• -41%
Dzwignia zaworu, sterowanie silnika :: Referencja: 21114 :: Producent: FEBI BILSTEIN
  • Dzwignia zaworu, sterowanie silnika :: Referencja: 21114 :: Producent: FEBI BILSTEIN

Dzwignia zaworu, sterowanie silnika

95,86 zł
56,56 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: dYwignia
Grupa produktów: dzwignia zaworu, sterowanie silnika
Docelowa lokalizacja elementu: sterowanie silnika
Dodatkowe informacje: dywignia zaworu
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: dYwignia
Grupa produktów: dzwignia zaworu, sterowanie silnika
Docelowa lokalizacja elementu: sterowanie silnika
Dodatkowe informacje: dywignia zaworu

Szczegóły produktu

FEBI BILSTEIN
21114
Brak danych

Lista parametrów:

Ciężar [kg]0,08

Lista zamienników:

BMW11 33 2 248 878
BMW11 33 2 248 878 S1
BMW11 33 2 249 817
BMW11 33 2 249 817 S1
GENERAL MOTORS93171485
GENERAL MOTORS93171485 S1
GENERAL MOTORS93171486
GENERAL MOTORS93171486 S1
LAND ROVERLGR100480L
LAND ROVERLGR100480L S1
OPEL5640 522
OPEL5640 522 S1
OPEL5640 581
OPEL5640 581 S1
ROVERLGR100480
ROVERLGR100480 S1
VAUXHALL93171485
VAUXHALL93171485 S1
VAUXHALL93171486
VAUXHALL93171486 S1
AEFOL152
AEFOL186
AJUSA85009300
AUTEX955078
AUTEX955153
BGAHL6346
BGARA0654
BGARA0684
BLUE PRINTADJ136108
CAMPROCP40625
CAMPROCP40626
CAMPROCP41504
ET ENGINETEAMVV0015
ET ENGINETEAMZH0035
FAI AutoPartsBFS148S
FAI AutoPartsR148S
FRECCIAPI 06-0019
FRECCIARA06-942
INA420 0090 10
INA422 0001 10
IPD45-4073
IPD45-4148
IPSARA004300
KOLBENSCHMIDT50006132
KOLBENSCHMIDT50006414
LASO10050115
LASO10050904
RUVILLE235003
RUVILLE265002
STELLOX20-00523-SX
STELLOX20-00548-SX
SWAG20 92 1114
TOPRAN109 679
TOPRAN501 468
TRISCAN80-17001
VAICOV30-1362
WILMINK GROUPWG1017524
WILMINK GROUPWG1017711
WILMINK GROUPWG1051759
WILMINK GROUPWG1051953
WILMINK GROUPWG1052165
WILMINK GROUPWG1053399
WILMINK GROUPWG1053406
WILMINK GROUPWG1054360
WILMINK GROUPWG1153863
WILMINK GROUPWG1172082
WILMINK GROUPWG1250794
WILMINK GROUPWG1250878
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E46) 320 d 1998-04 2001-09 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 7 (E38) 730 d 1998-08 2000-04 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E38) 740 d 1999-05 2001-11 sedan 245 3901 Olej napędowy M67 D39 (398D1)
BMW 3 Touring (E46) 320 d 2000-03 2001-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 d 1999-10 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 1999-10 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E38) 730 d 2000-04 2001-11 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2004-06 2010-12 kombi 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 535 d 2004-09 2010-03 sedan 272 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 5 Touring (E61) 535 d 2004-09 2010-12 kombi 272 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 3.0 sd 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-12 2010-12 kombi 163 2497 Olej napędowy M57N 256 D4
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 (E46) 318 d 2001-09 2003-03 sedan 116 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2002-03 2005-02 kombi 115 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001-10 2002-12 hatchback 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 (E46) 320 d 1998-02 2005-04 sedan 129 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001-09 2005-02 hatchback 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 320 d 2001-09 2005-02 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 320 d 2001-09 2005-02 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Cd 2003-11 2006-07 coupe 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Compact (E46) 318 td 2003-03 2005-02 hatchback 115 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Cd 2005-02 2007-12 kabriolet 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 318 d 2003-03 2005-02 sedan 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2003-03 2005-02 kombi 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 1 (E87) 118 d 2003-11 2012-09 hatchback 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 120 d 2003-11 2012-09 hatchback 163 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 coupe (E46) 330 Cd 2003-03 2006-07 coupe 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E46) 330 d 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-12 2006-12 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2005-08 samochód terenowy zamknięty 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd 2005-08 2007-12 kabriolet 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-09 2006-12 samochód terenowy zamknięty 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2),M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d 2002-10 2005-02 sedan 258 3901 Olej napędowy M67 D39 (398D1)
BMW X3 (E83) 2.0 d 2004-10 2010-12 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 320 d 2005-09 2012-06 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E90) 318 d 2005-09 2011-12 sedan 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 5 (E60) 520 d 2005-07 2010-03 sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,M47 D20 (204D4),N47 D20 C
BMW 5 Touring (E61) 520 d 2005-07 2010-12 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C,M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 318 d 2005-09 2012-06 kombi 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E90) 320 d 2005-09 2011-12 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 320 d 2005-09 2012-06 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 5 (E60) 520 d 2005-09 2010-03 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 5 Touring (E61) 520 d 2005-09 2010-12 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 (E90) 330 d 2005-09 2011-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 d 2005-09 2012-06 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld 2005-07 2009-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2005-07 2010-12 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2008-08 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 xd 2005-07 2010-03 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd 2005-07 2010-12 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E90) 330 xd 2005-09 2011-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 xd 2005-09 2012-06 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 335 d 2006-09 2013-12 coupe 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 3 coupe (E92) 330 d 2006-09 2013-12 coupe 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 330 xd 2006-09 2013-12 coupe 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 325 d 2006-09 2012-06 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E90) 325 d 2006-09 2011-12 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 kabriolet (E93) 330 d 2007-03 2013-12 kabriolet 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 325 d 2007-03 2013-12 coupe 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 535 d 2007-01 2010-03 sedan 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 5 (E60) 525 d 2007-01 2010-03 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 d 2007-01 2010-03 sedan 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 xd 2007-01 2010-03 sedan 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2007-01 2010-12 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2007-01 2010-12 kombi 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd 2007-01 2010-12 kombi 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 535 d 2007-01 2010-12 kombi 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X5 (E70) 3.0 d 2007-02 2008-09 samochód terenowy zamknięty 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 525 xd 2007-01 2010-03 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 xd 2007-01 2010-12 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 kabriolet (E93) 325 d 2007-03 2013-12 kabriolet 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 6 (E63) 635 d 2007-07 2010-07 coupe 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 6 kabriolet (E64) 635 d 2007-07 2010-07 kabriolet 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X5 (E70) 3.0 sd 2007-09 2009-02 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X6 (E71, E72) 30 d 2008-05 2008-08 samochód terenowy zamknięty 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X6 (E71, E72) 35 d 2008-05 2008-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X3 (E83) xDrive 30 d 2008-09 2011-04 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d 2005-07 2008-07 sedan 329 4423 Olej napędowy M67 D44 (448D1)
BMW 3 Touring (E91) 335 d 2006-09 2012-06 kombi 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 3 (E90) 335 d 2006-09 2011-12 sedan 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d 2005-03 2005-08 sedan 300 4423 Olej napędowy M67 D44 (448D1)
BMW 3 Touring (E91) 318 d 2007-09 2012-06 kombi 143 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C