• -41%
Rozrusznik :: Referencja: 26-2238 :: Producent: ELSTOCK
  • Rozrusznik :: Referencja: 26-2238 :: Producent: ELSTOCK

Rozrusznik

577,90 zł
340,96 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: rozrusznik
Grupa produktów: rozrusznik
Docelowa lokalizacja elementu: układ rozruchowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: rozrusznik
Grupa produktów: rozrusznik
Docelowa lokalizacja elementu: układ rozruchowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

ELSTOCK
26-2238
Brak danych

Lista parametrów:

Napięcie [V]12
Moc znamionowa [kW]1,4
Ilosć zębów9
Liczba otworów do mocowania3
Ilosć otworów gwintowanych2
Śr. flanszy [mm]76
Długość 1 [mm]173
Długość 2 [mm]21
ZaciskM8
ID wykonania wtyczkiM6
Kierunek obrotówZgodnie z ruchem wskazówek zegara
Długość 3 [mm]23

Lista zamienników:

BMW12411712937
BMW12411712939
BMW12411740373
BMW12411740374
BMW12411740379
BMW12414354823
BMW12417501668
BMW12417501738
BMW12417515391
BOSCH0001107442
BOSCH0001108157
BOSCH0001108190
BOSCH0001108230
BOSCH0001108231
BOSCH0001108401
BOSCH0986017110
BOSCH0986017111
BOSCH0986018460
CEVAMC3850
DELCO REMYDRS8460
DRI315113092
EUROTEC11017100EU
EUROTEC11017110
FRIESEN8017110
FRIESEN8018460
HELLA8EA737417-001
HOLGER CRISTIANSEN111911
HOLGER CRISTIANSENCS1067
LUCAS ELECTRICALLRT00119
MAGNETI MARELLI63223537
MAGNETI MARELLI63293537
MAGNETI MARELLIMSN642
QUINTON HAZELLFRS181
QUINTON HAZELLQRS1045
SPIDAN0004528
VALEOVS437
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 316 i 1990-09 1993-09 sedan 100 1596 Benzyna M40 B16 (164E1)
BMW 3 (E36) 316 i 1993-07 1998-02 sedan 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 (E36) 318 i 1990-12 1993-10 sedan 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 3 (E36) 318 is 1993-03 1998-02 sedan 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1992-03 1995-10 coupe 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 520 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 520 i 1991-11 1997-01 kombi 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991-11 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992-02 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 320 i 1993-12 1999-04 kabriolet 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 325 i 1993-03 1995-03 kabriolet 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 316 i 1993-09 1999-04 coupe 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 i 1994-03 2000-08 hatchback 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 5 Touring (E34) 518 g 1995-11 1996-06 kombi 115 1796 Dwupaliwowy M43 B18 (184E2)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1994-11 1995-08 hatchback 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 Touring (E36) 320 i 1995-01 1999-10 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 328 i 1995-01 1999-10 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 328 i 1995-01 1998-02 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 323 i 2.5 1995-03 1998-02 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 328 i 1995-01 1999-04 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 328 i 1995-03 1999-04 kabriolet 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 (E34) 518 i 1989-08 1995-09 sedan 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 518 i 1993-03 1994-09 kombi 113 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 (E36) 318 i 1993-10 1998-02 sedan 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 323 i 1995-06 1999-04 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1995-09 1999-04 coupe 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 coupe (E36) 323 i 1995-03 1999-04 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i 1995-09 1999-10 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 318 i 1995-07 1999-10 kombi 116 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 (E36) 318 is 1995-09 1998-02 sedan 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1995-07 2000-08 hatchback 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW Z3 (E36) 1.9 1995-10 1999-03 kabriolet 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW Z3 (E36) 1.8 1995-10 1998-10 kabriolet 116 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 1997-08 2000-08 hatchback 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E46) 318 i 1998-02 2001-09 sedan 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 323 i 1998-03 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E46) 320 i 1998-03 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Compact (E36) 316 g 1994-03 2000-08 hatchback 102 1596 Dwupaliwowy M43 B16 (164E2)
BMW 3 (E36) 316 i 1990-09 1993-09 sedan 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW Z3 (E36) 1.9 1998-07 2003-01 kabriolet 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999-04 2000-09 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1999-04 2000-06 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 316 i 1998-09 2005-02 sedan 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW Z3 (E36) 2.0 1999-04 2003-01 kabriolet 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999-10 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW Z3 (E36) 1.9 1999-01 2003-01 kabriolet 116 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999-08 2000-09 coupe 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Compact (E36) 316 i 1998-12 2000-08 hatchback 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 1999-11 2001-09 coupe 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999-10 2001-09 kombi 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999-10 2000-06 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 Touring (E36) 316 i 1996-01 1999-10 kombi 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000-04 2000-09 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 222 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 xi 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 3.0 2000-06 2003-01 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 coupe (E36) 3.0 2000-06 2003-06 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2007-12 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 2.2 2000-08 2003-01 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 316 i 2000-04 2005-02 sedan 105 1596 Benzyna M43 B16 (164E3)
BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2000-04 2006-07 coupe 105 1596 Benzyna M43 B16 (164E3)
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001-06 2005-02 hatchback 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 520 i 2003-07 2010-03 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2004-06 2010-12 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 2.2 i 2003-10 2005-10 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i,Li 2003-03 2008-07 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E36) 320 i 1990-09 1998-02 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 518 i 1994-09 1997-01 kombi 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 kabriolet (E36) 318 i 1994-01 1999-04 kabriolet 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 5 (E34) 518 i 1989-08 1995-09 sedan 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)