• -41%
Sonda lambda :: Referencja: 0 258 986 505 :: Producent: BOSCH
  • Sonda lambda :: Referencja: 0 258 986 505 :: Producent: BOSCH

Sonda lambda

229,22 zł
135,24 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: czujnik
Grupa produktów: sonda lambda
Docelowa lokalizacja elementu: tworzenie mieszanki
Dodatkowe informacje: wartosć lambda
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: czujnik
Grupa produktów: sonda lambda
Docelowa lokalizacja elementu: tworzenie mieszanki
Dodatkowe informacje: wartosć lambda

Szczegóły produktu

BOSCH
0 258 986 505
Brak danych

Lista parametrów:

Ilosć biegunów4
Zalecany okres międzyprzeglądowy [km]160000
Złącze / klemaW razie potrzeby dopasować złącze

Lista zamienników:

ALFA ROMEO46555846
ALFA ROMEO46737471
ALPINA11781742050
ALPINA11781742052
ALPINA11787512002
ALPINA11787512567
AUDI077 906 265 E
AUDI078 906 265 C
AUDI078 906 265 F
AUDI078 906 265 G
AUDI078 906 265 J
BENTLEYUT1 009 4
BENTLEYUT1 009 5
BMW11 78 1 247 406
BMW11 78 1 405 324
BMW11 78 1 406 621
BMW11 78 1 406 622
BMW11 78 1 433 075
BMW11 78 1 433 940
BMW11 78 1 513 962
BMW11 78 1 739 845
BMW11 78 1 742 050
BMW11 78 1 742 051
BMW11 78 1 742 052
BMW11 78 1 742 053
BMW11 78 1 743 994
BMW11 78 1 743 996
BMW11 78 7 506 539
BMW11 78 7 512 002
BMW11 78 7 512 567
BMW11 78 7 512 973
BMW11 78 7 513 962
BMW11 78 7 513 963
BMW11 78 7 514 926
BMW11 78 7 514 927
BMW11 78 7 524 530
BMWU T100 095
CITROEN/PEUGEOTE 144 006
FERRARI165170
GMC90540984
GMC90540985
HYUNDAI0K011 18861
HYUNDAI39210 22020
HYUNDAI39210 22025
HYUNDAI39210 22026
HYUNDAI39210 22030
HYUNDAI39210 22035
HYUNDAI39210 22045
HYUNDAI39210 22050
HYUNDAI39210 22051
HYUNDAI39210 23020
HYUNDAI39210 23025
HYUNDAI39210 23026
HYUNDAI39210 23030
HYUNDAI39210 23035
HYUNDAI39210 23036
HYUNDAI39210 23046
HYUNDAI39210 23060
KIA0K07A 18861
KIA0K08A-18-861B
KIA0K08B-18-861B
KIA0K2A5-18-861
KIA0K2AA-18-861
KIA0K2AB-18-861
KIA0K2N1 18861
KIA0K2NC 18861
LADA2112 3850010 20
LAND ROVERMHK 000210
LAND ROVERMHK 000220
LAND ROVERMHK 100920
LAND ROVERMHK 100930
LAND ROVERMHK 100940
MAZDA0K2AB-18-861
MERCEDES-BENZ000 540 71 17
MERCEDES-BENZ000 540 72 17
MERCEDES-BENZ000 540 74 17
MERCEDES-BENZ000 540 75 17
MERCEDES-BENZ000 540 76 17
MERCEDES-BENZ000 540 81 17
MERCEDES-BENZ000 540 85 17
MERCEDES-BENZ000 540 89 17
MERCEDES-BENZ000 540 90 17
MERCEDES-BENZ000 540 91 17
MERCEDES-BENZ000 540 96 17
MERCEDES-BENZ000 540 97 17
MERCEDES-BENZ000 640 96 17
MERCEDES-BENZ001 540 01 17
MERCEDES-BENZ001 540 08 17
MERCEDES-BENZ001 540 10 17
MERCEDES-BENZ001 540 11 17
MERCEDES-BENZ001 540 12 17
MERCEDES-BENZ001 540 28 17
MERCEDES-BENZA 000 540 71 17
MERCEDES-BENZA 000 540 72 17
MERCEDES-BENZA 000 540 74 17
MERCEDES-BENZA 000 540 75 17
MERCEDES-BENZA 000 540 76 17
MERCEDES-BENZA 000 540 81 17
MERCEDES-BENZA 000 540 85 17
MERCEDES-BENZA 000 540 89 17
MERCEDES-BENZA 000 540 90 17
MERCEDES-BENZA 000 540 91 17
MERCEDES-BENZA 000 540 96 17
MERCEDES-BENZA 000 540 97 17
MERCEDES-BENZA 000 640 96 17
MERCEDES-BENZA 001 540 01 17
MERCEDES-BENZA 001 540 08 17
MERCEDES-BENZA 001 540 10 17
MERCEDES-BENZA 001 540 11 17
MERCEDES-BENZA 001 540 12 17
MERCEDES-BENZA 001 540 28 17
PEUGEOTE144006
PORSCHE986 606 126 00
PORSCHE986 606 126 01
PORSCHE986 606 127 01
PORSCHE986 606 128 01
PORSCHE993 606 116 00
PORSCHE993 606 116 01
PORSCHE993 606 118 00
PORSCHE993 606 118 01
PORSCHE993 606 126 00
PORSCHE993 606 126 01
PORSCHE993 606 127 00
PORSCHE993 606 128 00
PORSCHE993 606 128 01
PORSCHE996 606 118 00
RENAULT74 01 271 939
ROLLS-ROYCEPB 20364
ROLLS-ROYCEUT 0095
ROLLS-ROYCEUT 10094
SAAB32000152
SAAB4239489
SAAB43 01 545
SAAB4302352
SAAB46 60 163
SAAB46 60 171
SAAB46 60 197
SAAB46 60 205
SAAB46 60 445
SAAB46 60 494
SAAB46 60 502
SAAB46 62 359
SAAB91 46 952
SAAB91 47 224
SAABS4302352
SCANIA32000152
SCANIA32000153
SCANIA3200423
SCANIA4239489
SCANIA4301552
SCANIA4302352
SCANIA4302360
SCANIA4660171
SCANIA4660197
SCANIA4660205
VW021 906 265 AA
VW021 906 265 AD
VW021 906 265 AE
VW021 906 265 AF
VW021 906 265 AG
VW021 906 265 AH
VW021 906 265 AK
VW021 906 265 AL
VW021 906 265 AQ
VW021 906 265 BN
VW030 906 265 BK
VW030 906 265 BN
VW037 906 265 AB
VW077 906 265 D
VW077 906 265 E
VW078 906 265 C
VW078 906 265 F
VW078 906 265 G
VW078 906 265 H
VW078 906 265 J
VW078 906 265 L
BOSCH0 258 003 065
BOSCH0 258 003 336
BOSCH0 258 003 356
BOSCH0 258 003 369
BOSCH0 258 003 374
BOSCH0 258 003 375
BOSCH0 258 003 394
BOSCH0 258 003 395
BOSCH0 258 003 414
BOSCH0 258 003 415
BOSCH0 258 003 425
BOSCH0 258 003 436
BOSCH0 258 003 458
BOSCH0 258 003 459
BOSCH0 258 003 470
BOSCH0 258 003 475
BOSCH0 258 003 476
BOSCH0 258 003 477
BOSCH0 258 003 478
BOSCH0 258 003 479
BOSCH0 258 003 518
BOSCH0 258 003 526
BOSCH0 258 003 542
BOSCH0 258 003 543
BOSCH0 258 003 550
BOSCH0 258 003 551
BOSCH0 258 003 552
BOSCH0 258 003 553
BOSCH0 258 003 558
BOSCH0 258 003 559
BOSCH0 258 003 561
BOSCH0 258 003 564
BOSCH0 258 003 577
BOSCH0 258 003 580
BOSCH0 258 003 581
BOSCH0 258 003 582
BOSCH0 258 003 583
BOSCH0 258 003 592
BOSCH0 258 003 593
BOSCH0 258 003 603
BOSCH0 258 003 611
BOSCH0 258 003 626
BOSCH0 258 003 630
BOSCH0 258 003 631
BOSCH0 258 003 638
BOSCH0 258 003 639
BOSCH0 258 003 640
BOSCH0 258 003 641
BOSCH0 258 003 642
BOSCH0 258 003 643
BOSCH0 258 003 645
BOSCH0 258 003 654
BOSCH0 258 003 655
BOSCH0 258 003 656
BOSCH0 258 003 657
BOSCH0 258 003 658
BOSCH0 258 003 661
BOSCH0 258 003 662
BOSCH0 258 003 684
BOSCH0 258 003 685
BOSCH0 258 003 689
BOSCH0 258 003 692
BOSCH0 258 003 693
BOSCH0 258 003 698
BOSCH0 258 003 699
BOSCH0 258 003 721
BOSCH0 258 003 722
BOSCH0 258 003 723
BOSCH0 258 003 736
BOSCH0 258 003 737
BOSCH0 258 003 740
BOSCH0 258 003 741
BOSCH0 258 003 745
BOSCH0 258 003 746
BOSCH0 258 003 748
BOSCH0 258 003 749
BOSCH0 258 003 750
BOSCH0 258 003 751
BOSCH0 258 003 752
BOSCH0 258 003 757
BOSCH0 258 003 758
BOSCH0 258 003 771
BOSCH0 258 003 773
BOSCH0 258 003 782
BOSCH0 258 003 783
BOSCH0 258 003 794
BOSCH0 258 003 795
BOSCH0 258 003 797
BOSCH0 258 003 798
BOSCH0 258 003 799
BOSCH0 258 003 800
BOSCH0 258 003 801
BOSCH0 258 003 802
BOSCH0 258 003 806
BOSCH0 258 003 807
BOSCH0 258 003 811
BOSCH0 258 003 812
BOSCH0 258 003 817
BOSCH0 258 003 820
BOSCH0 258 003 823
BOSCH0 258 003 824
BOSCH0 258 003 842
BOSCH0 258 003 843
BOSCH0 258 003 848
BOSCH0 258 003 854
BOSCH0 258 003 860
BOSCH0 258 003 861
BOSCH0 258 003 862
BOSCH0 258 003 863
BOSCH0 258 003 864
BOSCH0 258 003 865
BOSCH0 258 003 895
BOSCH0 258 003 896
BOSCH0 258 003 965
BOSCH0 258 005 003
BOSCH0 258 005 004
BOSCH0 258 005 005
BOSCH0 258 005 006
BOSCH0 258 005 007
BOSCH0 258 005 024
BOSCH0 258 005 025
BOSCH0 258 005 027
BOSCH0 258 005 054
BOSCH0 258 005 062
BOSCH0 258 005 063
BOSCH0 258 005 065
BOSCH0 258 005 074
BOSCH0 258 005 078
BOSCH0 258 005 079
BOSCH0 258 005 080
BOSCH0 258 005 081
BOSCH0 258 005 082
BOSCH0 258 005 088
BOSCH0 258 005 089
BOSCH0 258 005 090
BOSCH0 258 005 091
BOSCH0 258 005 092
BOSCH0 258 005 093
BOSCH0 258 005 094
BOSCH0 258 005 095
BOSCH0 258 005 097
BOSCH0 258 005 098
BOSCH0 258 005 099
BOSCH0 258 005 109
BOSCH0 258 005 112
BOSCH0 258 005 113
BOSCH0 258 005 123
BOSCH0 258 005 124
BOSCH0 258 005 132
BOSCH0 258 005 133
BOSCH0 258 005 138
BOSCH0 258 005 139
BOSCH0 258 005 143
BOSCH0 258 005 144
BOSCH0 258 005 153
BOSCH0 258 005 154
BOSCH0 258 005 155
BOSCH0 258 005 160
BOSCH0 258 005 161
BOSCH0 258 005 170
BOSCH0 258 005 171
BOSCH0 258 005 172
BOSCH0 258 005 173
BOSCH0 258 005 175
BOSCH0 258 005 176
BOSCH0 258 005 177
BOSCH0 258 005 179
BOSCH0 258 005 180
BOSCH0 258 005 182
BOSCH0 258 005 183
BOSCH0 258 005 184
BOSCH0 258 005 185
BOSCH0 258 005 186
BOSCH0 258 005 200
BOSCH0 258 005 201
BOSCH0 258 005 202
BOSCH0 258 005 203
BOSCH0 258 005 205
BOSCH0 258 005 206
BOSCH0 258 005 207
BOSCH0 258 005 208
BOSCH0 258 005 209
BOSCH0 258 005 210
BOSCH0 258 005 219
BOSCH0 258 005 220
BOSCH0 258 005 221
BOSCH0 258 005 222
BOSCH0 258 005 236
BOSCH0 258 005 237
BOSCH0 258 005 244
BOSCH0 258 005 245
BOSCH0 258 005 247
BOSCH0 258 005 258
BOSCH0 258 005 259
BOSCH0 258 005 270
BOSCH0 258 005 271
BOSCH0 258 005 280
BOSCH0 258 005 281
BOSCH0 258 005 283
BOSCH0 258 005 297
BOSCH0 258 005 298
BOSCH0 258 005 303
BOSCH0 258 005 304
BOSCH0 258 005 305
BOSCH0 258 005 306
BOSCH0 258 005 309
BOSCH0 258 005 310
BOSCH0 258 005 311
BOSCH0 258 005 321
BOSCH0 258 005 651
BOSCH0 258 005 652
BOSCH0 258 005 653
BOSCHF 00E 262 326
BOSCHF 00E 262 392
DELPHIES10406
DELPHIES1076312B1
DELPHIES10778
DELPHIES10826
DELPHIES10899
DELPHIES10962
DENSODOX0117
DENSODOX0150
MAGNETI MARELLI502 400 02
MOTAQUIPVOS505
MTE-THOMSON7774
MTE-THOMSON781345058
MTE-THOMSON781345059
MTE-THOMSON782640149
MTE-THOMSON782640184
MTE-THOMSON782640207
NTK (NGK-GROUP)0129
NTK (NGK-GROUP)0183
NTK (NGK-GROUP)0216
NTK (NGK-GROUP)0227
NTK (NGK-GROUP)0259
NTK (NGK-GROUP)0270
NTK (NGK-GROUP)0281
NTK (NGK-GROUP)0405
NTK (NGK-GROUP)0416
NTK (NGK-GROUP)0427
NTK (NGK-GROUP)0438
NTK (NGK-GROUP)0444
NTK (NGK-GROUP)0449
NTK (NGK-GROUP)0460
NTK (NGK-GROUP)0471
NTK (NGK-GROUP)0482
NTK (NGK-GROUP)0493
NTK (NGK-GROUP)0494
NTK (NGK-GROUP)1405
NTK (NGK-GROUP)1577
NTK (NGK-GROUP)1950
NTK (NGK-GROUP)5653
NTK (NGK-GROUP)5654
NTK (NGK-GROUP)5662
NTK (NGK-GROUP)5682
NTK (NGK-GROUP)5694
NTK (NGK-GROUP)5697
NTK (NGK-GROUP)5713
NTK (NGK-GROUP)5716
NTK (NGK-GROUP)5720
NTK (NGK-GROUP)96475
NTK (NGK-GROUP)OZA 457EE8
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1995-09 1999-04 coupe 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 (E36) 318 is 1995-09 1998-02 sedan 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1995-07 2000-08 hatchback 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW MOTORCYCLES K K 1200 LT (K589) 1997-06 2003-12 Dwuślad 98 1171 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 R Comfort (R259) 2004-01 2006-12 Dwuślad 34 848 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 R Comfort (R259) 2004-01 2006-12 Dwuślad 71 848 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 RT (R11RT) 2004-02 2006-01 Dwuślad 73 848 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES C1 C 1 200 Familys Friend (C1) 2000-12 2003-02 Dwuślad 18 176 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES C1 C 1 200 Basis (C1) 2000-12 2003-02 Dwuślad 18 176 Benzyna -
BMW Z3 (E36) 1.9 1998-07 2003-01 kabriolet 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW MOTORCYCLES K K 1200 RS (K589) 1996-04 2005-04 Dwuślad 98 1171 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES K K 1200 RS (K589) 1996-04 2005-04 Dwuślad 131 1171 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES C1 C 1 Executive (C1) 1999-10 2003-04 Dwuślad 15 125 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES C1 C 1 Basis (C1) 1999-10 2003-04 Dwuślad 15 125 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES C1 C 1 Familys Friend (C1) 1999-10 2003-04 Dwuślad 15 125 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 R Special Editon (R259) 2001-01 2006-12 Dwuślad 34 848 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 R (R259) 2000-03 2006-12 Dwuślad 34 848 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 R Special Editon (R259) 2001-01 2006-12 Dwuślad 71 848 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 R (R259) 2000-03 2006-12 Dwuślad 71 848 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 C Avantgarde (R259C) 1998-09 2001-12 Dwuślad 34 848 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 C (R259C) 1999-03 2004-12 Dwuślad 34 848 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 C 1999-03 2004-12 Dwuślad 50 848 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 C Avantgarde (R259C) 1998-09 2001-12 Dwuślad 50 848 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 1100 R 1100 S (R259) 1998-09 2005-12 Dwuślad 98 1085 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 1150 R 1150 GS (R21) 1998-09 2003-12 Dwuślad 85 1130 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 1150 R 1150 GS Adventure (R21) 2002-01 2005-12 Dwuślad 85 1130 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 1150 R 1150 R (R21) 2000-01 2006-12 Dwuślad 85 1130 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 1150 R 1150 R Special Editon (R21) 2001-01 2006-12 Dwuślad 85 1130 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 1150 R 1150 RS (R22) 2001-01 2005-12 Dwuślad 95 1130 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 1150 R 1150 RT (R22) 2001-01 2005-12 Dwuślad 95 1130 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 1150 R 1150 RT Polizei (R22) 2001-01 - Dwuślad 95 1130 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 1200 R 1200 CL (K30) 2001-10 2004-07 Dwuślad 61 1170 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 1200 R 1200 C Avantgarde (259C) 1998-09 2003-12 Dwuślad 61 1170 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 1200 R 1200 C Independent (259C) 2001-01 2005-12 Dwuślad 61 1170 Benzyna -
BMW MOTORCYCLES R 1200 R 1200 C (259C) 1997-07 2004-12 Dwuślad 61 1170 Benzyna -
BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999-04 2000-09 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000-04 2000-09 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999-04 2000-09 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000-04 2000-09 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E46) 323 i 1998-03 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1999-04 2000-06 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 i 2001-01 2005-04 sedan 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 323 i 1998-03 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1999-04 2000-06 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E65, E66, E67) 760 i 2001-11 2009-12 sedan 443 5972 Benzyna N73 B60 A
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2007-12 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2006-12 kabriolet 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2007-12 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2006-12 kabriolet 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2002-12 sedan 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2002-12 sedan 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 2.5 1998-09 2000-12 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 TU
BMW Z3 (E36) 3.0 2000-06 2003-01 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 3.0 2000-06 2002-12 kabriolet 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 3.0 2000-06 2003-01 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 3.0 2000-06 2002-12 kabriolet 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 222 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X5 (E53) 3.0 2000-06 2006-12 samochód terenowy zamknięty 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-12 kabriolet 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-12 kabriolet 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-12 kabriolet 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-12 kabriolet 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 3.0 i 2004-01 2006-12 samochód terenowy zamknięty 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X3 (E83) 3.0 i 2004-01 2006-12 samochód terenowy zamknięty 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 3.0 i 2004-01 2006-12 samochód terenowy zamknięty 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 316 i 1998-09 2005-02 sedan 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW Z3 (E36) 1.9 1999-01 2003-01 kabriolet 116 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 (E46) 316 i 2000-04 2005-02 sedan 105 1596 Benzyna M43 B16 (164E3)
BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2000-04 2006-07 coupe 105 1596 Benzyna M43 B16 (164E3)
BMW Z3 (E36) 2.0 1999-04 2003-01 kabriolet 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 8 (E31) 850 Ci 1994-09 1999-12 coupe 326 5379 Benzyna M73 B54 (54121)
BMW Z3 (E36) 1.9 1995-10 1999-03 kabriolet 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999-10 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999-08 2000-09 coupe 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Compact (E36) 316 i 1998-12 2000-08 hatchback 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW Z8 (E52) 4.9 2000-06 2003-06 kabriolet 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 3 (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999-10 2001-09 kombi 116 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 1999-11 2001-09 coupe 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999-10 2001-09 kombi 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 RT (R22) 2000-10 2004-01 Dwuślad 73 848 Benzyna -
BMW 3 (E46) 320 i 1998-03 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999-10 2000-06 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW X5 (E53) 4.4 i 2000-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E46) M3 2000-06 2006-07 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 coupe (E46) M3 2000-06 2006-07 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 coupe (E46) M3 2000-06 2006-07 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 coupe (E36) 3.0 2000-06 2003-06 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 2.2 2000-08 2003-01 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2006-01 2007-12 kabriolet 163 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) M3 3.2 2001-04 2007-12 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 kabriolet (E46) M3 3.2 2001-04 2007-12 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 kabriolet (E46) M3 3.2 2001-04 2007-12 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW X3 (E83) 3.0 i 2004-01 2006-12 samochód terenowy zamknięty 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2001-06 2005-02 hatchback 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 Compact (E46) 318 ti 2001-09 2005-02 hatchback 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001-06 2005-02 hatchback 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z3 (E36) M 3.2 2001-06 2003-01 kabriolet 325 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW Z3 (E36) M 3.2 2001-06 2003-01 kabriolet 325 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW Z3 (E36) M 3.2 2001-06 2003-01 kabriolet 325 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW Z3 coupe (E36) M 2001-06 2003-06 coupe 325 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW Z3 coupe (E36) M 2001-06 2003-06 coupe 325 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW Z3 coupe (E36) M 2001-06 2003-06 coupe 325 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i,Li 2001-11 2005-02 sedan 272 3600 Benzyna N62 B36 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i,Li 2001-11 2008-07 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 3 (E46) 318 i 2001-09 2005-02 sedan 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 (E46) 318 i 2001-09 2005-02 sedan 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 (E46) 318 i 2001-09 2005-02 sedan 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 (E46) 318 i 2001-09 2005-02 sedan 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 (E46) 318 i 2001-09 2005-02 sedan 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2001-09 2006-07 coupe 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 (E46) 316 i 2002-02 2005-02 sedan 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 Touring (E46) 316 i 2002-03 2005-02 kombi 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 Touring (E46) 318 i 2001-09 2005-02 kombi 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci 2001-09 2007-12 kabriolet 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW X5 (E53) 4.6 is 2002-02 2003-12 samochód terenowy zamknięty 347 4619 Benzyna M62 B46 (468S1)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-10 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-10 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-10 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-10 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 7 (E65, E66, E67) 760 i,Li 2003-01 2008-07 sedan 445 5972 Benzyna N73 B60 A
BMW 5 (E60) 520 i 2003-07 2010-03 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2004-06 2010-12 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E60) 530 i 2003-07 2010-03 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E60) 530 i 2003-07 2010-03 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E60) 530 i 2003-07 2010-03 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E60) 530 i 2003-07 2010-03 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 coupe (E46) M3 2003-06 2006-07 coupe 360 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 5 (E60) 545 i 2003-09 2010-03 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 5 Touring (E61) 545 i 2004-06 2010-12 kombi 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X5 (E53) 4.4 i 2003-12 2006-09 samochód terenowy zamknięty 320 4398 Benzyna N62 B44 A,N62 B44
BMW 6 (E63) 645 Ci 2004-01 2005-08 coupe 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 6 kabriolet (E64) 645 Ci 2004-04 2005-08 kabriolet 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW X5 (E53) 4.8 is 2004-04 2006-09 samochód terenowy zamknięty 360 4799 Benzyna N62 B48 A
BMW Z4 (E85) 2.2 i 2003-10 2005-10 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i,Li 2003-03 2008-07 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) M5 2004-09 2010-03 sedan 507 4999 Benzyna S85 B50 A
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1995-09 1999-04 coupe 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1995-07 2000-08 hatchback 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 8 (E31) 840 Ci 1996-01 1999-12 coupe 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 316 i 2002-06 2005-02 sedan 115 1596 Benzyna N45 B16 A,N40 B16 A
BMW 6 (E63) M 2005-09 2010-07 coupe 507 4999 Benzyna S85 B50 A
BMW 6 kabriolet (E64) M 2006-07 2010-07 kabriolet 507 4999 Benzyna S85 B50 A
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2002-12 sedan 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2002-06 2006-07 coupe 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci 2005-02 2007-12 kabriolet 150 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 A
BMW Z4 (E85) M 2006-03 2009-02 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW Z4 coupe (E86) M 2006-03 2009-01 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2005-03 2006-07 coupe 150 1995 Benzyna N46 B20 A
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 7 (E38) 728i X 1995-11 2001-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 Touring (E61) M5 2007-02 2010-12 kombi 507 4999 Benzyna S85 B50 A
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2002-06 2005-02 hatchback 105 1596 Benzyna N40 B16 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 760 2003-02 2005-08 sedan 435 5972 Benzyna N73 B60 A
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2002-06 2005-02 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A,N40 B16 A
BMW 7 (E38) 750 i,iL 1994-12 2001-11 sedan 326 5379 Benzyna M73 B54 (54121),M73 B54 (54122)
BMW 3 Touring (E46) 323 i 1999-10 2000-12 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 7 (E38) 750 i,iL 1994-12 2001-11 sedan 326 5379 Benzyna M73 B54 (54121),M73 B54 (54122)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 735 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1)
BMW 3 (E36) M3 3.2 1995-09 1998-02 sedan 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.2 1995-10 1999-04 coupe 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.2 1995-10 1999-04 kabriolet 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 318 i 1995-09 1999-04 kabriolet 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 318 i 1995-09 1999-04 kabriolet 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 3 (E46) 330 i 2001-01 2005-04 sedan 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW Z3 (E36) 2.8 1996-01 2000-07 kabriolet 194 2793 Benzyna M52 B28 (286S2),M52 B28 (286S1)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW Z3 (E36) M 3.2 1997-03 2001-06 kabriolet 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW Z3 coupe (E36) M 1998-02 2001-06 coupe 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E46) 318 i 1998-02 2001-09 sedan 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 (E46) 318 i 1998-02 2001-09 sedan 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 (E46) 318 i 1998-02 2001-09 sedan 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 Compact (E36) 316 g 1994-03 2000-08 hatchback 102 1596 Dwupaliwowy M43 B16 (164E2)
BMW 8 (E31) 840 Ci 1996-01 1999-12 coupe 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S1)