• -41%
Dodatkowa pompa wodna :: Referencja: 7.02078.37.0 :: Producent: PIERBURG
  • Dodatkowa pompa wodna :: Referencja: 7.02078.37.0 :: Producent: PIERBURG

Dodatkowa pompa wodna

423,22 zł
249,70 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: pompa
Grupa produktów: dodatkowa pompa wodna
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: pompa dodatkowa
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: pompa
Grupa produktów: dodatkowa pompa wodna
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: pompa dodatkowa

Szczegóły produktu

PIERBURG
7.02078.37.0
Brak danych

Lista parametrów:

Tryb pracyElektryczny
Napięcie [V]12

Lista zamienników:

BMW6 904 496
BMW6 904 541
BMW6 906 375
BMW6 907 811
BMW6 913 489
BMW6 917 700
BMW6 922 699
BMW6 955 122
BMW64 11 6 904 496
BMW64 11 6 904 541
BMW64 11 6 906 375
BMW64 11 6 907 811
BMW64 11 6 913 489
BMW64 11 6 922 699
BMW64 11 6 955 122
BMW64 11 8 381 989
BMW64 21 6 917 700
BMW8 381 989
BMW MOTORCYCLES6 904 496
BMW MOTORCYCLES6 904 541
BMW MOTORCYCLES6 906 375
BMW MOTORCYCLES6 907 811
BMW MOTORCYCLES6 913 489
BMW MOTORCYCLES6 917 700
BMW MOTORCYCLES6 922 699
BMW MOTORCYCLES6 955 122
BMW MOTORCYCLES64 11 6 904 496
BMW MOTORCYCLES64 11 6 904 541
BMW MOTORCYCLES64 11 6 906 375
BMW MOTORCYCLES64 11 6 907 811
BMW MOTORCYCLES64 11 6 913 489
BMW MOTORCYCLES64 11 6 922 699
BMW MOTORCYCLES64 11 6 955 122
BMW MOTORCYCLES64 11 8 381 989
BMW MOTORCYCLES64 21 6 917 700
BMW MOTORCYCLES8 381 989
LAND ROVERJJK000010
BEHR60836
BEHRA1467
PIERBURG7.02078.03
PIERBURG7.02078.05
PIERBURG7.02078.05.0
PIERBURG7.02078.10
PIERBURG7.02078.11
PIERBURG7.02078.12
PIERBURG7.02078.13
PIERBURG7.02078.14
PIERBURG7.02078.15
PIERBURG7.02078.16
PIERBURG7.02078.26
PIERBURG7.02078.37
PIERBURG70207803
PIERBURG702078030
PIERBURG70207805
PIERBURG702078050
PIERBURG70207810
PIERBURG702078100
PIERBURG70207811
PIERBURG702078110
PIERBURG70207812
PIERBURG702078120
PIERBURG70207813
PIERBURG702078130
PIERBURG70207814
PIERBURG702078140
PIERBURG70207815
PIERBURG702078150
PIERBURG70207816
PIERBURG702078160
PIERBURG70207826
PIERBURG702078260
PIERBURG70207837
PIERBURG702078370
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X5 (E53) 4.6 is 2002-02 2003-12 samochód terenowy zamknięty 347 4619 Benzyna M62 B46 (468S1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d 2002-10 2005-02 sedan 258 3901 Olej napędowy M67 D39 (398D1)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-12 2006-12 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld 2005-07 2009-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E38) 728i X 1995-11 2001-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-09 2006-12 samochód terenowy zamknięty 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 7 (E38) 730 d 1998-08 2000-04 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E38) 730 d 2000-04 2001-11 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i,Li 2001-11 2008-07 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A