• -41%
Pompa wodna :: Referencja: P462 :: Producent: HEPU
  • Pompa wodna :: Referencja: P462 :: Producent: HEPU

Pompa wodna

247,15 zł
145,82 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: pompa
Grupa produktów: pompa wodna
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: płyn chłodzący
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: pompa
Grupa produktów: pompa wodna
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: płyn chłodzący

Szczegóły produktu

HEPU
P462
Brak danych

Lista parametrów:

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2Z kołnierzem
Tryb pracyMechaniczne
Masa [g]1090

Lista zamienników:

BMW0032679
BMW11510032679
BMW11512243003
BMW11512244333
BMW11512245687
BMW11519068606
BMW11519069529
BMW11519069929
BMW2243003
BMW2244333
BMW2245687
BMW9068606
BMW9069529
LAND ROVER8510325
LAND ROVERSTC2192
LAND ROVERSTC3342
LAND ROVERSTC3343E
OPEL1334101
OPEL1334112
OPEL1334124
OPEL6334009
OPEL90512535
OPEL90541671
OPEL93179365
VAUXHALL90512535
VAUXHALL90541671
AIRTEX1417
AQUAPLUS852775
AURADIABWW004
AUTOMEGA3063340009
BUGATTIPA5404
CAR330043
COMLINEEWP099
DELPHIWP1612
DENCKERMANNA310042
DOLZB219
DOLZB219LA
FAI AutoPartsWP3096
FEBI BILSTEIN14349
FENOXHB1403
FIRST LINEFWP1588
GERI318024
GGTPA10709
GRAFPA502
GRAFPA502A
HAVAMPA502A
HKW49017
JP GROUP881334124
KAGER330205
KOLBENSCHMIDT50005516
KÜHLER SCHNEIDER7700381
KWP10502
KWP10502A
LEMFÖRDER14875
LPRWP0694
LUCAS ENGINE DRIVELAWP0937
MAGNETI MARELLI350981597000
MAPCO21650
MAXGEAR470001
METELLI240502
METELLI240502A
MEYLE3130113800
MGAPA502A
OPEN PARTSWAP814900
OPTIMALAQ1110
PEX190021
QUINTON HAZELLQCP3096
RUVILLE65050
Saleri SILPA714
SASIC9001247
SKFVKPC88826
SPIDAN0060506
SPIDAN60506
STATIMW516
SWAG20150013
TOPRAN205305
TRISCAN860011007
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0819057
VAICO2050005
VAICOV2050005
VALEO506289
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 325 td 1991-09 1998-02 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 325 tds 1993-05 1998-02 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 tds 1991-09 1995-09 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 1991-12 1997-01 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 318 tds 1995-01 1998-02 sedan 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 tds 1995-01 2000-08 hatchback 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds 1995-01 1999-10 kombi 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 1995-01 1999-10 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 td 1993-03 1997-01 kombi 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 725 tds 1996-04 2001-11 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 td 1993-04 1995-09 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)