• -41%
Regulator napięcia :: Referencja: ARE0010 :: Producent: AS-PL
  • Regulator napięcia :: Referencja: ARE0010 :: Producent: AS-PL
  • Regulator napięcia :: Referencja: ARE0010 :: Producent: AS-PL

Regulator napięcia

109,72 zł
64,73 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: regulator
Grupa produktów: regulator napięcia
Docelowa lokalizacja elementu: alternator
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: regulator
Grupa produktów: regulator napięcia
Docelowa lokalizacja elementu: alternator
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

AS-PL
ARE0010
Brak danych

Lista parametrów:

Napięcie [V]12

Lista zamienników:

BMW12311713491
VW038903803C
AS-PL0123315013
AS-PL0123315022
AS-PL0123325010
AS-PL0123325011
AS-PL0123510002
AS-PL0123515001
AS-PL0123515002
AS-PL0123515004
AS-PL0123515007
AS-PL0123515010
AS-PL0123515022
AS-PL0123515023
AS-PL0123515025
AS-PL0123515030
AS-PL9123515022
AS-PLCQ1010553
AS-PLUD01525ARE
AS-PLVRG46462
BOSCH1197311506
BOSCH1197311516
BOSCH1197311536
BOSCH1197311545
BOSCH1197311557
HC-Cargo138999
MAGNETI MARELLI940038028
MOBILETRONVR-B238
WAIglobalIB545
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 211 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 750 i,iL 1994-12 2001-11 sedan 326 5379 Benzyna M73 B54 (54121),M73 B54 (54122)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 7 (E38) 735 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 8 (E31) 850 Ci 1994-09 1999-12 coupe 326 5379 Benzyna M73 B54 (54121)
BMW 8 (E31) 840 Ci 1996-01 1999-12 coupe 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S1)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1999-04 2000-06 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999-10 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999-08 2000-09 coupe 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Compact (E36) 316 i 1998-12 2000-08 hatchback 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999-10 2000-06 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW Z8 (E52) 4.9 2000-06 2003-06 kabriolet 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999-10 2001-09 kombi 116 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 728i X 1995-11 2001-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E46) 318 i 1998-02 2001-09 sedan 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 323 i 1998-03 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E46) 320 i 1998-03 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW Z3 (E36) 1.9 1998-07 2003-01 kabriolet 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999-04 2000-09 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E46) 316 i 1998-09 2005-02 sedan 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 (E46) 316 i 2000-04 2005-02 sedan 105 1596 Benzyna M43 B16 (164E3)
BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2000-04 2006-07 coupe 105 1596 Benzyna M43 B16 (164E3)
BMW Z3 (E36) 2.0 1999-04 2003-01 kabriolet 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW Z3 (E36) 1.9 1999-01 2003-01 kabriolet 116 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 1999-11 2001-09 coupe 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999-10 2001-09 kombi 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000-04 2000-09 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW Z3 (E36) 2.8 1996-01 2000-07 kabriolet 194 2793 Benzyna M52 B28 (286S2),M52 B28 (286S1)