• -57%
Popychacz zaworu :: Referencja: BFS148S :: Producent: FAI AutoParts
  • Popychacz zaworu :: Referencja: BFS148S :: Producent: FAI AutoParts

Popychacz zaworu

51,06 zł
21,95 zł 
Oszczędzasz 57% !
Rodzaj elementu: popychacz zaworu
Grupa produktów: popychacz zaworu
Docelowa lokalizacja elementu: sterowanie silnika
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: popychacz zaworu
Grupa produktów: popychacz zaworu
Docelowa lokalizacja elementu: sterowanie silnika
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

FAI AutoParts
BFS148S
Brak danych

Lista parametrów:

Tryb pracyHydrauliczny
Rodzaj zaworuDla zaworów wlotowych
Rodzaj zaworuDla zaworów wydechowych
Ilożć1
Średnica [mm]12
Wysokożć 1 [mm]31,6
Wysokożć 2 [mm]34,5
Opcja wyposażenia8.4mm ball

Lista zamienników:

ALFA ROMEO46475925
BMW11332247722
BMW11332249817
BMW11337512116
BMW11337548690
CITROËN0942.G4
CITROËN9650981380
FIAT9464396380
FORD1118064
FORD1146061
FORD1212979
FORD1319249
FORD2S6Q6500AA
HYUNDAI222314A000
LAND ROVERERR7233
MERCEDES-BENZ6420500080
MERCEDES-BENZ6680500180
MINI11337805974
NISSAN1323400Q0A
OPEL640039
OPEL640049
OPEL640522
PEUGEOT0942.89
PEUGEOT094242
PEUGEOT094251
PEUGEOT094252
PEUGEOT094253
ROVERLGR100480
ROVERLGR100480L
SMART0003066V003
SMART0003066V003000000
VAG022109423A
VAG022109423B
VAG022109423D
VAUXHALL55569933
VAUXHALL93177316
VOLVO31251885
VOLVO8670047
AEFOL152
AEFOL192
AJUSA85009300
AJUSA85009900
AUTEX955275
BGAHL6345
BGAHL6346
BGAHL6348
BGAHL6399
FEBI BILSTEIN18672
FEBI BILSTEIN19677
FEBI BILSTEIN27540
FEBI BILSTEIN28317
FEBI BILSTEIN29882
INA420 0188 10
INA420001210
INA420008610
INA420009010
INA420016810
INA420018210
INA420022410
IPD45-4270
RUVILLE265002
RUVILLE265350
RUVILLE265707
RUVILLE266552
SWAG20 92 6237
SWAG62927540
TRISCAN80-17001
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI (R56) One D 2010-07 2013-11 hatchback 90 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper D 2010-06 - kabriolet 112 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI CLUBMAN (R55) One D 2010-03 2015-06 kombi 90 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI (R56) Cooper D 2010-06 2013-11 hatchback 112 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) One D 2010-06 - hatchback 90 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D 2010-06 - hatchback 112 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D ALL4 2010-06 - hatchback 112 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI CLUBVAN (R55) Cooper D 2012-12 - nadwozie pełne / kombi 112 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI PACEMAN (R61) Cooper D 2012-09 - coupe 112 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI PACEMAN (R61) Cooper D ALL4 2012-09 - coupe 112 1598 Olej napędowy N47 C16 A
BMW 3 Touring (E91) 318 d 2007-07 2012-06 kombi 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (E90) 318 d 2007-07 2011-12 sedan 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 20 d 2008-09 2010-08 samochód terenowy zamknięty 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 316 d 2009-09 2012-06 kombi 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (E90) 320 d xDrive 2008-07 2011-12 sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 coupe (E82) 118 d 2009-09 2013-10 coupe 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (E90) 320 xd 2007-09 2011-12 sedan 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 20 d 2008-09 2010-08 samochód terenowy zamknięty 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 18 d 2008-09 2011-12 samochód terenowy zamknięty 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (E90) 320 d xDrive 2008-09 2011-12 sedan 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive 2008-09 2012-06 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 coupe (E82) 118 d 2009-09 2013-10 coupe 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (E90) 316 d 2009-07 2011-12 sedan 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (E90) 320 d 2010-01 2011-12 sedan 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (E90) 320 d xDrive 2010-01 2011-12 sedan 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d 2010-01 2012-06 kombi 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive 2010-01 2012-06 kombi 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) 320 d xDrive 2010-01 2013-12 coupe 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive 2009-07 2012-06 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive 2012-06 2015-07 kombi 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 116 d 2012-11 - hatchback 116 1598 Olej napędowy N47 D16 A
BMW 1 (F20) 114 d 2012-10 - hatchback 95 1598 Olej napędowy N47 D16 A
BMW 1 (F21) 114 d 2012-07 - hatchback 95 1598 Olej napędowy N47 D16 A
BMW 1 (F21) 116 d 2011-12 - hatchback 116 1598 Olej napędowy N47 D16 A
BMW 3 (E46) 320 d 1998-04 2001-09 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 7 (E38) 730 d 1998-08 2000-04 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 d 1999-10 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 1999-10 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E38) 730 d 2000-04 2001-11 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW X3 (E83) xDrive 30 d 2008-09 2011-04 samochód terenowy zamknięty 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E90) 330 d 2005-09 2011-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 d 2005-09 2012-06 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld 2005-07 2009-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2005-07 2010-12 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2008-08 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 xd 2005-07 2010-03 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd 2005-07 2010-12 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E90) 330 xd 2005-09 2011-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 xd 2005-09 2012-06 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 330 d 2006-09 2013-12 coupe 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 330 xd 2006-09 2013-12 coupe 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 325 d 2006-09 2012-06 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E90) 325 d 2006-09 2011-12 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 kabriolet (E93) 330 d 2007-03 2013-12 kabriolet 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 325 d 2007-03 2013-12 coupe 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 525 d 2007-01 2010-03 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 d 2007-01 2010-03 sedan 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 xd 2007-01 2010-03 sedan 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2007-01 2010-12 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2007-01 2010-12 kombi 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd 2007-01 2010-12 kombi 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X5 (E70) 3.0 d 2007-02 2008-09 samochód terenowy zamknięty 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 525 xd 2007-01 2010-03 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 xd 2007-01 2010-12 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 kabriolet (E93) 325 d 2007-03 2013-12 kabriolet 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X6 (E71, E72) 30 d 2008-05 2008-08 samochód terenowy zamknięty 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) xDrive 30 d 2008-09 2011-04 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 525 d xDrive 2008-09 2010-03 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 d xDrive 2008-09 2010-03 sedan 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 d xDrive 2008-09 2010-12 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive 2008-09 2010-12 kombi 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X5 (E70) 3.0 d 2007-02 2008-09 samochód terenowy zamknięty 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 318 i 2007-09 2012-06 kombi 136 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 3 coupe (E92) 318 i 2010-03 2013-12 coupe 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 kabriolet (E93) 318 i 2010-03 2013-12 kabriolet 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-03 2013-12 coupe 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E81) 118 i 2006-09 2012-09 hatchback 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E81) 120 i 2006-09 2012-09 hatchback 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 kabriolet (E88) 120 i 2008-03 2013-12 kabriolet 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 kabriolet (E88) 118 i 2008-03 2013-12 kabriolet 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 (E90) 318 i 2007-09 2011-12 sedan 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 (E90) 320 i 2007-09 2011-12 sedan 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 Touring (E91) 318 i 2007-09 2012-06 kombi 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 Touring (E91) 320 i 2007-09 2012-06 kombi 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 5 (E60) 520 i 2007-09 2010-03 sedan 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 5 Touring (E61) 520 i 2007-09 2010-12 kombi 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E81) 116 i 2008-11 2012-09 hatchback 122 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E81) 120 i 2006-09 2012-09 hatchback 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 coupe (E82) 120 i 2007-10 2013-10 coupe 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-01 2013-12 coupe 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E87) 116 i 2003-11 2012-09 hatchback 122 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E87) 118 i 2004-07 2012-09 hatchback 129 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 1 (E87) 118 i 2004-07 2012-09 hatchback 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E87) 120 i 2003-11 2012-09 hatchback 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E87) 120 i 2007-02 2012-09 hatchback 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 5 Touring (E61) 520 i 2007-07 2010-08 kombi 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E87) 118 i 2007-03 2007-12 hatchback 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 7 (E38) 740 d 1999-05 2001-11 sedan 245 3901 Olej napędowy M67 D39 (398D1)
BMW 3 Touring (E46) 320 d 2000-03 2001-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 d 2011-10 - sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,B47 D20 A
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 (E46) 318 d 2001-09 2003-03 sedan 116 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2002-03 2005-02 kombi 115 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001-09 2005-02 hatchback 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 318 d 2005-09 2012-06 kombi 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 318 i 2001-09 2005-02 sedan 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 (E46) 320 d 2001-09 2005-02 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 320 d 2001-09 2005-02 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Cd 2003-11 2006-07 coupe 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Compact (E46) 318 td 2003-03 2005-02 hatchback 115 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW X3 (E83) 2.0 d 2004-10 2010-12 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Cd 2005-02 2007-12 kabriolet 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 318 d 2003-03 2005-02 sedan 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2003-03 2005-02 kombi 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E90) 318 d 2005-09 2011-12 sedan 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E90) 320 d 2005-09 2011-12 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 320 d 2005-09 2012-06 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 5 (E60) 520 d 2005-09 2010-03 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 coupe (E46) 330 Cd 2003-03 2006-07 coupe 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E46) 330 d 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2004-06 2010-12 kombi 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2005-08 samochód terenowy zamknięty 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd 2005-08 2007-12 kabriolet 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d 2002-10 2005-02 sedan 258 3901 Olej napędowy M67 D39 (398D1)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-12 2006-12 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 1 (E81) 116 i 2007-03 2012-09 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 3 (E46) 316 i 2002-06 2005-02 sedan 115 1596 Benzyna N45 B16 A,N40 B16 A
BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2002-06 2006-07 coupe 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 3 (E90) 316 i 2006-02 2011-12 sedan 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 1 (E87) 116 i 2003-11 2012-09 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 1 (E81) 120 d 2007-03 2012-09 hatchback 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E81) 118 d 2006-09 2012-09 hatchback 143 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E81) 120 d 2006-09 2012-09 hatchback 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 kabriolet (E88) 120 d 2008-03 2013-12 kabriolet 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 (E90) 318 d 2005-09 2011-12 sedan 143 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 (E90) 320 d 2007-09 2011-12 sedan 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 318 d 2007-09 2012-06 kombi 143 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d 2007-09 2012-06 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 5 (E60) 520 d 2007-09 2010-03 sedan 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 kabriolet (E88) 118 d 2008-09 2013-12 kabriolet 143 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E81) 116 d 2008-11 2012-09 hatchback 116 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E81) 118 d 2006-09 2012-09 hatchback 136 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 kabriolet (E88) 118 d 2008-09 2013-12 kabriolet 136 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 5 (E60) 525 d 2004-06 2010-03 sedan 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-06 2010-12 kombi 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 5 (E60) 535 d 2004-09 2010-03 sedan 272 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 5 Touring (E61) 535 d 2004-09 2010-12 kombi 272 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 3 (E90) 320 i 2005-01 2007-03 sedan 150 1995 Benzyna N46 B20 A,N46 B20 C,N46 B20 B
BMW 3 (E90) 320 d 2005-01 2011-12 sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 320 d 2005-09 2012-06 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E90) 318 i 2005-09 2007-03 sedan 129 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 3 Touring (E91) 318 i 2006-01 2012-06 kombi 129 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d 2005-07 2008-07 sedan 329 4423 Olej napędowy M67 D44 (448D1)
MINI (R56) Cooper D 2006-11 2010-09 hatchback 109 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4),W16 D16
MINI CLUBMAN (R55) Cooper D 2007-10 2010-02 kombi 109 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4)
MINI (R56) One D 2009-06 2010-07 hatchback 90 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4)
BMW 5 (E60) 520 d 2005-07 2010-03 sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,M47 D20 (204D4),N47 D20 C
BMW 5 Touring (E61) 520 d 2005-07 2010-12 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C,M47 D20 (204D4)
BMW 5 Touring (E61) 520 d 2005-09 2010-12 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 118 d 2003-11 2012-09 hatchback 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 118 d 2003-11 2012-09 hatchback 136 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 118 d 2003-11 2012-09 hatchback 143 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 120 d 2003-11 2012-09 hatchback 163 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 120 d 2003-11 2012-09 hatchback 177 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW X3 (E83) 3.0 sd 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 3 coupe (E92) 335 d 2006-09 2013-12 coupe 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 3 Touring (E91) 335 d 2006-09 2012-06 kombi 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 3 (E90) 335 d 2006-09 2011-12 sedan 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 5 (E60) 535 d 2007-01 2010-03 sedan 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 5 Touring (E61) 535 d 2007-01 2010-12 kombi 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 6 (E63) 635 d 2007-07 2010-07 coupe 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 6 kabriolet (E64) 635 d 2007-07 2010-07 kabriolet 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X5 (E70) 3.0 sd 2007-09 2009-02 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X6 (E71, E72) 35 d 2008-05 2008-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X3 (E83) xDrive 35 d 2008-09 2011-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 3 coupe (E92) 325 xi 2006-09 2013-12 coupe 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d 2005-03 2005-08 sedan 300 4423 Olej napędowy M67 D44 (448D1)
BMW 3 coupe (E92) 320 d 2007-03 2013-12 coupe 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A
BMW 3 Touring (E91) 320 xd 2007-09 2012-06 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A
BMW 1 (E87) 116 d 2008-12 2012-09 hatchback 116 1995 Olej napędowy N47 D20 A
BMW 3 kabriolet (E93) 320 i 2007-03 2013-12 kabriolet 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 coupe (E82) 120 d 2007-10 2013-10 coupe 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 coupe (E82) 123 d 2007-10 2013-10 coupe 204 1995 Olej napędowy N47 D20 B,N47 D20 D
BMW 1 (E81) 123 d 2007-03 2012-09 hatchback 204 1995 Olej napędowy N47 D20 B,N47 D20 D
BMW 1 kabriolet (E88) 123 d 2008-09 2013-12 kabriolet 204 1995 Olej napędowy N47 D20 B,N47 D20 D
BMW 3 kabriolet (E93) 320 d 2007-03 2013-12 kabriolet 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 5 Touring (E61) 520 d 2007-09 2010-12 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW X3 (E83) 2.0 d 2007-09 2009-03 samochód terenowy zamknięty 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) 320 xd 2007-03 2013-12 coupe 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A
BMW X6 (E71, E72) xDrive 35 d 2008-09 2014-06 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X1 (E84) xDrive 23 d 2009-10 2015-06 kombi 204 1995 Olej napędowy N47S D20 D,N47 D20 C
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2),M57 D30 (306D3)
BMW 1 (E87) 116 i 2007-09 2012-09 hatchback 122 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW 1 (E87) 123 d 2007-03 2012-09 hatchback 204 1995 Olej napędowy N47 D20 B,N47 D20 D,N47 D20 C
BMW 1 (F20) 120 d 2010-12 - hatchback 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 118 d 2010-12 - hatchback 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 116 d 2010-12 - hatchback 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 120 d 2010-12 - hatchback 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 d 2011-10 2015-07 sedan 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 316 d 2012-02 - sedan 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 318 d 2012-02 - sedan 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) 320 d xDrive 2008-09 2013-12 coupe 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 18 d 2009-10 2015-06 kombi 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 18 d 2009-10 2015-06 kombi 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 20 d 2009-10 2015-06 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 5 (F10, F18) 520 d 2010-03 - sedan 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) 320 d 2010-01 2013-12 coupe 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 kabriolet (E93) 320 d 2010-01 2013-12 kabriolet 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 520 d 2010-09 - kombi 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (F25) xDrive 20 d 2010-09 - samochód terenowy zamknięty 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 20 d 2010-03 2015-06 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 20 d 2010-03 2015-06 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 118 d xDrive 2013-05 - hatchback 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 316 d 2012-06 - kombi 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 318 d 2012-06 - kombi 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 320 d 2012-06 2015-07 kombi 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 kabriolet (E88) 120 d 2008-03 2013-12 kabriolet 197 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (F25) sDrive 18 d 2011-08 - samochód terenowy zamknięty 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (F25) sDrive 18 d 2011-08 - samochód terenowy zamknięty 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 5 Gran Turismo (F07) 520 d 2011-10 - hatchback 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 d xDrive 2011-10 2015-07 sedan 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 120 d xDrive 2012-02 - hatchback 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 16 d 2012-04 2015-06 kombi 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 20 d 2012-07 2015-06 kombi 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 116 d 2012-01 - hatchback 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 118 d 2011-12 - hatchback 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 118 d 2011-12 - hatchback 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 120 d 2012-07 - hatchback 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 120 d 2012-07 - hatchback 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 120 d xDrive 2012-02 - hatchback 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (F25) xDrive 20 d 2010-09 - samochód terenowy zamknięty 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Gran Turismo (F34) 318 d 2013-03 - hatchback 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d 2013-03 2015-07 hatchback 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 20 d 2012-07 2015-06 kombi 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 320 d 2012-06 - kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive 2013-02 - kombi 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 5 (F10, F18) 520 d xDrive 2013-02 - sedan 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 518 d 2013-01 - kombi 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 5 (F10, F18) 518 d 2013-01 - sedan 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 318 d xDrive 2012-11 - sedan 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 318 d xDrive 2013-01 - kombi 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d xDrive 2013-03 2015-07 hatchback 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d 2013-07 2015-03 coupe 184 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 d xDrive 2012-05 - sedan 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d xDrive 2013-05 - hatchback 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive 2013-01 - kombi 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 320 d 2011-10 - kombi 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 d 2012-02 - sedan 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 118 d xDrive 2013-07 - hatchback 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 120 d xDrive 2011-01 - hatchback 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 120 d xDrive 2012-01 - hatchback 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F20) 120 d 2011-01 - hatchback 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 (F21) 120 d 2012-01 - hatchback 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d 2013-05 - hatchback 200 1995 Olej napędowy N47 D20 C