• -57%
Zestaw uszczelniaczy, trzonek zaworu :: Referencja: ADJ136109 :: Producent: BLUE PRINT
  • Zestaw uszczelniaczy, trzonek zaworu :: Referencja: ADJ136109 :: Producent: BLUE PRINT

Zestaw uszczelniaczy, trzonek zaworu

180,13 zł
77,46 zł 
Oszczędzasz 57% !
Rodzaj elementu: komplet uszczelek
Grupa produktów: zestaw uszczelniaczy, trzonek zaworu
Docelowa lokalizacja elementu: głowica silnika
Dodatkowe informacje: trzonek zaworu
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: komplet uszczelek
Grupa produktów: zestaw uszczelniaczy, trzonek zaworu
Docelowa lokalizacja elementu: głowica silnika
Dodatkowe informacje: trzonek zaworu

Szczegóły produktu

BLUE PRINT
ADJ136109
Brak danych

Lista parametrów:

Ciężar [kg]0,089

Lista zamienników:

BMW11 34 2 247 171
BMW11 34 9 070 982
LAND ROVERLGP100310L
ROVERLGP 100310
AJUSA12015600
CORTECO19034451
CORTECO19036947
ELRING157.560
ELRING214.800
FAI AutoPartsVSK1048
FEBI BILSTEIN21116
GLASER76702
GLASERN92634-00
GLASERP76702-00
GOETZE24-30724-07/0
GOETZE50-307240-70
PAYENHR5045
PAYENHR5121
PAYENPA5016
SWAG20 92 1116
TOPRAN501 584
VAN HECKJZ1036
VICTOR REINZ12-35172-01
VICTOR REINZ70-35172-00
WILMINK GROUPWG1004274
WILMINK GROUPWG1004656
WILMINK GROUPWG1086829
WILMINK GROUPWG1096961
WILMINK GROUPWG1181275
WILMINK GROUPWG1184635
WILMINK GROUPWG1188951
WILMINK GROUPWG1191310
WILMINK GROUPWG1242580
WILMINK GROUPWG1245984
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E46) 320 d 1998-04 2001-09 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 7 (E38) 740 d 1999-05 2001-11 sedan 245 3901 Olej napędowy M67 D39 (398D1)
BMW 3 Touring (E46) 320 d 2000-03 2001-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 (E46) 318 d 2001-09 2003-03 sedan 116 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2002-03 2005-02 kombi 115 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001-10 2002-12 hatchback 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001-09 2005-02 hatchback 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 320 d 2001-09 2005-02 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 320 d 2001-09 2005-02 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Cd 2003-11 2006-07 coupe 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Compact (E46) 318 td 2003-03 2005-02 hatchback 115 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Cd 2005-02 2007-12 kabriolet 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 318 d 2003-03 2005-02 sedan 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2003-03 2005-02 kombi 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 1 (E87) 118 d 2003-11 2012-09 hatchback 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 120 d 2003-11 2012-09 hatchback 163 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d 2002-10 2005-02 sedan 258 3901 Olej napędowy M67 D39 (398D1)
BMW X3 (E83) 2.0 d 2004-10 2010-12 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 320 d 2005-09 2012-06 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E90) 318 d 2005-09 2011-12 sedan 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 5 (E60) 520 d 2005-07 2010-03 sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,M47 D20 (204D4),N47 D20 C
BMW 5 Touring (E61) 520 d 2005-07 2010-12 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C,M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 318 d 2005-09 2012-06 kombi 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E90) 320 d 2005-09 2011-12 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 320 d 2005-09 2012-06 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 5 (E60) 520 d 2005-09 2010-03 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 5 Touring (E61) 520 d 2005-09 2010-12 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C