• -41%
Rozrusznik :: Referencja: 0 986 019 980 :: Producent: BOSCH
  • Rozrusznik :: Referencja: 0 986 019 980 :: Producent: BOSCH

Rozrusznik

820,62 zł
484,16 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: rozrusznik
Grupa produktów: rozrusznik
Docelowa lokalizacja elementu: układ rozruchowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: rozrusznik
Grupa produktów: rozrusznik
Docelowa lokalizacja elementu: układ rozruchowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

BOSCH
0 986 019 980
Brak danych

Lista parametrów:

Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego
Moc znamionowa [kW]2,1
Napięcie [V]12

Lista zamienników:

BMW12 41 2 246 574
BMW12 41 7 785 691
BMW12 41 7 785 715
OPEL6202017
OPEL6202054
OPEL93171945
OPEL93175889
OPEL93175907
OPEL9512771
VAUXHALL93171945
VAUXHALLR1540015
BOSCH0 001 109 200
BOSCH0 986 018 303
BOSCH0 986 019 980
BOSCH0 986 019 983
LUCAS ELECTRICALLRS 1382
LUCAS ELECTRICALLRS01382
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E34) 524 td 1988-03 1995-09 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 3 Touring (E30) 324 td 1988-01 1993-06 kombi 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 3 (E36) 325 td 1991-09 1998-02 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 325 tds 1993-05 1998-02 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 tds 1991-09 1995-09 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 1995-01 1999-10 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 td 1993-04 1995-09 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 1991-12 1997-01 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 td 1993-03 1997-01 kombi 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E30) 324 d 1985-09 1991-08 sedan 86 2443 Olej napędowy M21 D24 (246DA)
BMW 3 (E30) 324 td 1987-09 1991-08 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 7 (E38) 725 tds 1996-04 2001-11 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)