• -41%
Sonda lambda :: Referencja: 24237 :: Producent: FEBI BILSTEIN
  • Sonda lambda :: Referencja: 24237 :: Producent: FEBI BILSTEIN

Sonda lambda

383,82 zł
226,45 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: czujnik
Grupa produktów: sonda lambda
Docelowa lokalizacja elementu: tworzenie mieszanki
Dodatkowe informacje: wartosć lambda
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: czujnik
Grupa produktów: sonda lambda
Docelowa lokalizacja elementu: tworzenie mieszanki
Dodatkowe informacje: wartosć lambda

Szczegóły produktu

FEBI BILSTEIN
24237
Brak danych

Lista parametrów:

Gwint zewn. [mm]M18 x 1,5
Rozmiar klucza22
Liczba przewodów4
Długość przewodu [mm]1000
Ciężar [kg]0,130

Lista zamienników:

BMW11 78 1 433 940
ACI - AVESASLS-13233
ASHUKI9200-48326
BERUOZH168
BOSCH0 258 005 109
BOSCH0 258 986 505
CALORSTAT by VernetLS140181
CASALS6771
CV PSH071.004.252
DELPHIES10857
DELPHIES10857-12B1
DENSODOX-0117
DENSODOX-1175
ERA570174
FACET10.7255
FAE77238
FENNOXL7859.40.102
FISPA90054
FISPA90054-2
FISPA90085
FISPA90156
HOFFER7481022
HOFFER7481533
HOFFER7481704
JP GROUP1493800500
LUCAS ELECTRICALLEB760
MAGNETI MARELLI460000438010
MAGNETI MARELLI460002140910
MAGNETI MARELLI466016355079
MEAT & DORIA81022
MEAT & DORIA81533
MEAT & DORIA81704
METZGER0893039
MOBILETRONOS-B4161P
MTE-THOMSON7859.40.102
NGK0438
NGK96713
NPSDOX-1175
PATRON60014
PIERBURG7.02604.21.0
PROFIT4005-0001
PROFIT4005-0008
QUINTON HAZELLXLOS1173
SIDAT90054
SIDAT90054-2
SIDAT90085
SIDAT90156
STANDARD64228
STANDARDKNL225
STANDARDLB1425
STANDARDLLB174
STELLOX20-00045-SX
SWAG20 92 4237
TOPRAN501 282
TRISCAN8845 11003
VDOA2C59513233Z
VEMOV20-76-0023
WALKER PRODUCTS250-24392
WILMINK GROUPWG1013854
WILMINK GROUPWG1025972
WILMINK GROUPWG1029216
WILMINK GROUPWG1032859
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 7 (E38) 750 i,iL 1994-12 2001-11 sedan 326 5379 Benzyna M73 B54 (54121),M73 B54 (54122)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 735 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW X5 (E53) 4.4 i 2000-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW X5 (E53) 4.6 is 2002-02 2003-12 samochód terenowy zamknięty 347 4619 Benzyna M62 B46 (468S1)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 323 i 1998-03 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E46) 320 i 1998-03 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999-04 2000-09 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1999-04 2000-06 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW Z3 (E36) 2.0 1999-04 2003-01 kabriolet 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999-10 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999-08 2000-09 coupe 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999-10 2000-06 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000-04 2000-09 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW Z8 (E52) 4.9 2000-06 2003-06 kabriolet 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 3 (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 3.0 2000-06 2003-01 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 2.2 2000-08 2003-01 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW Z3 coupe (E36) 3.0 2000-06 2003-06 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001-06 2005-02 hatchback 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 520 i 2003-07 2010-03 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E60) 530 i 2003-07 2010-03 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2007-12 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-10 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2004-06 2010-12 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 2.2 i 2003-10 2005-10 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i,Li 2003-03 2008-07 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)