• -41%
Pompa wodna :: Referencja: PA502A :: Producent: GRAF
  • Pompa wodna :: Referencja: PA502A :: Producent: GRAF
  • Pompa wodna :: Referencja: PA502A :: Producent: GRAF

Pompa wodna

215,37 zł
127,07 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: pompa
Grupa produktów: pompa wodna
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: płyn chłodzący
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: pompa
Grupa produktów: pompa wodna
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: płyn chłodzący

Szczegóły produktu

GRAF
PA502A
Brak danych

Lista parametrów:

Tryb pracyMechaniczne
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2Z pierżcieniem uszczelniającym pompy wodnej

Lista zamienników:

BMW11 51 0 032 679
BMW11 51 2 243 003
BMW11 51 2 244 333
BMW11 51 2 245 687
BMW11 51 9 068 606
BMW11 51 9 069 529
LAND ROVERSTC3342
OPEL1334112
OPEL1334124
OPEL6334009
OPEL90512535
OPEL90541671
OPEL93179365
AIRTEX1417
BERTOLOTTIWFP7317
BGACP2834
BLUE PRINTADJ139115
BUGATTIPA5404
CAR330043
DELPHIWP1612
DOLZB219
FEBI BILSTEIN14349
FIRST LINEFWP1588
GGTPA10709
GK980516
GPPA843/R
HELLA8MP376801061
HEPUP362
HEPUP462
IDROMECPA32018
KWP10502A
LPRWP0694
MAGNETI MARELLI350981597000
MAGNETI MARELLI352316170042
MAPCO21650
METELLI24-0502A
MEYLE313 011 3800
OPEN PARTSWAP8149.00
OPTIMALAQ-1110
QUINTON HAZELLMCP3096
QUINTON HAZELLQCP3096
RHIAGWP714
RUVILLE65050
SALERIPA714
SASIC9001247
SKFVKPC88826
SWAG20 15 0013
TEMOT85-2775
THERMOTECD1B023TT
TOPRAN205 305
TRISCAN860011007
TRWFP7317
UNIPARTGWP2585
VALEO506289
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 325 td 1991-09 1998-02 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 325 tds 1993-05 1998-02 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 tds 1991-09 1995-09 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 1991-12 1997-01 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 318 tds 1995-01 1998-02 sedan 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 tds 1995-01 2000-08 hatchback 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds 1995-01 1999-10 kombi 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 1995-01 1999-10 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 td 1993-03 1997-01 kombi 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 725 tds 1996-04 2001-11 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 td 1993-04 1995-09 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)