• -57%
Uszczelniacz, trzonek zaworu :: Referencja: 50-306147-50 :: Producent: GOETZE
  • Uszczelniacz, trzonek zaworu :: Referencja: 50-306147-50 :: Producent: GOETZE

Uszczelniacz, trzonek zaworu

2,35 zł
1,01 zł 
Oszczędzasz 57% !
Rodzaj elementu: pierscień uszczelniający
Grupa produktów: uszczelniacz, trzonek zaworu
Docelowa lokalizacja elementu: głowica silnika
Dodatkowe informacje: trzonek zaworu
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: pierscień uszczelniający
Grupa produktów: uszczelniacz, trzonek zaworu
Docelowa lokalizacja elementu: głowica silnika
Dodatkowe informacje: trzonek zaworu

Szczegóły produktu

GOETZE
50-306147-50
Brak danych

Lista parametrów:

Wysokożć [mm]10
MateriałFPM (fluor-kauczuk)
Średnica zewnętrzna [mm]12,2
Rodzaj uszczelnienia promieniowego wału866N W
Średnica wewnętrzna 1 [mm]6
Średnica wewnętrzna 2 [mm]8,8

Lista zamienników:

BMW11341461679
BMW11342245151
FIAT9400956389
MERCEDES-BENZ0000534558
MERCEDES-BENZ0000534658
MERCEDES-BENZ0000534758
OPEL642533
OPEL90410741
PEUGEOT0956.38
PORSCHE99610511552
RENAULT8200496321
SAAB4500898
TATA254905150101
VW036109675
VW036109675A
AJUSA12010200
AJUSA12021100
CORTECO12014670
CORTECO19026849
ELRING403.730
ELWIS ROYAL1642657
FAI AutoPartsVSK1196
FAI AutoPartsVSK739
GLASERP76662-00
PAYENPA5041
VICTOR REINZ70-31306-00
VICTOR REINZ70-31306-10
VICTOR REINZ70-36312-00
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991-11 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992-02 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991-11 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992-02 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 (E36) 325 td 1991-09 1998-02 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 325 tds 1993-05 1998-02 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 tds 1991-09 1995-09 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 1991-12 1997-01 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 1995-01 1999-10 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 td 1993-03 1997-01 kombi 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 725 tds 1996-04 2001-11 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 td 1993-04 1995-09 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 530 i V8 1992-09 1995-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V8 1992-09 1997-01 kombi 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 730 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 211 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 5 (E34) 540 i V8 1992-09 1995-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E32) 740 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E34) 540 i 1993-09 1997-01 kombi 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 8 (E31) 840 i 1993-02 1996-02 coupe 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 325 i 1993-03 1995-03 kabriolet 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1995-09 1999-04 coupe 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 (E36) 318 is 1995-09 1998-02 sedan 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1995-07 2000-08 hatchback 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW Z3 (E36) 1.9 1995-10 1999-03 kabriolet 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 7 (E38) 735 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 3 (E46) 320 i 1998-03 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW Z3 (E36) 2.0 1999-04 2003-01 kabriolet 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999-10 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999-08 2000-09 coupe 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW Z3 (E36) 2.2 2000-08 2003-01 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E60) 520 i 2003-07 2010-03 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW Z4 (E85) 2.2 i 2003-10 2005-10 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2006-01 2007-12 kabriolet 163 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)