• -41%
Pompa hydrauliczna, układ kierowniczy :: Referencja: 15-0164 :: Producent: ELSTOCK
  • Pompa hydrauliczna, układ kierowniczy :: Referencja: 15-0164 :: Producent: ELSTOCK

Pompa hydrauliczna, układ kierowniczy

1 176,17 zł
693,94 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: pompa
Grupa produktów: pompa hydrauliczna, układ kierowniczy
Docelowa lokalizacja elementu: układ kierowniczy
Dodatkowe informacje: hydraulika
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: pompa
Grupa produktów: pompa hydrauliczna, układ kierowniczy
Docelowa lokalizacja elementu: układ kierowniczy
Dodatkowe informacje: hydraulika

Szczegóły produktu

ELSTOCK
15-0164
Brak danych

Lista parametrów:

Ilożć żeber5
Śr. koła pasowego [mm]150
Ograniczenia producentaZF

Lista zamienników:

BMW1095155
BMW1095748
BMW32411095155
BMW32411095748
BMW32411095749
BMW32413413807
BMW32413450765
BMW32416756575
BMW32416756930
BMW32416757465
BMW32416761876
BMW6754172
BMW6756575
BMW6757465
BMW6761876
amkPUM591
amkPUM956
CARDONE21G42174
CARDONE21G42179
CARDONE21G42196
DELCO REMYDSP1341
DELCO REMYDSP1344
DELCO REMYDSP1361
DELCO REMYDSP1368
DELCO REMYDSP621
DRI715520164
ERA BeneluxSP81466
ERA BeneluxSP8621
GENERAL RICAMBIPI1017
LIZARTE04.13.0095
SERCORE07B416D
SPIDAN53953
SPIDAN54282
TRISCAN851511610
TRWJPR439
TRWJPR546
TRWJPR718
TRWJPR901
UBD30292
URW32-73524
URW32-73561
WATBBM69Z
ZF LENKSYSTEME2910001
ZF LENKSYSTEME2910801
ZF LENKSYSTEME2910901
ZF LENKSYSTEME2911401
ZF LENKSYSTEME2928301
ZF LENKSYSTEME7691900513
ZF LENKSYSTEME7691974513
ZF LENKSYSTEME7692974519
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E46) 320 d 1998-04 2001-09 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 320 d 2000-03 2001-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 d 1999-10 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 1999-10 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001-09 2005-02 hatchback 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 320 d 2001-09 2005-02 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 320 d 2001-09 2005-02 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 318 d 2001-09 2003-03 sedan 116 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2002-03 2005-02 kombi 115 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 coupe (E46) 330 Cd 2003-03 2006-07 coupe 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Compact (E46) 318 td 2003-03 2005-02 hatchback 115 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 330 d 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-12 2006-12 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2005-08 samochód terenowy zamknięty 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 2.0 d 2004-10 2010-12 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Cd 2005-02 2007-12 kabriolet 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 318 d 2003-03 2005-02 sedan 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2003-03 2005-02 kombi 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2008-08 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd 2005-08 2007-12 kabriolet 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 sd 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X3 (E83) 2.0 d 2007-09 2009-03 samochód terenowy zamknięty 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 20 d 2008-09 2010-08 samochód terenowy zamknięty 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 30 d 2008-09 2011-04 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E46) 320 Cd 2003-11 2006-07 coupe 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)