMW 3 Gran Turismo (F34) 328 i 2013-03 - hatchback 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 335 i 2013-03 - hatchback 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 318 d 2013-03 - hatchback 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d 2013-03 2015-07 hatchback 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 20 d 2012-07 2015-06 kombi 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 320 d 2012-06 - kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,B47 D20 A
BMW 3 Touring (F31) 325 d 2013-03 - kombi 218 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 3 Touring (F31) 335 i 2013-03 - kombi 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 325 d 2011-10 - sedan 218 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 3 Touring (F31) 328 i xDrive 2012-06 - kombi 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 i xDrive 2012-06 - kombi 184 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive 2012-06 2015-07 kombi 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 316 i 2013-03 - kombi 136 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 i 2012-02 - sedan 170 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i xDrive 2013-03 - hatchback 184 1997 Benzyna N20 B20 A,N20 B20 B
BMW 3 Gran Turismo (F34) 325 d 2013-03 - hatchback 218 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 4 coupe (F32, F82) 428 i 2013-07 - coupe 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i 2013-07 - coupe 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i xDrive 2013-07 - coupe 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) M3 2014-01 - sedan 431 2979 Benzyna S55 B30 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 425 d 2014-01 - coupe 218 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 4 coupe (F32, F82) M4 2014-01 - coupe 431 2979 Benzyna S55 B30 A
BMW 2 coupe (F22, F87) 218 d 2014-01 - coupe 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 2 coupe (F22, F87) 225 d 2014-01 - coupe 218 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 d xDrive 2012-05 - sedan 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d 2014-03 - coupe 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i 2014-03 - coupe 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive 2013-01 - kombi 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 320 d 2011-10 - kombi 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d 2014-03 2015-03 coupe 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i 2014-03 - coupe 184 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i xDrive 2014-03 - coupe 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 d 2012-02 - sedan 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 120 d xDrive 2011-01 - hatchback 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 125 i 2013-03 - hatchback 238 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 1 (F20) 120 d 2011-01 - hatchback 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 125 i 2013-03 - hatchback 238 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 1 (F21) 120 d 2012-01 - hatchback 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 kabriolet (F33, F83) M4 2014-07 - kabriolet 431 2979 Benzyna S55 B30 A
BMW 2 coupe (F22, F87) 228 i 2014-07 - coupe 245 1997 Benzyna N26 B20 A,N20 B20 A
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 i 2014-07 - kabriolet 184 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 425 d 2014-07 - kabriolet 218 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive 2014-07 - coupe 184 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i 2013-10 - kabriolet 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 2 coupe (F22, F87) 220 d 2014-11 - coupe 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 2 kabriolet (F23) 220 i 2014-11 - kabriolet 184 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 2 kabriolet (F23) M 235 i 2014-11 - kabriolet 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 2 kabriolet (F23) 220 d 2014-11 - kabriolet 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d 2015-03 - coupe 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d xDrive 2015-03 - coupe 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d 2015-03 - coupe 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive 2015-03 - coupe 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 1 (F21) 118 i 2015-03 - hatchback 136 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F21) 120 i 2015-03 - hatchback 177 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F21) M 135 i 2015-03 - hatchback 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 1 (F21) 116 d 2015-03 - hatchback 116 1496 Olej napędowy B37 D15 A
BMW 1 (F21) 118 d 2015-03 - hatchback 150 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 1 (F21) 120 d 2015-03 - hatchback 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 1 (F20) 118 i 2015-03 - hatchback 136 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F20) 120 i 2015-03 - hatchback 177 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F20) M 135 i 2015-03 - hatchback 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 1 (F20) 116 d 2015-03 - hatchback 116 1496 Olej napędowy B37 D15 A
BMW 1 (F20) 118 d 2015-03 - hatchback 150 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 1 (F20) 120 d 2015-03 - hatchback 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 2 coupe (F22, F87) 218 d 2015-07 - coupe 150 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 2 kabriolet (F23) 218 d 2015-07 - kabriolet 150 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 318 i 2015-07 - sedan 136 1499 Benzyna B38 B15 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 318 d 2015-07 - sedan 150 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 d 2015-07 - sedan 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 3 Touring (F31) 318 i 2015-07 - kombi 136 1499 Benzyna B38 B15 A
BMW 3 Touring (F31) 318 d 2015-07 - kombi 150 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 d 2015-07 - kombi 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive 2015-07 - kombi 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 318 d 2015-07 - hatchback 150 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d 2015-07 - hatchback 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d xDrive 2015-07 - hatchback 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 1 (F21) 114 d 2015-06 - hatchback 95 1496 Olej napędowy B37 D15 A
BMW 1 (F20) 114 d 2015-06 - hatchback 95 1496 Olej napędowy B37 D15 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 i 2015-07 - coupe 136 1499 Benzyna B38 B15 A
BMW 2 kabriolet (F23) 220 d 2014-11 - kabriolet 163 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 2 kabriolet (F23) 218 d 2015-07 - kabriolet 136 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 418 d 2015-03 - coupe 136 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d xDrive 2013-11 - coupe 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,B47 D20 A
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 i 2014-07 - kabriolet 163 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 425 d 2014-07 - kabriolet 211 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i 2014-03 - coupe 163 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW Z4 (E89) sDrive 20 i 2011-09 - kabriolet 163 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 2 coupe (F22, F87) M2 2015-11 - coupe 370 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 330 i 2007-03 2013-12 kabriolet 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2002-06 2005-02 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A,N40 B16 A
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2006-01 2007-12 kabriolet 163 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 1 (F21) 118 d xDrive 2013-05 - hatchback 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 18 d 2009-04 2011-12 samochód terenowy zamknięty 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 kabriolet (E93) 325 d 2007-01 2009-12 kabriolet 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 325 d 2007-01 2009-12 coupe 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 (F30, F35, F80) 318 d 2012-02 - sedan 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 d xDrive 2012-05 - sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Gran Turismo (F34) 325 d 2013-07 - hatchback 211 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d 2013-03 - hatchback 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (E90) 325 i 2006-01 2011-12 sedan 211 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW X3 (E83) 2.5 si xDrive 2006-07 2008-12 samochód terenowy zamknięty 211 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 1 kabriolet (E88) 120 d 2008-03 2013-12 kabriolet 197 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (E90) 328 i 2007-03 2011-12 sedan 234 2996 Benzyna N51 B30 A
BMW 1 (E87) 120 i 2003-11 2012-09 hatchback 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (F21) 118 d 2011-12 - hatchback 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 120 d 2012-07 - hatchback 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 125 d 2011-12 - hatchback 211 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 1 (E81) 116 d 2011-01 2011-12 hatchback 90 1995 Olej napędowy N47 D20 C,N47 D20 A
BMW 1 (E87) 116 d 2011-01 2011-12 hatchback 90 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 kabriolet (E93) 320 d 2008-01 2013-12 kabriolet 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 318 d xDrive 2012-11 - sedan 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 318 d xDrive 2013-01 - kombi 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d xDrive 2013-03 2015-07 hatchback 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 coupe (F32, F82) 428 i xDrive 2013-07 - coupe 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d 2013-07 2015-03 coupe 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 428 i xDrive 2014-01 - kabriolet 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d xDrive 2013-05 - hatchback 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive 2014-03 2015-03 coupe 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i 2014-03 - coupe 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 1 (F20) 118 d xDrive 2013-07 - hatchback 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 120 d xDrive 2012-01 - hatchback 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 2 coupe (F22, F87) 220 d 2014-03 - coupe 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 16 i 2013-03 2015-06 kombi 143 1592 Benzyna N20 B16 A
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i xDrive 2014-07 - kabriolet 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i xDrive 2014-07 - coupe 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 1 (F21) 125 i Flex 2014-08 - hatchback 218 1997 Benzyna / etanol N20 B20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 335 i 2011-10 2013-07 sedan 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 335 i xDrive 2011-10 2013-07 sedan 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 335 i 2013-07 - sedan 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 335 i xDrive 2013-07 - sedan 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 335 i 2012-01 2013-07 kombi 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 335 i 2013-07 - kombi 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 335 i 2013-03 2014-03 hatchback 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 335 i 2013-07 - hatchback 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i 2013-07 - coupe 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i xDrive 2013-07 - coupe 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i xDrive 2014-07 - kabriolet 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i 2014-03 - coupe 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i xDrive 2014-07 - coupe 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 2 kabriolet (F23) 228 i 2014-11 - kabriolet 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 2 coupe (F22, F87) 218 i 2015-03 - coupe 136 1499 Benzyna B38 B15 A,B38 A15 MO
BMW 2 kabriolet (F23) 218 i 2015-03 - kabriolet 136 1499 Benzyna B38 B15 A,B38 A15 MO
BMW 4 coupe (F32, F82) 418 d 2015-03 - coupe 150 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 1 (F21) 116 i 2015-03 - hatchback 109 1499 Benzyna B38 B15 A
BMW 1 (F21) 118 d xDrive 2015-03 - hatchback 150 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 1 (F20) 116 i 2015-03 - hatchback 109 1499 Benzyna B38 B15 A
BMW 1 (F20) 118 d xDrive 2015-03 - hatchback 150 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d 2013-05 - hatchback 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 d 2013-10 2015-07 kabriolet 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 330 i 2015-07 - sedan 252 1998 Benzyna B48 B20 A,B48 B20 B
BMW 3 (F30, F35, F80) 340 i 2015-07 - sedan 326 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 340 i xDrive 2015-07 - sedan 326 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 318 d xDrive 2015-07 - sedan 150 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 d xDrive 2015-07 - sedan 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 3 Touring (F31) 330 i 2015-07 - kombi 252 1998 Benzyna B48 B20 A
BMW 3 Touring (F31) 318 d xDrive 2015-07 - kombi 150 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 i 2015-07 - sedan 184 1998 Benzyna B48 B20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 i xDrive 2015-07 - sedan 184 1998 Benzyna B48 B20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 i 2015-07 - kombi 184 1998 Benzyna B48 B20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 i xDrive 2015-07 - kombi 184 1998 Benzyna B48 B20 A
BMW 2 coupe (F22, F87) 218 d 2015-07 - coupe 136 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 2 coupe (F22, F87) 220 d 2014-11 - coupe 163 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 325 d 2011-10 - sedan 211 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 3 Touring (F31) 325 d 2013-03 - kombi 211 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive 2012-06 - kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 318 d 2012-06 - kombi 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i 2013-03 - hatchback 163 1997 Benzyna N20 B20 B,N20 B20 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i xDrive 2013-03 - hatchback 163 1997 Benzyna N20 B20 B,N20 B20 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 318 d 2013-03 - hatchback 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d xDrive 2013-03 - hatchback 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i 2013-11 - coupe 163 1997 Benzyna N20 B20 B,N20 B20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i xDrive 2013-11 - coupe 163 1997 Benzyna N20 B20 B,N20 B20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d 2013-07 - coupe 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,B47 D20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 425 d 2014-01 - coupe 211 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 d 2013-10 - kabriolet 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,B47 D20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d 2014-03 - coupe 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,B47 D20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive 2014-03 - coupe 163 1995 Olej napędowy B47 D20 A,N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive 2014-03 - coupe 163 1997 Benzyna N20 B20 B,N20 B20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d 2014-03 - coupe 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C,B47 D20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d 2013-07 2015-03 coupe 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d xDrive 2013-11 2015-03 coupe 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d 2014-03 2015-03 coupe 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive 2014-03 2015-03 coupe 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 340 i xDrive 2015-10 - sedan 360 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 340 i 2015-10 - sedan 360 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 325 d 2016-03 - sedan 224 1995 Olej napędowy B47 D20 B
BMW 3 Touring (F31) 325 d 2016-03 - kombi 224 1995 Olej napędowy B47 D20 B
BMW 4 coupe (F32, F82) 440 i 2016-03 - coupe 326 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 440 i xDrive 2016-03 - coupe 326 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 425 d 2016-03 - coupe 224 1995 Olej napędowy B47 D20 B
BMW 4 coupe (F32, F82) M4 2016-03 - coupe 450 2979 Benzyna S55 B30 A
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 425 d 2016-03 - kabriolet 224 1995 Olej napędowy B47 D20 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 425 d 2016-03 - coupe 224 1995 Olej napędowy B47 D20 B
BMW 4 kabriolet (F33, F83) M4 2016-03 - kabriolet 450 2979 Benzyna S55 B30 A
BMW 1 (F20) 125 d 2011-08 - hatchback 211 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 3 Touring (E91) 325 i 2007-09 2012-06 kombi 211 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 318 d 2007-07 2012-06 kombi 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 120 d 2010-12 - hatchback 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 116 d 2012-11 - hatchback 116 1598 Olej napędowy N47 D16 A
BMW 3 (E90) 318 d 2007-07 2011-12 sedan 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (E46) 318 i 1998-02 2001-09 sedan 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 323 i 1998-03 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E46) 320 i 1998-03 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 1 coupe (E82) M 2011-04 2012-06 coupe 340 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW X1 (E84) xDrive 28 i 2011-04 2015-06 kombi 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 1 (F20) 116 i 2010-12 - hatchback 136 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F20) 118 i 2010-11 - hatchback 170 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F20) 116 d 2010-12 - hatchback 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 118 d 2010-12 - hatchback 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 120 d 2010-12 - hatchback 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999-04 2000-09 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1999-04 2000-06 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 Touring (E91) 318 i 2007-09 2012-06 kombi 136 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 3 (E46) 316 i 1998-09 2005-02 sedan 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E91) 316 d 2009-09 2012-06 kombi 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999-10 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999-08 2000-09 coupe 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 (E90) 320 d xDrive 2008-07 2011-12 sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 1999-11 2001-09 coupe 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999-10 2001-09 kombi 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999-10 2000-06 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 Touring (E46) 320 d 2000-03 2001-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 1 coupe (E82) 118 d 2009-09 2013-10 coupe 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 328 i 2011-10 - sedan 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 d 2011-10 2015-07 sedan 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 d 2011-10 - sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,B47 D20 A
BMW 3 coupe (E92) 318 i 2010-03 2013-12 coupe 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 kabriolet (E93) 318 i 2010-03 2013-12 kabriolet 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 kabriolet (E93) 325 d 2010-02 2013-12 kabriolet 204 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW Z8 (E52) 4.9 2000-06 2003-06 kabriolet 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 3 (E46) 330 d 1999-10 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 1999-10 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000-04 2000-09 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 coupe (E46) M3 2000-06 2006-07 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 xi 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2007-12 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) M3 3.2 2001-04 2007-12 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2000-04 2006-07 coupe 105 1596 Benzyna M43 B16 (164E3)
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2001-06 2005-02 hatchback 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001-06 2005-02 hatchback 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Compact (E46) 318 ti 2001-09 2005-02 hatchback 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001-09 2005-02 hatchback 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 318 i 2001-09 2005-02 sedan 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2001-09 2006-07 coupe 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 (E46) 320 d 2001-09 2005-02 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 320 d 2001-09 2005-02 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 318 d 2001-09 2003-03 sedan 116 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 (E46) 316 i 2002-02 2005-02 sedan 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 Touring (E46) 318 i 2001-09 2005-02 kombi 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 Touring (E46) 316 i 2002-03 2005-02 kombi 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-10 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 1 (F20) 125 d 2011-08 - hatchback 218 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 3 coupe (E46) 330 Cd 2003-03 2006-07 coupe 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 coupe (E46) 320 Cd 2003-11 2006-07 coupe 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Compact (E46) 318 td 2003-03 2005-02 hatchback 115 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 coupe (E46) M3 2003-06 2006-07 coupe 360 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-12 2006-12 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2005-08 samochód terenowy zamknięty 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW Z4 (E85) 2.2 i 2003-10 2005-10 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 1 (E81) 116 i 2007-03 2012-09 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 1 (E81) 120 d 2007-03 2012-09 hatchback 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW X3 (E83) 2.0 d 2004-10 2010-12 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Cd 2005-02 2007-12 kabriolet 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E90) 320 i 2005-01 2007-03 sedan 150 1995 Benzyna N46 B20 A,N46 B20 C,N46 B20 B
BMW 3 (E46) 318 d 2003-03 2005-02 sedan 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2003-03 2005-02 kombi 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 1 (E81) 130 i 2006-09 2012-09 hatchback 265 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 3 Touring (E91) 320 i 2005-09 2012-06 kombi 150 1995 Benzyna N46 B20 A,N46 B20 C
BMW 3 Touring (E91) 325 i 2005-09 2012-06 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 Touring (E91) 320 d 2005-09 2012-06 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 316 i 2002-06 2005-02 sedan 115 1596 Benzyna N45 B16 A,N40 B16 A
BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2002-06 2006-07 coupe 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 3 (E90) 318 i 2005-09 2007-03 sedan 129 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 3 (E90) 318 d 2005-09 2011-12 sedan 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E90) 330 d 2005-09 2011-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 d 2005-09 2012-06 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 2.0 i 2005-07 2008-08 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2008-08 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E90) 330 xd 2005-09 2011-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 xd 2005-09 2012-06 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2005-09 2009-02 kabriolet 177 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW Z4 (E85) 2.5 si 2005-09 2009-02 kabriolet 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW Z4 (E85) 3.0 si 2006-01 2008-12 kabriolet 265 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 318 d 2005-09 2012-06 kombi 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 318 i 2006-01 2012-06 kombi 129 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW Z4 coupe (E86) 3.0 si 2006-03 2009-01 coupe 265 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd 2005-08 2007-12 kabriolet 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci 2005-02 2007-12 kabriolet 150 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 A
BMW 3 coupe (E92) 335 i 2006-09 2013-12 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW X3 (E83) 3.0 si 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X3 (E83) 2.5 si 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 335 i 2006-09 2011-12 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 335 i 2006-09 2012-06 kombi 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW Z4 (E85) M 2006-03 2009-02 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW Z4 coupe (E86) M 2006-03 2009-01 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2006-09 2013-12 coupe 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 330 d 2006-09 2013-12 coupe 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 330 xd 2006-09 2013-12 coupe 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2005-03 2006-07 coupe 150 1995 Benzyna N46 B20 A
BMW 3 (E90) 320 d 2005-09 2011-12 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 320 d 2005-09 2012-06 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 325 d 2006-09 2012-06 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E90) 325 d 2006-09 2011-12 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E39) M5 1998-09 2003-06 sedan 313 4988 Benzyna M70 B50 (5012A)
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-03 2013-12 coupe 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 coupe (E92) 320 d 2007-03 2013-12 coupe 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A
BMW 3 kabriolet (E93) 320 i 2007-03 2013-12 kabriolet 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 kabriolet (E93) 325 i 2007-03 2013-12 kabriolet 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 330 i 2007-03 2013-12 kabriolet 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 335 i 2007-03 2013-12 kabriolet 306 2979 Benzyna N54 B30 B,N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 330 d 2007-03 2013-12 kabriolet 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 325 d 2007-03 2013-12 coupe 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) M 2007-03 2013-12 coupe 420 3999 Benzyna S65 B40 A
BMW 1 (E81) 118 i 2006-09 2012-09 hatchback 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E81) 120 i 2006-09 2012-09 hatchback 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E81) 118 d 2006-09 2012-09 hatchback 143 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E81) 120 d 2006-09 2012-09 hatchback 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 kabriolet (E93) 325 i 2007-03 2013-12 kabriolet 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 1 coupe (E82) 135 i 2007-10 2013-10 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 1 coupe (E82) 120 d 2007-10 2013-10 coupe 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 coupe (E82) 123 d 2007-10 2013-10 coupe 204 1995 Olej napędowy N47 D20 B,N47 D20 D
BMW 1 (E81) 123 d 2007-03 2012-09 hatchback 204 1995 Olej napędowy N47 D20 B,N47 D20 D
BMW 1 kabriolet (E88) 120 i 2008-03 2013-12 kabriolet 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 kabriolet (E88) 125 i 2008-03 2013-12 kabriolet 218 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 (E90) 328 i 2005-07 2007-11 sedan 254 2996 Benzyna N52N B30 A
BMW 1 coupe (E82) 125 i 2007-10 2013-10 coupe 218 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 1 kabriolet (E88) 118 i 2008-03 2013-12 kabriolet 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 kabriolet (E88) 135 i 2008-03 2013-12 kabriolet 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 1 kabriolet (E88) 120 d 2008-03 2013-12 kabriolet 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 (E90) 318 i 2007-09 2011-12 sedan 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 (E90) 318 d 2005-09 2011-12 sedan 143 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 (E90) 335 xi 2007-09 2011-12 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 (E90) 325 i 2007-09 2011-12 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 325 xi 2007-09 2011-12 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 320 i 2007-09 2011-12 sedan 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 (E90) 320 d 2007-09 2011-12 sedan 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 (E90) 330 i 2007-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 330 xi 2007-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 318 i 2007-09 2012-06 kombi 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 Touring (E91) 318 d 2007-09 2012-06 kombi 143 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 i 2007-09 2012-06 kombi 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 Touring (E91) 335 xi 2007-03 2012-06 kombi 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 i 2007-09 2012-06 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xi 2007-09 2012-06 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 i 2007-09 2012-06 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 xi 2007-09 2012-06 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 320 d 2007-09 2012-06 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2007-09 2013-12 coupe 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 xi 2007-09 2013-12 coupe 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 335 xi 2006-09 2013-12 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 325 d 2007-03 2013-12 kabriolet 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 kabriolet (E93) 320 d 2007-03 2013-12 kabriolet 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E81) 116 i 2007-03 2012-09 hatchback 122 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW X3 (E83) 2.0 d 2007-09 2009-03 samochód terenowy zamknięty 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) 323 i 2006-06 2013-12 coupe 177 2497 Benzyna N52N B25 A
BMW 3 kabriolet (E93) 330 i 2007-03 2013-12 kabriolet 258 2996 Benzyna N52N B30 B,N52 B30 A
BMW 3 (E90) M3 2007-03 2011-12 sedan 420 3999 Benzyna S65 B40 A
BMW 3 kabriolet (E93) M3 2007-03 2013-12 kabriolet 420 3999 Benzyna S65 B40 A
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2002-06 2005-02 hatchback 105 1596 Benzyna N40 B16 A
BMW 3 (E90) 316 i 2006-02 2011-12 sedan 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 3 (E90) 323 i 2006-04 2011-12 sedan 177 2497 Benzyna N52 B25 A,N52N B25 A
BMW 3 Touring (E91) 323 i 2006-04 2007-06 kombi 177 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2006-11 2007-06 coupe 150 1995 Benzyna N46 B20 A
BMW 3 (E90) 335 i 2006-10 2011-12 sedan 299 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 320 i 2007-03 2007-08 kabriolet 149 1995 Benzyna N46 B20 A
BMW 1 kabriolet (E88) 118 d 2008-09 2013-12 kabriolet 143 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 kabriolet (E88) 123 d 2008-09 2013-12 kabriolet 204 1995 Olej napędowy N47 D20 B,N47 D20 D
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E90) 320 xd 2007-09 2011-12 sedan 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) 320 xd 2007-03 2013-12 coupe 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A
BMW 1 (E81) 120 i 2006-09 2012-09 hatchback 156 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 C
BMW 3 kabriolet (E93) 330 d 2009-01 2013-12 kabriolet 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 (E90) 330 d 2009-01 2011-12 sedan 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 d 2009-01 2012-06 kombi 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 d 2009-01 2013-12 coupe 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 xd 2009-01 2013-12 coupe 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 (E90) 330 d xDrive 2009-01 2011-12 sedan 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 d xDrive 2009-01 2012-06 kombi 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 320 xd 2007-09 2012-06 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A
BMW 3 (E90) 316 i 2007-09 2011-12 sedan 122 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW 3 Touring (E91) 316 i 2008-05 2012-05 kombi 122 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW X3 (E83) xDrive 20 i 2008-09 2011-08 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW X3 (E83) xDrive 25 i 2008-09 2011-12 samochód terenowy zamknięty 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW X3 (E83) xDrive 30 i 2008-09 2011-12 samochód terenowy zamknięty 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X3 (E83) xDrive 20 d 2008-09 2010-08 samochód terenowy zamknięty 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 18 d 2008-09 2011-12 samochód terenowy zamknięty 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 30 d 2008-09 2011-04 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW Z4 (E89) sDrive 23 i 2009-05 - kabriolet 204 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW Z4 (E89) sDrive 30 i 2009-05 - kabriolet 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW Z4 (E89) sDrive 35 i 2009-05 - kabriolet 306 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW 3 (E90) 325 i xDrive 2008-09 2011-12 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 330 i xDrive 2008-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 335 i xDrive 2008-09 2011-12 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 (E90) 320 d xDrive 2008-09 2011-12 sedan 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 325 i xDrive 2007-09 2012-06 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 i xDrive 2007-09 2012-06 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 335 i xDrive 2008-09 2012-06 kombi 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive 2008-09 2012-06 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) 325 i xDrive 2008-09 2013-12 coupe 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i xDrive 2008-09 2013-12 coupe 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 335 i xDrive 2008-09 2013-12 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 320 d xDrive 2008-09 2013-12 coupe 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) 330 d xDrive 2009-01 2013-12 coupe 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 1 (E81) 130 i 2006-09 2012-09 hatchback 258 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW X1 (E84) xDrive 28 i 2009-10 2015-06 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X1 (E84) sDrive 18 d 2009-10 2015-06 kombi 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 18 d 2009-10 2015-06 kombi 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 23 d 2009-10 2015-06 kombi 204 1995 Olej napędowy N47S D20 D,N47 D20 C
BMW 1 (E81) 118 d 2006-09 2012-09 hatchback 136 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E81) 120 i 2006-09 2012-09 hatchback 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 kabriolet (E88) 120 i 2008-03 2013-12 kabriolet 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 kabriolet (E88) 120 d 2008-03 2013-12 kabriolet 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 kabriolet (E88) 118 d 2008-09 2013-12 kabriolet 136 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 coupe (E82) 120 d 2007-10 2013-10 coupe 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 coupe (E82) 120 i 2007-10 2013-10 coupe 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 coupe (E82) 118 d 2009-09 2013-10 coupe 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (E90) 316 d 2009-07 2011-12 sedan 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (E90) 320 d 2010-01 2011-12 sedan 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (E90) 320 d xDrive 2010-01 2011-12 sedan 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d 2010-01 2012-06 kombi 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive 2010-01 2012-06 kombi 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) 320 d xDrive 2010-01 2013-12 coupe 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) 320 d 2010-01 2013-12 coupe 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 kabriolet (E93) 320 d 2010-01 2013-12 kabriolet 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (E90) 325 d 2010-01 2011-12 sedan 204 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 (E90) 320 i 2007-03 2011-12 sedan 156 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 CD,N46 B20 CC,N46 B20 E,N46 B20 C
BMW 3 Touring (E91) 325 d 2010-02 2012-06 kombi 204 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 d 2010-04 2013-12 coupe 204 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive 2009-07 2012-06 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-09 2006-12 samochód terenowy zamknięty 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW Z4 (E89) sDrive 35 is 2010-09 - kabriolet 340 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW X1 (E84) xDrive 20 d 2010-03 2015-06 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 20 d 2010-03 2015-06 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 18 d 2009-03 2015-06 kombi 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 18 d 2009-03 2015-06 kombi 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 18 i 2010-01 2015-06 kombi 150 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW X1 (E84) xDrive 25 i 2010-01 2015-06 kombi 218 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 1 (E87) 116 i 2007-08 2012-09 hatchback 121 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW 3 kabriolet (E93) 325 i 2006-10 2013-12 kabriolet 211 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2007-07 2013-12 coupe 211 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 1 (E81) 116 i 2007-08 2012-09 hatchback 121 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW 3 (E46) 320 d 1998-02 2005-04 sedan 129 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999-10 2001-09 kombi 116 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (F31) 328 i 2012-06 - kombi 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 d 2012-06 2015-07 kombi 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 114 i 2011-11 - hatchback 102 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 3 coupe (E92) 316 i 2007-09 2013-12 coupe 122 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW 3 (E46) 330 i 2001-01 2005-04 sedan 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 1 kabriolet (E88) 120 i 2008-03 2013-12 kabriolet 156 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 C,N46 B20 E
BMW 3 Touring (E91) 320 i 2005-09 2012-06 kombi 156 1995 Benzyna N46 B20 C,N46 B20 B
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-06 2013-12 coupe 156 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 1 (E81) 118 i 2006-09 2012-09 hatchback 136 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 3 (E90) 318 i 2007-06 2011-12 sedan 136 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 E
BMW 1 (E87) 116 i 2003-11 2012-09 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 1 (E87) 116 i 2007-09 2012-09 hatchback 122 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW 1 (E87) 116 i 2003-11 2012-09 hatchback 122 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E87) 118 i 2004-07 2012-09 hatchback 129 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 1 (E87) 118 i 2004-07 2012-09 hatchback 136 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 1 (E87) 118 i 2004-07 2012-09 hatchback 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E87) 120 i 2003-11 2012-09 hatchback 150 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 BD,N46 B20 C,N46 B20 CC
BMW 1 (E87) 120 i 2003-11 2012-09 hatchback 156 1995 Benzyna N46 B20 A,N46 B20 BD,N46 B20 C,N46 B20 CC,N46 B20 B
BMW 1 (E87) 120 i 2007-02 2012-09 hatchback 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E87) 130 i 2005-03 2012-09 hatchback 258 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 AF,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 1 (E87) 130 i 2005-03 2012-09 hatchback 265 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 AF,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 1 (E87) 116 d 2008-12 2012-09 hatchback 116 1995 Olej napędowy N47 D20 A
BMW 1 (E87) 118 d 2003-11 2012-09 hatchback 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 118 d 2003-11 2012-09 hatchback 136 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 118 d 2003-11 2012-09 hatchback 143 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 120 d 2003-11 2012-09 hatchback 163 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 120 d 2003-11 2012-09 hatchback 177 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 123 d 2007-03 2012-09 hatchback 204 1995 Olej napędowy N47 D20 B,N47 D20 D,N47 D20 C
BMW 1 (F21) M 135 i 2011-12 - hatchback 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 1 (F21) M 135 i xDrive 2012-02 - hatchback 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 1 (F21) 116 d 2011-12 - hatchback 116 1598 Olej napędowy N47 D16 A
BMW 1 (F21) 116 d 2012-01 - hatchback 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 118 d 2011-12 - hatchback 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 125 d 2011-12 - hatchback 218 1995 Olej napędowy N47 D20 D
BMW 1 kabriolet (E88) 118 i 2008-09 2013-12 kabriolet 136 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 1 coupe (E82) 120 i 2009-09 2013-10 coupe 156 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 3 kabriolet (E93) 320 i 2007-03 2013-12 kabriolet 156 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 3 kabriolet (E93) 320 i 2007-01 2013-12 kabriolet 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (F20) 118 i 2015-03 - hatchback 136 1499 Benzyna B38 B15 A
BMW 1 (F21) 118 i 2015-03 - hatchback 136 1499 Benzyna B38 B15 A
BMW 3 (E90) 325 i 2006-06 2011-12 sedan 211 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i 2007-03 2013-12 coupe 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 330 i 2007-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 BF,N52 B30 B