• -57%
Sruba, system wydechowy :: Referencja: 765-903 :: Producent: FA1
  • Sruba, system wydechowy :: Referencja: 765-903 :: Producent: FA1

Sruba, system wydechowy

13,02 zł
5,60 zł 
Oszczędzasz 57% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

FA1
765-903
Brak danych

Lista parametrów:

Długość [mm]65
Wymiar gwintuM10x1,25

Lista zamienników:

BMW18307790611
CITROËN682253
DAIHATSU1756987202
DAIHATSU1756987202000
DAIHATSU1756987203
DAIHATSU1756987203000
DAIHATSU1756987703
DAIHATSU1756987703000
DAIHATSU1756997201
DAIHATSU1756997201000
DAIHATSU1756997501
DAIHATSU1756997501000
GENERAL MOTORS93194232
NISSAN2060641B00
NISSAN2060641B10
NISSAN206064M400
NISSAN206064M410
NISSAN206064M420
NISSAN206068H300
NISSAN206068H30A
NISSAN206068H320
OPEL4709342
SUZUKI0911910041
SUZUKI0911910041000
SUZUKI0911910042
SUZUKI0911910042000
SUZUKI0911910073
SUZUKI0911910073000
SUZUKI1449385C00
SUZUKI1449385C00000
SUZUKI911910042
TOYOTA90109T0005
TOYOTA90109W0005
TOYOTA9090105020
TOYOTA9090105031
BOSAL258943
ERNST493567
HJS83.47.8332
TESH430323
TESH430640
WALKER80304
WALKER83170
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI (R50, R53) One D 2003-06 2006-09 hatchback 75 1364 Olej napędowy 1ND
MINI (R50, R53) One D 2003-06 2006-09 hatchback 88 1364 Olej napędowy 1ND-TV