• -57%
Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami Przetwornik ciżnienia, turbosprężarka :: Referencja: 27-0154 :: Producent: MAXGEAR
  • Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami Przetwornik ciżnienia, turbosprężarka :: Referencja: 27-0154 :: Producent: MAXGEAR

Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami

275,51 zł
118,47 zł 
Oszczędzasz 57% !
Rodzaj elementu: konwerter ciśnienia
Grupa produktów: konwerter cisnienia, sterowanie spalinami
Docelowa lokalizacja elementu: recyrkulacja spalin
Dodatkowe informacje: sterowanie wydechem
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: konwerter ciśnienia
Grupa produktów: konwerter cisnienia, sterowanie spalinami
Docelowa lokalizacja elementu: recyrkulacja spalin
Dodatkowe informacje: sterowanie wydechem

Szczegóły produktu

MAXGEAR
27-0154
Brak danych

Lista parametrów:

Tryb pracyElektryczno-pneumatyczny
Techniczny numer informacyjnySI 0065
Techniczny numer informacyjnySI 0076
Techniczny numer informacyjnySI 0087
Techniczny numer informacyjnySI 0096
Techniczny numer informacyjnySI 0100
Tryb pracyElektryczno-pneumatyczny
Techniczny numer informacyjnySI 0065
Techniczny numer informacyjnySI 0076
Techniczny numer informacyjnySI 0087
Techniczny numer informacyjnySI 0096
Techniczny numer informacyjnySI 0100

Lista zamienników:

BMW11 74 2 247 906
BMW11 74 7 796 634
BMW2 247 906
BMW7 796 634
MEAT & DORIA9093
PIERBURG7.00579.00
PIERBURG7.00579.01
PIERBURG7.00579.03
PIERBURG7.00579.03.0
PIERBURG7.22796.00
PIERBURG7.22796.01
PIERBURG70057900
PIERBURG700579000
PIERBURG70057901
PIERBURG700579010
PIERBURG70057903
PIERBURG700579030
PIERBURG72279600
PIERBURG722796000
PIERBURG72279601
PIERBURG722796010
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 7 (E38) 730 d 1998-08 2000-04 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E38) 740 d 1999-05 2001-11 sedan 245 3901 Olej napędowy M67 D39 (398D1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 7 (E38) 730 d 2000-04 2001-11 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d 2002-10 2005-02 sedan 258 3901 Olej napędowy M67 D39 (398D1)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2004-06 2010-12 kombi 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2005-08 samochód terenowy zamknięty 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 525 d 2004-06 2010-03 sedan 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-06 2010-12 kombi 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 3 (E90) 320 d 2005-01 2011-12 sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,M47 D20 (204D4)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld 2005-07 2009-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2005-07 2010-12 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2008-08 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 xd 2005-07 2010-03 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd 2005-07 2010-12 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 3.0 si 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X3 (E83) 3.0 sd 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-12 2010-12 kombi 163 2497 Olej napędowy M57N 256 D4
BMW 5 (E60) 525 d 2004-12 2010-03 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 3 (E90) 320 d 2005-09 2011-12 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 5 (E60) 530 d 2007-01 2010-03 sedan 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 xd 2007-01 2010-03 sedan 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd 2007-01 2010-12 kombi 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E90) 320 d 2007-09 2011-12 sedan 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 (E46) 318 d 2001-09 2003-03 sedan 116 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2002-03 2005-02 kombi 115 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Compact (E46) 318 td 2003-03 2005-02 hatchback 115 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 318 d 2003-03 2005-02 sedan 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2003-03 2005-02 kombi 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E90) 318 d 2005-09 2011-12 sedan 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 7 (E38) 730 d 1998-08 2000-04 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 7 (E38) 730 d 2000-04 2001-11 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2004-06 2010-12 kombi 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2005-08 samochód terenowy zamknięty 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E90) 320 d 2005-01 2011-12 sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,M47 D20 (204D4)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld 2005-07 2009-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2005-07 2010-12 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2008-08 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 xd 2005-07 2010-03 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd 2005-07 2010-12 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 3.0 si 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X3 (E83) 3.0 sd 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 3 (E90) 320 d 2005-09 2011-12 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 5 (E60) 530 d 2007-01 2010-03 sedan 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 xd 2007-01 2010-03 sedan 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd 2007-01 2010-12 kombi 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E90) 320 d 2007-09 2011-12 sedan 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 (E46) 318 d 2001-09 2003-03 sedan 116 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2002-03 2005-02 kombi 115 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Compact (E46) 318 td 2003-03 2005-02 hatchback 115 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 318 d 2003-03 2005-02 sedan 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2003-03 2005-02 kombi 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E90) 318 d 2005-09 2011-12 sedan 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)