• -41%
świeca żarowa :: Referencja: DG-001 :: Producent: DENSO
  • świeca żarowa :: Referencja: DG-001 :: Producent: DENSO

świeca żarowa

32,88 zł
19,40 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: świeca żarowa
Grupa produktów: świeca żarowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ ogrzewania wstępnego
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: świeca żarowa
Grupa produktów: świeca żarowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ ogrzewania wstępnego
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

DENSO
DG-001
Brak danych

Lista parametrów:

Napięcie [V]11
Wymiar gwintuM12x1.25
Rezystancja [Ohm]0,5
Długość całkowita [mm]72
Rozmiar klucza12
Masa [g]27,5
Moment dokręcenia od [Nm]3
Moment dokręcenia do [Nm]4

Lista zamienników:

AC30G
ALFA ROMEO4393814
ALFA ROMEO4474413
ALFA ROMEO4714294
ALFA ROMEO4729585
ALFA ROMEO4738576
ALFA ROMEO4752281
ALFA ROMEO4754011
ALFA ROMEO4774412
ALFA ROMEO4774413
ALFA ROMEO4781356
ALFA ROMEO4849466
BMW12231288245
BMW12232240255
BMW12232241387
BMW12232241389
BMW12239061353
BMW12239061354
CITROEN/PEUGEOT5493205
CITROEN/PEUGEOT5960.G7
CITROEN/PEUGEOT5961.39
CITROEN/PEUGEOT5961.40
CITROEN/PEUGEOT5961.53
CITROEN/PEUGEOT5961.57
CITROEN/PEUGEOT5962.08
CITROEN/PEUGEOT5962.1R
CITROEN/PEUGEOT5962.1T
CITROEN/PEUGEOT5962.1V
CITROEN/PEUGEOT5962.35
CITROEN/PEUGEOT5962.3H
CITROEN/PEUGEOT5962.3J
CITROEN/PEUGEOT5962.74
CITROEN/PEUGEOT5962.J4
CITROEN/PEUGEOT5962.J5
CITROEN/PEUGEOT5962.J6
CITROEN/PEUGEOT5962.K5
CITROEN/PEUGEOT5962.R8
CITROEN/PEUGEOT5962.S8
CITROEN/PEUGEOT5962.U8
CITROEN/PEUGEOT5962.W8
CITROEN/PEUGEOT7932567718
CITROEN/PEUGEOT9152184980
CITROEN/PEUGEOT9153664680
CITROEN/PEUGEOT95534788
CITROEN/PEUGEOT96141678
CITROEN/PEUGEOT9616572480
DAF0192618
DAF494164
FIAT5493206
FIAT5950464
FIAT5951861
FIAT5951879
FIAT5951881
FIAT5951882
FIAT5973752
FIAT5973753
FIAT60596245
FIAT60812292
FIAT7029585
FIAT71719015
FIAT71735461
FIAT762266740
FIAT7648199
FIAT7702960
FIAT7735920
FIAT9616472480
FIAT9633214380
FIAT98462490
FIATF2VB
FIATFU2A
FIATFU4A
FORD1587444
FORD5023372
FORD5031006
FORD6110609
FORD6154593
FORD7072673
FORD83BB6M090A1A
FORD83BB6M090A2A
FORD84BB6M090AA
FORD910X6M090BA
FORDV94DX6M090AA
FSO055124
GENERAL MOTORS90510924
HYUNDAI36710-29000
HYUNDAI36710-29001
IVECO4783047
IVECO4841294
IVECO4849406
LADA212153740010
LANCIA4896406
LAND ROVERERC8450
LAND ROVERSTC2223
LAND ROVERSTC3103
LDV5961.58
MERCEDES-BENZ11590001
MERCEDES-BENZ11590201
MERCEDES-BENZ11591701
MERCEDES-BENZ11592201
MERCEDES-BENZ11593601
MERCEDES-BENZ1597501
MERCEDES-BENZ1597701
MERCEDES-BENZ1598101
MERCEDES-BENZ1598201
MERCEDES-BENZ1598301
MERCEDES-BENZ1599601
MERCEDES-BENZ1599901
MERCEDES-BENZA0001597501
MERCEDES-BENZA0001597701
MERCEDES-BENZA0001598101
MERCEDES-BENZA0001598201
MERCEDES-BENZA0001598301
MERCEDES-BENZA0001599601
MERCEDES-BENZA0001599901
MERCEDES-BENZA0011590001
MERCEDES-BENZA0011590201
MERCEDES-BENZA0011591701
MERCEDES-BENZA0011592201
MERCEDES-BENZA0011593601
OPEL1214304
OPEL1214306
OPEL1214307
OPEL1214317
OPEL1214319
OPEL1214324
OPEL5614218
OPEL88900725
OPEL88900728
OPEL88900731
OPEL88900733
OPEL88900734
OPEL88900736
OPEL88900738
OPEL90051950
OPEL90093867
OPEL90093897
OPEL90166155
OPEL90210824
OPEL90487858
OPEL90540864
RENAULT5001001587
RENAULT7700701130
RENAULT7700704185
RENAULT7700715768
RENAULT7700733076
RENAULT7700741144
RENAULT7700855865
RENAULT7700856238
RENAULT7701029762
RENAULT7701033403
RENAULT7701035956
RENAULT7701039387
RENAULT7701069731
RENAULT7701349475
RENAULT7701349943
RENAULT7701414072
RENAULT7701414076
RENAULT7701414080
RENAULT7701414086
RENAULT7701414108
RENAULT7701414123
RENAULT8200090817
ROVERADU9830
ROVERNCC10001
SEATSE138919000A
SEATX03965520
SUZUKI15320-86CA0
SUZUKI18550-66G00
VAUXHALL90509368
ACDelco148G
ACDelco241G
ACDelco30G
ACDelco503GG
ACDelco507GG
ACDelco511GG
ACDelco512GG
ACDelco525GG
BERU0100221102
BERU0100221103
BERU0100221106
BERU0100221107
BERU0100221133
BERU0100221135
BERU0100221145
BERU0100221153
BERU0100221163
BERU0100221164
BERU0100221167
BERU0100226128
BERU0100226185
BERU0100226186
BERU0100226189
BERU0100226229
BERU0100226366
BERU0900102024
BERU0900102026
BERU0900102028
BERU0900102038
BERU105 MN
BERU151 MJ
BERU151MJ
BERU603 MJ
BERU636 MJ
BERU642 MJ
BERU663 MJ
BERU691 MJ
BERU719 MJ
BERU724 MJ
BERU727 MJ
BERU798 MJ
BERU908 MJ
BERU909 MJ
BERU917 MJ
BERUG 2 SB
BERUG 3 SB
BERUG 6 SB
BERUG 7 SB
BERUG3SB
BERUG6SB
BERUG7SB
BERUGN 013
BERUGN 908
BERUGN 909
BERUGN 917
BERUGN 954
BERUGN013
BERUGN908
BERUGN909
BERUGN917
BERUGN954
BERUGV 105
BERUGV 602
BERUGV 603
BERUGV 636
BERUGV 642
BERUGV 663
BERUGV 691
BERUGV 719
BERUGV 724
BERUGV 727
BERUGV 798
BERUGV105
BERUGV602
BERUGV603
BERUGV636
BERUGV642
BERUGV663
BERUGV691
BERUGV719
BERUGV724
BERUGV727
BERUGV798
BOSCH0 250 200 054
BOSCH0 250 200 057
BOSCH0 250 200 058
BOSCH0 250 200 059
BOSCH0 250 200 060
BOSCH0 250 200 064
BOSCH0 250 200 065
BOSCH0 250 200 066
BOSCH0 250 200 068
BOSCH0 250 200 069
BOSCH0 250 200 469
BOSCH0 250 201 001
BOSCH0 250 201 005
BOSCH0 250 201 006
BOSCH0 250 201 008
BOSCH0 250 201 009
BOSCH0 250 201 019
BOSCH0 250 201 027
BOSCH0 250 201 030
BOSCH0 250 201 033
BOSCH0 250 201 037
BOSCH0 250 201 039
BOSCH0 250 201 042
BOSCH0 250 201 405
BOSCH0 250 201 469
BOSCH0 250 201 937
BOSCH0 250 201 939
BOSCH0 250 201 950
BOSCH0 250 201 952
BOSCH0 250 202 019
BOSCH1
BOSCH89
BOSCHGLP001
BOSCHGLP089
BOSCHGLP149
CHAMPIONCH137
CHAMPIONCH137/002
CHAMPIONCH159
CHAMPIONCH159/002
CHAMPIONCH163
CHAMPIONCH163/002
CHAMPIONCH164
CHAMPIONCH164/002
CHAMPIONCH174
CHAMPIONCH174/002
CHAMPIONCH189
CHAMPIONCH189/002
CHAMPIONCH63
CHAMPIONCH63/002
CHAMPIONCH68
CHAMPIONCH68/002
CHAMPIONCH69
CHAMPIONCH69/002
CHAMPIONCH87
CHAMPIONCH87/002
DELPHIHDS216
DELPHIHDS218
DELPHIHDS221
DELPHIHDS225
DELPHIHDS255
DELPHIHDS257
DELPHIHDS274
DELPHIHDS295
DELPHIHDS296
DELPHIHDS337
DELPHIHDS348
DELPHIHDS349
DELPHIHDS351
DELPHIHDS353
DELPHIHDS371
EYQUEMCD670T
EYQUEMDD670T
EYQUEMDD671T
EYQUEMDD678S
LUCAS ELECTRICALLP033
MAGNETI MARELLITIX2A
MAGNETI MARELLIUX15A
MAGNETI MARELLIUX20A
MAGNETI MARELLIUX2A
MAGNETI MARELLIUX4A
MAGNETI MARELLIUX9A
MOTORCRAFTEZD.11
MOTORCRAFTEZD.12
MOTORCRAFTEZD.14
MOTORCRAFTEZD.15
MOTORCRAFTEZD.16
MOTORCRAFTEZD.2
MOTORCRAFTEZD.4
MOTORCRAFTEZD.5
MOTORCRAFTEZD.B
MOTORCRAFTEZD.C
MOTORCRAFTEZD.E
MOTORCRAFTEZD.F
MOTORCRAFTEZD.G
MOTORCRAFTEZD11
MOTORCRAFTEZD12
MOTORCRAFTEZD14
MOTORCRAFTEZD15
MOTORCRAFTEZD16
MOTORCRAFTEZD2
MOTORCRAFTEZD4
MOTORCRAFTEZD5
MOTORCRAFTEZDB
MOTORCRAFTEZDC
MOTORCRAFTEZDE
MOTORCRAFTEZDF
MOTORCRAFTEZDG
NGK1250
NGK2237
NGK2643
NGK3219
NGK3473
NGK3645
NGK4356
NGK4585
NGK5267
NGK6305
NGK7906
NGKD-Power 1
NGKD-Power 1
NGKDP1
NGKY-208T
NGKY-902R
NGKY-908R
NGKY-914U
NGKY-917U
NGKY-920R
NGKY-922R
NGKY-924J
NGKY-938R
QUINTON HAZELLQGP107
QUINTON HAZELLQGP110
QUINTON HAZELLQGP115
QUINTON HAZELLQGP151
UNIPARTGGP1
UNIPARTGGP18
UNIPARTGGP2
UNIPARTGGP22
UNIPARTGGP29
UNIPARTGGP7
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E30) 324 d 1985-09 1991-08 sedan 86 2443 Olej napędowy M21 D24 (246DA)
BMW 3 (E30) 324 td 1987-09 1991-08 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 3 Touring (E30) 324 td 1988-01 1993-06 kombi 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 3 (E36) 325 td 1991-09 1998-02 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 325 tds 1993-05 1998-02 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E28) 524 d 1986-03 1987-12 sedan 86 2443 Olej napędowy M21 D24 (246DA)
BMW 5 (E28) 524 td 1983-09 1987-12 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TA)
BMW 5 (E34) 524 td 1988-03 1995-09 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 5 (E34) 525 tds 1991-09 1995-09 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 1991-12 1997-01 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 1995-01 1999-10 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 td 1993-03 1997-01 kombi 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 725 tds 1996-04 2001-11 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 td 1993-04 1995-09 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E36) 318 tds 1995-01 1998-02 sedan 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 tds 1995-01 2000-08 hatchback 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds 1995-01 1999-10 kombi 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)