• -41%
Rozrusznik :: Referencja: S0093 :: Producent: AS-PL
  • Rozrusznik :: Referencja: S0093 :: Producent: AS-PL
  • Rozrusznik :: Referencja: S0093 :: Producent: AS-PL

Rozrusznik

402,68 zł
237,58 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: rozrusznik
Grupa produktów: rozrusznik
Docelowa lokalizacja elementu: układ rozruchowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: rozrusznik
Grupa produktów: rozrusznik
Docelowa lokalizacja elementu: układ rozruchowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

AS-PL
S0093
Brak danych

Lista parametrów:

Długość 1 [mm]75,5
Długość 2 [mm]21
Moc znamionowa [kW]2
Napięcie [V]12
Liczba otworów do mocowania3
Kierunek obrotówZgodnie z ruchem wskazówek zegara

Lista zamienników:

BMW12412242703
BMW12412246570
BMW12412246571
BMW12412246574
BMW12412247391
BMW12412247492
BMW12412446570
BMW12414371646
BMW12417785691
BMW12417785715
BMW12417787925
BMW12419069808
BMW2246570
BMW7787925
OPEL1202141
OPEL1202168
OPEL24454172
OPEL6202017
OPEL90465731
OPEL90542412
OPEL93171945
OPELR1040037
OPELR1540015
AS-PLEAA-121034
AS-PLRNL1730
AS-PLSTR50184
BOSCH0001109025
BOSCH0001109200
BOSCH0001109201
ELSTOCK25-2246
HC-Cargo113446
HC-Cargo115506
LUCASLRS01382
MAGNETI MARELLI63114017
MAGNETI MARELLI63222005
MAGNETI MARELLI63224017
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E30) 324 d 1985-09 1991-08 sedan 86 2443 Olej napędowy M21 D24 (246DA)
BMW 3 (E36) 325 td 1991-09 1998-02 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 325 tds 1993-05 1998-02 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 1995-01 1999-10 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 725 tds 1996-04 2001-11 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 td 1993-04 1995-09 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E28) 524 d 1986-03 1987-12 sedan 86 2443 Olej napędowy M21 D24 (246DA)
BMW 5 (E28) 524 td 1983-09 1987-12 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TA)
BMW 7 (E38) 730 d 1998-08 2000-04 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 d 1999-10 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 1999-10 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E38) 730 d 2000-04 2001-11 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2004-06 2010-12 kombi 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2005-08 samochód terenowy zamknięty 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 coupe (E46) 330 Cd 2003-03 2006-07 coupe 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E46) 330 d 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd 2005-08 2007-12 kabriolet 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-12 2006-12 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 525 d 2004-06 2010-03 sedan 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-06 2010-12 kombi 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-12 2010-12 kombi 163 2497 Olej napędowy M57N 256 D4
BMW 5 (E60) 535 d 2004-09 2010-03 sedan 272 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 5 Touring (E61) 535 d 2004-09 2010-12 kombi 272 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 5 (E60) 525 d 2004-12 2010-03 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)