• -41%
świeca zapłonowa :: Referencja: K20TT :: Producent: DENSO
  • świeca zapłonowa :: Referencja: K20TT :: Producent: DENSO

Świeca zapłonowa

12,48 zł
7,37 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: świeca zapłonowa
Grupa produktów: świeca zapłonowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ zapłonowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: świeca zapłonowa
Grupa produktów: świeca zapłonowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ zapłonowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

DENSO
K20TT
Brak danych

Lista parametrów:

Średnica [mm]14
Rozmiar klucza16
Moment dokręcenia [Nm]22
Masa [g]43
Żwieca zapłonowa1 elektroda masowa
Rozmiar gwintu 119

Lista zamienników:

MAZDA1WT318110
MITSUBISHICLP37202
SUZUKI99000-79X12-K20
ACDelco41602
ACDelco41801
ACDelcoCFR2CLS
ACDelcoFR1LS
ACDelcoFR2LS
AKBAYDR15LTC1
AKBAYDR15TC
AKBAYDR15TCY1
AKBAYDR17TC
AKBAYDX15LTC1
AKBAYDX15TC
AKBAYDX17LTC1
AKBAYDX17TC
BERU0001330116
BERU0001330117
BERU0001330501
BERU0001330780
BERU0001335107
BERU0001335110
BERU0001335721
BERU0001335725
BERU0001335729
BERU0001335732
BERU0001340103
BERU0001340706
BERU0001340716
BERU0001340717
BERU0001340723
BERU0002330102
BERU0002330104
BERU0002330710
BERU0002335100
BERU0002335104
BERU0002335128
BERU0002335131
BERU0002335137
BERU0002335139
BERU0002335500
BERU0002335503
BERU0002335707
BERU0002335708
BERU0002335709
BERU0002335712
BERU0002335713
BERU0002335714
BERU0002335715
BERU0002335717
BERU0002335902
BERU0002335911
BERU0002335912
BERU0002336715
BERU0002336724
BERU0002340101
BERU0002340102
BERU0002340117
BERU0002340123
BERU0002340702
BERU0002345501
BERU14 F-6 DTU
BERU14 F-6 DU0
BERU14 F-7 DU0
BERU14 F-7DU
BERU14 F-8 DUR
BERU14 FGH-7 DTURX0
BERU14 FGH-8 DTUR
BERU14 FGH-8 DTURX0
BERU14 FGHR-7 DTUT
BERU14 FGHR-7 DTUU
BERU14 FGR-6 DDU
BERU14 FGR-6 HQU
BERU14 FGR-6 KQU
BERU14 FGR-7 CTU
BERU14 FGR-7 KDU6
BERU14 FGR-7 KQE
BERU14 FGR-7 KQU
BERU14 FGR-8 CTU
BERU14 FR-7 DU2
BERU14 FR-7 HUX
BERU14 FR-7 KU0
BERU14 FR-7 LUX
BERU14F6DU0R
BERU14F7 LDUR
BERU14F7DU0R
BERU14F7LDUR4
BERU14F8LDUSR
BERU14FG8DTU
BERU14FGH6DTUR
BERU14FGH7DTURX
BERU14FGR8DQU7
BERU14FGR8KQU
BERU14FLR8LDUX
BERU14FR5LDU
BERU14FR6DU
BERU14FR7DPU3
BERU14FR7DQUP7
BERU14FR7DU
BERU14FR7DUW
BERU14FR7DUX
BERU14FR7KDU
BERU14FR7KPUX
BERU14FR7KU
BERU14FR7KUOX
BERU14FR7LDU
BERU14FR7LDUW
BERU14FR8 LDU
BERU14FR8LDU4
BERU14FR8LDUOX4
BERU14FSH7DSUR
BERUUXF79P
BERUZ101
BERUZ120
BERUZ121
BERUZ123
BERUZ126
BERUZ129
BERUZ13
BERUZ14
BERUZ145
BERUZ149
BERUZ15
BERUZ155
BERUZ156
BERUZ157
BERUZ158
BERUZ16
BERUZ172
BERUZ173
BERUZ190
BERUZ192
BERUZ193
BERUZ204
BERUZ213
BERUZ224
BERUZ225
BERUZ227
BERUZ23
BERUZ237
BERUZ239
BERUZ24
BERUZ247
BERUZ257
BERUZ300
BERUZ304
BERUZ360
BERUZ52
BERUZ53
BERUZ54
BERUZ60
BERUZ63
BERUZ64
BERUZ74
BERUZ89
BERUZ90
BERUZ98
BOSCH0 241 229 676
BOSCH0 241 235 706
BOSCH0 241 235 750
BOSCH0 241 235 751
BOSCH0 241 235 752
BOSCH0 241 240 608
BOSCH0 241 240 609
BOSCH0 242 229 613
BOSCH0 242 229 648
BOSCH0 242 229 654
BOSCH0 242 229 712
BOSCH0 242 229 799
BOSCH0 242 235 588
BOSCH0 242 235 610
BOSCH0 242 235 640
BOSCH0 242 235 656
BOSCH0 242 235 666
BOSCH0 242 235 667
BOSCH0 242 235 668
BOSCH0 242 235 690
BOSCH0 242 235 715
BOSCH0 242 235 748
BOSCH0 242 235 766
BOSCH0 242 235 797
BOSCH0 242 236 541
BOSCH0 242 236 542
BOSCH0 242 236 561
BOSCH0 242 236 562
BOSCH0 242 240 528
BOSCH0 242 240 539
BOSCH0 242 240 562
BOSCH0 242 240 566
BOSCH0 242 240 572
BOSCH0 242 240 577
BOSCH0 242 240 584
BOSCH0 242 240 587
BOSCH0 242 240 590
BOSCH0 242 240 593
BOSCH0 242 240 615
BOSCH0 242 240 618
BOSCH0 242 240 621
BOSCH0 242 240 638
BOSCH0 242 240 648
BOSCH11
BOSCH13
BOSCH23
BOSCH31
BOSCH32
BOSCH44
BOSCH47
BOSCH48
BOSCH53
BOSCH7
BOSCH8
BOSCH9
BOSCHF 6 DC
BOSCHF 6 DTC
BOSCHF 7 DC
BOSCHF 7 KTCR
BOSCHF 7 LDCR
BOSCHF 7 LTCR
BOSCHF8KTCR
BOSCHFGR 6 HQE 0
BOSCHFGR 6 KQE
BOSCHFGR 7 DQ
BOSCHFGR 7 DQP
BOSCHFGR 7 KQE
BOSCHFGR 7 KQE 0
BOSCHFGR 8 KQE
BOSCHFGR 8 KQE 0
BOSCHFLR 8 LDCU
BOSCHFR 6 DC
BOSCHFR 6 DC 2
BOSCHFR 6 DCX
BOSCHFR 6 DPP 22 U
BOSCHFR 6 DPP 33 X
BOSCHFR 6 KDC
BOSCHFR 6 KDE 0
BOSCHFR 6 KTC
BOSCHFR 6 LDC
BOSCHFR 6 LTC
BOSCHFR 7 DC
BOSCHFR 7 DCX
BOSCHFR 7 DE 2
BOSCHFR 7 DPP 22 U
BOSCHFR 7 KC
BOSCHFR 7 KCW
BOSCHFR 7 KCX
BOSCHFR 7 KTC
BOSCHFR 7 LC 2
BOSCHFR 7 LCX
BOSCHFR 7 LD
BOSCHFR 7 LDC
BOSCHFR 8 KTC
BOSCHFR 8 LC
BOSCHFR6DTC
BOSCHFR7DE
CHAMPIONOE002
CHAMPIONOE002/R04
CHAMPIONOE002/T10
CHAMPIONOE026
CHAMPIONOE026/T10
CHAMPIONOE030
CHAMPIONOE030/T10
CHAMPIONOE032
CHAMPIONOE032/R04
CHAMPIONOE032/T10
CHAMPIONOE033
CHAMPIONOE033/R04
CHAMPIONOE033/T10
CHAMPIONOE034
CHAMPIONOE034/R04
CHAMPIONOE034/T10
CHAMPIONOE066
CHAMPIONOE066/R04
CHAMPIONOE066/T10
CHAMPIONOE081
CHAMPIONOE081/T10
CHAMPIONOE085
CHAMPIONOE085/T10
CHAMPIONOE089
CHAMPIONOE089/R04
CHAMPIONOE089/T10
CHAMPIONOE102
CHAMPIONOE102/T10
CHAMPIONOE119
CHAMPIONOE119/T10
CHAMPIONOE120
CHAMPIONOE120/R04
CHAMPIONOE120/T10
CHAMPIONOE123
CHAMPIONOE123/T10
CHAMPIONOE127
CHAMPIONOE127/T10
CHAMPIONOE140
CHAMPIONOE140/T10
CHAMPIONOE146
CHAMPIONOE146/R04
CHAMPIONOE146/T10
CHAMPIONOE147
CHAMPIONOE147/T10
CHAMPIONOE152
CHAMPIONOE152/T10
DENSO267700-7441
EYQUEMFC42LS2E
EYQUEMFC52LS
EYQUEMFC58LS
EYQUEMFC58LS2E
EYQUEMFC58LS3
EYQUEMFC62LS
EYQUEMFC62LS3
EYQUEMFC62LS3X
EYQUEMRFC42LS2E
EYQUEMRFC42LZ2E
EYQUEMRFC50LZ2E
EYQUEMRFC52LS
EYQUEMRFC52LS2E
EYQUEMRFC52LS3
EYQUEMRFC52LS5
EYQUEMRFC52LSP
EYQUEMRFC52LZ3EX
EYQUEMRFC52LZDP6
EYQUEMRFC57LS3
EYQUEMRFC58LS
EYQUEMRFC58LS2E
EYQUEMRFC58LS3
EYQUEMRFC58LS5
EYQUEMRFC58LSP
EYQUEMRFC58LZ2
EYQUEMRFC58LZ2E
EYQUEMRFC58LZ3EX
EYQUEMRFC58LZ5
EYQUEMRFC58LZE5
EYQUEMRFC58LZK
EYQUEMRFN58LZ
LETRIKASFE55LDRS
LETRIKASFE55PTRS
LETRIKASFE55PTS
LETRIKASFE65LDRS
LETRIKASFE65LDS
LETRIKASFE65LRS
LETRIKASFE65LTS
LETRIKASFE65PTRS
LETRIKASFE65PTS
LETRIKASFE85LDRS
MAGNETI MARELLI75LMCR
MAGNETI MARELLIL7LDCR
MAGNETI MARELLIL7MCR
MOTORCRAFT1Y0718110
MOTORCRAFT1Y0A18110
MOTORCRAFT1Y0H18110
MOTORCRAFTAGP22C
MOTORCRAFTAGPR12PP
MOTORCRAFTAGPR12PP11
MOTORCRAFTAGPR22C
MOTORCRAFTAGPR22C1
MOTORCRAFTAGPR22PP
MOTORCRAFTAGPR22PPJ
MOTORCRAFTAGPR32C
MOTORCRAFTAGPR32C1
MOTORCRAFTAGSP33C
MOTORCRAFTAGSP34C
NGK1281
NGK1567
NGK2075
NGK2197
NGK2213
NGK2249
NGK2284
NGK2288
NGK2353
NGK2397
NGK2485
NGK2513
NGK2550
NGK2684
NGK2743
NGK2756
NGK2772
NGK2848
NGK2890
NGK2978
NGK3045
NGK3199
NGK3240
NGK3384
NGK3452
NGK3536
NGK3583
NGK3584
NGK3688
NGK3696
NGK3783
NGK3869
NGK3964
NGK4014
NGK4073
NGK4291
NGK4293
NGK4368
NGK4388
NGK4433
NGK4483
NGK4563
NGK4619
NGK4639
NGK4651
NGK4856
NGK4876
NGK4885
NGK5135
NGK5375
NGK5461
NGK5553
NGK5585
NGK5649
NGK5724
NGK5742
NGK6002
NGK6343
NGK6437
NGK6449
NGK6465
NGK6717
NGK6872
NGK6895
NGK6962
NGK6992
NGK6993
NGK7252
NGK7340
NGK7373
NGK7659
NGK7841
NGK7892
NGK7956
NGK7998
NGK8894
NGK90852
NGK90888
NGK91083
NGK91722
NGK92610
NGK94067
NGK96723
NGKBCP5ET
NGKBCP6ET
NGKBCPR5ET
NGKBCPR6ER
NGKBCPR6ET
NGKBK6E
NGKBK6E11
NGKBK6EKU
NGKBKR5EK
NGKBKR5EKU
NGKBKR5EKUP
NGKBKR5EQUB
NGKBKR6E
NGKBKR6E-11
NGKBKR6EK
NGKBKR6EKB11
NGKBKR6EKC
NGKBKR6EKCN11
NGKBKR6EKE
NGKBKR6EKPA
NGKBKR6EKPB11
NGKBKR6EKU
NGKBKR6EKUB
NGKBKR6EKUE
NGKBKR6EN
NGKBKR6EN11
NGKBKR6EP11
NGKBKR6EP13
NGKBKR6EPN8
NGKBKR6EQU
NGKBKR6EQUA
NGKBKR6EQUB
NGKBKR6EQUP
NGKBKR6EQUPA
NGKBKR6ES
NGKBKR6ES11
NGKBKR6ESZ10
NGKBKR6ETA10
NGKBKR6ETUB
NGKBKR6ETUC
NGKBKR6EY
NGKBKR6EY11
NGKBKR6EYA
NGKBKR6EYA11
NGKBKR6EZ
NGKBKR6EZB
NGKBKUR6EK
NGKBKUR6EK9
NGKBKUR6EKPA
NGKBKUR6ET
NGKBKUR6ET-10
NGKBKUR6ETB
NGKBKUR6ETB10
NGKFR5
NGKFR51
NGKPFR6B-11
NGKPFR6B-11B
NGKPFR6B-11C
NGKPFR6C-11
NGKPFR6E10
NGKPFR6G-11
NGKPFR6J-11
NGKPFR6L-11
NGKPKUR6EKPA
NGKV-Line 14
NGKV-Line 20
NGKV-Line 23
NGKV-Line 24
NGKV-Line 26
NGKV-Line 27
NGKV-Line 28
NGKV-Line 30
NGKV-Line 38
NGKVL14
NGKVL20
NGKVL23
NGKVL24
NGKVL26
NGKVL27
NGKVL28
NGKVL30
NGKVL38
NGKZF6F11
NGKZFR6F-11
NGKZFR6F11G
NGKZFR6J11
NGKZFR6S-Q
NGKZFR6U11
NGKZFR6V-G
UNIPARTGSP2001
UNIPARTGSP2004
UNIPARTGSP2005
UNIPARTGSP2007
UNIPARTGSP2014
UNIPARTGSP2015
UNIPARTGSP2017
UNIPARTGSP2018
UNIPARTGSP2028
UNIPARTGSP2037
UNIPARTGSP2042
UNIPARTGSP2048
UNIPARTGSP2053
UNIPARTGSP2059
UNIPARTGSP2060
UNIPARTGSP2064
UNIPARTGSP46522
UNIPARTGSP46523
UNIPARTGSP4662
UNIPARTGSP46622
UNIPARTGSP46623
UNIPARTGSP5658
UNIPARTGSP66527
UNIPARTGSP6662
UNIPARTGSP6662X
UNIPARTGSP6962
UNIPARTGSP7664
UNIPARTNLP007664EVA
UNIPARTNLP100130
UNIPARTXMH279
VALEOF74H3
VALEOM132
VALEORF74H3
VALEORF74HZ
VALEORF74HZ11
VALEORF74HZ2
VALEORF74HZ2Y
VALEORF74HZ3YE
VALEORF74HZDC
VALEORF74HZY11
VALEORF80H3
VALEORF80HZ2Y
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 316 i 1993-07 1998-02 sedan 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 8 (E31) 850 CSi 1993-04 1996-12 coupe 380 5576 Benzyna S70 B56 (56121)
BMW 3 (E36) 323 i 2.5 1995-03 1998-02 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 323 i 1995-06 1999-04 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 323 i 1995-03 1999-04 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i 1995-09 1999-10 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E34) 518 i 1989-08 1995-09 sedan 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 3 (E30) 318 is 1989-09 1991-08 sedan 136 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 (E36) 316 i 1990-09 1993-09 sedan 100 1596 Benzyna M40 B16 (164E1)
BMW 3 (E36) 318 i 1990-12 1993-10 sedan 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 3 (E36) 318 is 1993-03 1998-02 sedan 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1992-03 1995-10 coupe 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 coupe (E36) 316 i 1993-09 1999-04 coupe 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 kabriolet (E36) 318 i 1994-01 1999-04 kabriolet 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 i 1994-03 2000-08 hatchback 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1994-11 1995-08 hatchback 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 5 (E34) 518 i 1989-08 1995-09 sedan 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 518 i 1993-03 1994-09 kombi 113 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 (E36) 318 i 1993-10 1998-02 sedan 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 (E30) 316 i 1988-07 1991-06 sedan 102 1596 Benzyna M40 B16 (164E1)
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1995-09 1999-04 coupe 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 Touring (E36) 318 i 1995-07 1999-10 kombi 116 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 (E36) 318 is 1995-09 1998-02 sedan 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1995-07 2000-08 hatchback 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW Z3 (E36) 1.9 1995-10 1999-03 kabriolet 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW Z3 (E36) 1.8 1995-10 1998-10 kabriolet 116 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 (E46) 318 i 1998-02 2001-09 sedan 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 (E36) 316 i 1990-09 1993-09 sedan 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW Z3 (E36) 1.9 1998-07 2003-01 kabriolet 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 (E46) 316 i 1998-09 2005-02 sedan 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW Z3 (E36) 1.9 1999-01 2003-01 kabriolet 116 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Compact (E36) 316 i 1998-12 2000-08 hatchback 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 1999-11 2001-09 coupe 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999-10 2001-09 kombi 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E36) 316 i 1996-01 1999-10 kombi 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 Touring (E30) 316 i 1991-09 1994-06 kombi 102 1596 Benzyna M40 B16 (164E1)
BMW 5 Touring (E34) 518 i 1994-09 1997-01 kombi 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
MINI (R50, R53) One 2001-06 2006-09 hatchback 90 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI (R50, R53) Cooper 2001-06 2006-09 hatchback 116 1598 Benzyna W10 B16 A
BMW 3 (E46) 316 i 2000-04 2005-02 sedan 105 1596 Benzyna M43 B16 (164E3)
BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2000-04 2006-07 coupe 105 1596 Benzyna M43 B16 (164E3)
MINI (R50, R53) Cooper S 2002-03 2006-09 hatchback 163 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI kabriolet (R52) One 2004-07 2007-11 kabriolet 90 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI kabriolet (R52) Cooper 2004-07 2007-11 kabriolet 116 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI kabriolet (R52) Cooper S 2004-07 2007-11 kabriolet 170 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI (R50, R53) Cooper S 2004-07 2006-09 hatchback 170 1598 Benzyna W11 B16 A
BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2002-06 2006-07 coupe 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 3 Touring (E46) 316 i 2002-06 2005-02 kombi 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 3 (E90) 320 si 2006-05 2011-12 sedan 173 1997 Benzyna N45 B20 A
MINI kabriolet (R52) Cooper S 2004-07 2007-11 kabriolet 163 1598 Benzyna W11 B16 A
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2002-06 2005-02 hatchback 105 1596 Benzyna N40 B16 A
BMW 3 (E90) 316 i 2006-02 2011-12 sedan 115 1596 Benzyna N45 B16 A
MINI (R50, R53) One 2003-04 2006-09 hatchback 75 1398 Benzyna W10 B14 A
BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999-10 2001-09 kombi 116 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 (E36) 320 i 1990-09 1998-02 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 520 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 520 i 1991-11 1997-01 kombi 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991-11 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992-02 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 320 i 1993-12 1999-04 kabriolet 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 325 i 1993-03 1995-03 kabriolet 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 3 Touring (E36) 320 i 1995-01 1999-10 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 328 i 1995-01 1999-10 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 328 i 1995-01 1998-02 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 coupe (E36) 328 i 1995-01 1999-04 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 328 i 1995-03 1999-04 kabriolet 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E28) 520 i 1986-12 1987-12 sedan 150 1990 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 1997-08 2000-08 hatchback 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 323 i 1998-03 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E46) 320 i 1998-03 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999-04 2000-09 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1999-04 2000-06 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999-10 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999-08 2000-09 coupe 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999-10 2000-06 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000-04 2000-09 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 222 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 xi 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 3.0 2000-06 2003-01 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 coupe (E36) 3.0 2000-06 2003-06 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2007-12 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 2.2 2000-08 2003-01 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001-06 2005-02 hatchback 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-10 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 520 i 2003-07 2010-03 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E60) 530 i 2003-07 2010-03 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2004-06 2010-12 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 2.2 i 2003-10 2005-10 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i,Li 2003-03 2008-07 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 7 (E38) 728i X 1995-11 2001-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2006-01 2007-12 kabriolet 163 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E34) 530 i V8 1992-09 1995-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 5 (E34) 540 i V8 1992-09 1995-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V8 1992-09 1997-01 kombi 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 730 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 740 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E34) 540 i 1993-09 1997-01 kombi 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 211 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 8 (E31) 840 i 1993-02 1996-02 coupe 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 7 (E38) 735 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1)
BMW 8 (E31) 840 Ci 1996-01 1999-12 coupe 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i,Li 2001-11 2005-02 sedan 272 3600 Benzyna N62 B36 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i,Li 2001-11 2008-07 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW X5 (E53) 4.6 is 2002-02 2003-12 samochód terenowy zamknięty 347 4619 Benzyna M62 B46 (468S1)
BMW 5 (E60) 545 i 2003-09 2010-03 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW X5 (E53) 4.4 i 2003-12 2006-09 samochód terenowy zamknięty 320 4398 Benzyna N62 B44 A,N62 B44
BMW 5 Touring (E61) 545 i 2004-06 2010-12 kombi 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 6 (E63) 645 Ci 2004-01 2005-08 coupe 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 6 kabriolet (E64) 645 Ci 2004-04 2005-08 kabriolet 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW Z3 (E36) 2.0 1999-04 2003-01 kabriolet 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW Z8 (E52) 4.9 2000-06 2003-06 kabriolet 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW X5 (E53) 4.4 i 2000-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2)
BMW 3 Compact (E46) 318 ti 2001-09 2005-02 hatchback 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 (E46) 318 i 2001-09 2005-02 sedan 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2001-09 2006-07 coupe 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 Touring (E46) 318 i 2001-09 2005-02 kombi 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci 2001-09 2007-12 kabriolet 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 (E46) 316 i 2002-02 2005-02 sedan 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 Touring (E46) 316 i 2002-03 2005-02 kombi 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 760 i,Li 2003-01 2008-07 sedan 445 5972 Benzyna N73 B60 A
BMW 1 (E81) 116 i 2007-03 2012-09 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 1 (E81) 116 i 2007-03 2012-09 hatchback 122 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW 1 (E87) 116 i 2003-11 2012-09 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 1 (E87) 116 i 2007-09 2012-09 hatchback 122 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW 3 (E46) 316 i 2002-06 2005-02 sedan 115 1596 Benzyna N45 B16 A,N40 B16 A
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2002-06 2005-02 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A,N40 B16 A