• -41%
świeca zapłonowa :: Referencja: 246852 :: Producent: VALEO
  • świeca zapłonowa :: Referencja: 246852 :: Producent: VALEO

Świeca zapłonowa

18,96 zł
11,19 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: świeca zapłonowa
Grupa produktów: świeca zapłonowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ zapłonowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: świeca zapłonowa
Grupa produktów: świeca zapłonowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ zapłonowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

VALEO
246852
Brak danych

Lista parametrów:

Żwieca zapłonowa2 elektrody masowe
Długosć gwintu [mm]19
Odstęp elektrod0,9
Rozmiar klucza16
Rodzaj połączeniaOpakowanie konturowe

Lista zamienników:

ALFA ROMEO46550991
BMW12 12 9 064 619
BMW12129064619
CHEVROLET96307729
CITROËN5962 1K
CITROËN5962-3X
CITROËN5962-7Q
CITROËN59621K
CITROËN59623X
CITROËN59627Q
CITROËN96145071
DAIHATSU90048-51137-000
DAIHATSU9004851137000
FIAT46463801
FIAT46471078
FIAT46472021
FIAT5 896 824
FIAT5896824
FIAT60 512 848
FIAT60512848
FIAT7769243
FIAT9 614 738 600
FIAT9614738600
FIAT9618571880
LANCIA5896824
OPEL1214144
PEUGEOT5960 J8
PEUGEOT5960J8
PEUGEOT5962 0E
PEUGEOT5962 0W
PEUGEOT5962 1K
PEUGEOT5962 2K
PEUGEOT5962 3Y
PEUGEOT5962 6L
PEUGEOT5962 R5
PEUGEOT5962 Y9
PEUGEOT5962 Z1
PEUGEOT5962 Z3
PEUGEOT5962 Z6
PEUGEOT5962-6K
PEUGEOT5962-K3
PEUGEOT5962-W4
PEUGEOT5962-Z2
PEUGEOT59620E
PEUGEOT59620W
PEUGEOT59621K
PEUGEOT59622K
PEUGEOT59623Y
PEUGEOT59626K
PEUGEOT59626L
PEUGEOT5962K3
PEUGEOT5962R5
PEUGEOT5962W4
PEUGEOT5962Y9
PEUGEOT5962Z1
PEUGEOT5962Z2
PEUGEOT5962Z3
PEUGEOT5962Z6
PEUGEOT96039962
PEUGEOT96096685
PEUGEOT96145071
RENAULT77 00 500 132
RENAULT77 00 500 144
RENAULT7700109403
RENAULT7700115827
RENAULT7700500132
RENAULT7700500144
RENAULT7700500252
RENAULT7700855463
RENAULT7700856342
RENAULT86 71 004 070
RENAULT86 71 004 081
RENAULT86 71 014 186
RENAULT8671004070
RENAULT8671004081
RENAULT8671014186
RENAULT9626575480
SMARTA 003 159 92 03
SMARTA0031599203
VOLVO272207
VW101 000 033 AF
VW101 000 041 AD
VW101000033AF
VW101000041AD
ACDelco41-954
ACDelco41954
BERU14F-6DTU
BERU14F-7LDUR
BERU14F-7LDUR4
BERU14F-8LDUSR
BERU14F6DTU
BERU14F7LDUR
BERU14F7LDUR4
BERU14F8LDUSR
BERU14FGH-6DTUR
BERU14FGH6DTUR
BERU14FR-6LDU
BERU14FR-6LDU3
BERU14FR-7LDU
BERU14FR-7LDUW
BERU14FR6LDU
BERU14FR6LDU3
BERU14FR7LDU
BERU14FR7LDUW
BERUZ101
BERUZ116
BERUZ14
BERUZ194
BERUZ52
BERUZ53
BERUZ89
BERUZ98
BOSCH242229654
BOSCH242229878
BOSCH242235668
BOSCH242235766
BOSCH242240566
BOSCH242240648
BOSCHF6DTC
BOSCHF7KTCR
BOSCHF7LDCR
BOSCHF8LDCR
BOSCHFLR7LDCU
BOSCHFLR8LD+U
BOSCHFLR8LDCU
BOSCHFLR8LDCU+
BOSCHFLR8LDU
BOSCHFR6DTC
BOSCHFR6KDC
BOSCHFR6KDC+
BOSCHFR6KDE1
BOSCHFR6KTC
BOSCHFR6LDC
BOSCHFR6LDC+
BOSCHFR7DC9
BOSCHFR7DTC
BOSCHFR7KDC
BOSCHFR7KTC
BOSCHFR7LD
BOSCHFR7LD+
BOSCHFR7LDC
BOSCHFR7LDC+
BOSCHFR7LDC4
BOSCHWR7LT
BOSCHWR7LT+
BRISKA-Line1
BRISKA-Line20
BRISKA-Line26
BRISKA-Line27
BRISKALine1
BRISKALine20
BRISKALine26
BRISKALine27
BRISKDR15LDC
BRISKDR15LDMC
BRISKDR15TC
CHAMPIONOE026
CHAMPIONOE030
CHAMPIONOE066
CHAMPIONOE077
CHAMPIONOE102
CHAMPIONOE120
CHAMPIONRC7BYC4
CHAMPIONRC87YCC
CHAMPIONRC89TMC
CHAMPIONRC8BYC
CHAMPIONRC8DMC
CHAMPIONRC8PYX
CHAMPIONRC9BMC
CHAMPIONRC9MCC
DENSOK20PTRS
DENSOK20TNR-S
DENSOK20TNR-S9
DENSOK20TNRS
DENSOK20TNRS9
EYQUEMFC62LS3
EYQUEMFC62LS3X
EYQUEMRFC52LSP
EYQUEMRFC57LS3
EYQUEMRFC58LS2E
EYQUEMRFC58LS3E
EYQUEMRFC58LSP
EYQUEMRFC58LZ2
EYQUEMRFC58LZ2E
EYQUEMRFC58LZ3EX
EYQUEMRFC62LS3X
EYQUEMRFC63LS3
LETRIKASFE65LTXS
LETRIKASFE65PDRS
LETRIKASFE65PTRS
LETRIKASFE65PTS
LETRIKASFE85LDRS
NGK4563
NGKBCP6ET
NGKBCPR6ET
NGKBKR6EK
NGKBKR6EKC
NGKBKR6EKE
NGKBKUR6EK
NGKBKUR6ET
NGKBKUR6ETB
NGKV-Line1
NGKV-Line20
NGKV-Line26
NGKV-Line27
NGKVLine1
NGKVLine20
NGKVLine26
NGKVLine27
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E30) 318 i 1987-09 1991-06 sedan 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 3 kabriolet (E30) 318 i 1990-09 1993-10 kabriolet 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 5 Touring (E34) 518 g 1995-11 1996-06 kombi 115 1796 Dwupaliwowy M43 B18 (184E2)
BMW 3 (E30) 320 i 1985-12 1990-06 sedan 150 1990 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 Touring (E30) 316 i 1991-09 1994-06 kombi 102 1596 Benzyna M40 B16 (164E1)
BMW 5 Touring (E34) 518 i 1994-09 1997-01 kombi 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW Z3 (E36) 1.9 1998-07 2003-01 kabriolet 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW Z3 (E36) 2.0 1999-04 2003-01 kabriolet 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW Z3 (E36) 1.9 1999-01 2003-01 kabriolet 116 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Compact (E36) 316 i 1998-12 2000-08 hatchback 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E36) 316 i 1996-01 1999-10 kombi 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 5 (E34) 520 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 325 i 1993-03 1995-03 kabriolet 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 530 i V8 1992-09 1995-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 211 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 5 (E34) 540 i V8 1992-09 1995-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 8 (E31) 840 i 1993-02 1996-02 coupe 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E34) 520 i 1991-11 1997-01 kombi 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991-11 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992-02 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V8 1992-09 1997-01 kombi 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 3 (E30) 318 is 1989-09 1991-08 sedan 136 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 7 (E32) 730 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 740 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 320 i 1993-12 1999-04 kabriolet 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E36) 316 i 1993-09 1999-04 coupe 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 i 1994-03 2000-08 hatchback 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 g 1994-03 2000-08 hatchback 102 1596 Dwupaliwowy M43 B16 (164E2)
BMW 5 Touring (E34) 540 i 1993-09 1997-01 kombi 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 318 i 1994-01 1999-04 kabriolet 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1992-03 1995-10 coupe 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1994-11 1995-08 hatchback 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 Touring (E36) 320 i 1995-01 1999-10 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 328 i 1995-01 1999-10 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 328 i 1995-01 1998-02 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 coupe (E36) 328 i 1995-01 1999-04 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 328 i 1995-03 1999-04 kabriolet 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 323 i 2.5 1995-03 1998-02 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 323 i 1995-06 1999-04 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 1997-08 2000-08 hatchback 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E34) 518 i 1989-08 1995-09 sedan 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 5 (E34) 518 i 1989-08 1995-09 sedan 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 3 (E36) 318 i 1993-10 1998-02 sedan 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 (E36) 316 i 1990-09 1993-09 sedan 100 1596 Benzyna M40 B16 (164E1)
BMW 3 (E36) 316 i 1993-07 1998-02 sedan 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1995-09 1999-04 coupe 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 coupe (E36) 323 i 1995-03 1999-04 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 (E36) 318 i 1990-12 1993-10 sedan 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 3 Touring (E36) 323 i 1995-09 1999-10 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 318 i 1995-07 1999-10 kombi 116 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 (E36) 318 is 1995-09 1998-02 sedan 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1995-07 2000-08 hatchback 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW Z3 (E36) 1.9 1995-10 1999-03 kabriolet 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 735 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1)
BMW 8 (E31) 840 Ci 1996-01 1999-12 coupe 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S1)
BMW Z3 (E36) 1.8 1995-10 1998-10 kabriolet 116 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 (E36) 318 is 1993-03 1998-02 sedan 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 (E36) 320 i 1990-09 1998-02 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 211 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)