• -41%
Regulator napięcia :: Referencja: ARE0058 :: Producent: AS-PL
  • Regulator napięcia :: Referencja: ARE0058 :: Producent: AS-PL

Regulator napięcia

106,97 zł
63,11 zł 
Oszczędzasz 41% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

AS-PL
ARE0058
Brak danych

Lista parametrów:

Napięcie [V]12

Lista zamienników:

BMW12317531386
MERCEDES-BENZ0031542506
VW077903803A
AS-PL0124325108
AS-PL0124325158
AS-PL0124615008
AS-PL0124615012
AS-PL0124615013
AS-PL0124615044
AS-PL0124615049
AS-PLCQ1010417
AS-PLVRG36224
BOSCHF00M144146
BOSCHF00M145247
BOSCHF00M145331
BOSCHF00M145357
HC-Cargo235207
HITACHI130608
MOBILETRONVR-B247
WAIglobalIB247
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI (R50, R53) One 2001-06 2006-09 hatchback 90 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI (R50, R53) Cooper 2001-06 2006-09 hatchback 116 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI kabriolet (R52) One 2004-07 2007-11 kabriolet 90 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI kabriolet (R52) Cooper 2004-07 2007-11 kabriolet 116 1598 Benzyna W10 B16 A