• -41%
Rozrusznik :: Referencja: S0493 :: Producent: AS-PL
  • Rozrusznik :: Referencja: S0493 :: Producent: AS-PL
  • Rozrusznik :: Referencja: S0493 :: Producent: AS-PL

Rozrusznik

620,08 zł
365,85 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: rozrusznik
Grupa produktów: rozrusznik
Docelowa lokalizacja elementu: układ rozruchowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: rozrusznik
Grupa produktów: rozrusznik
Docelowa lokalizacja elementu: układ rozruchowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

AS-PL
S0493
Brak danych

Lista parametrów:

Długość 1 [mm]75
Długość 2 [mm]23
Moc znamionowa [kW]2,2
Napięcie [V]12
Liczba otworów do mocowania2
Ilosć otworów gwintowanych0
Kierunek obrotówZgodnie z ruchem wskazówek zegara
Ilosć zębów9

Lista zamienników:

BMW12411287788
BMW12411288166
BMW12411289520
BMW12412242231
BMW12412242619
BMW12412242702
BMW12412242703
BMW12412244344
BMW12412246570
BMW12412446570
BMW12414371646
ROVERERR5445
AS-PL3535
AS-PLS-6074
AS-PLSTR50184
AS-PLUD90011S
BOSCH0001109025
BOSCH0001218001
BOSCH0001218009
BOSCH0001218026
BOSCH0001218134
BOSCH0001218171
CASCOCST30133
CV PSH210.501.092
DELCO REMYDRS2620
DELCO REMYDRS2620X
ELSTOCK25-1023
FRIESEN8012620
HC-Cargo112533
HC-PARTSCS378
HELLA8EA012527-911
HELLA8EA726126-001
LAUBER22.0378
LUCASLRS01382
LUCASLRT00170
MAGNETI MARELLI063222035010
MAGNETI MARELLI63222035
MAGNETI MARELLI944280126200
PowerMax8212611
PowerMax88212611
PRESTOLITE ELECTRIC20513030
VALEO436040
VALEO458496
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E30) 324 d 1985-09 1991-08 sedan 86 2443 Olej napędowy M21 D24 (246DA)
BMW 3 (E30) 324 td 1987-09 1991-08 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 5 (E34) 524 td 1988-03 1995-09 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 3 Touring (E30) 324 td 1988-01 1993-06 kombi 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 3 (E36) 325 td 1991-09 1998-02 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 325 tds 1993-05 1998-02 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E28) 524 d 1986-03 1987-12 sedan 86 2443 Olej napędowy M21 D24 (246DA)
BMW 5 (E28) 524 td 1983-09 1987-12 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TA)
BMW 5 (E34) 525 tds 1991-09 1995-09 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 1991-12 1997-01 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 1995-01 1999-10 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 td 1993-03 1997-01 kombi 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 725 tds 1996-04 2001-11 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 td 1993-04 1995-09 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)