• -41%
Tarcza hamulcowa :: Referencja: DF2769 :: Producent: TRW
  • Tarcza hamulcowa :: Referencja: DF2769 :: Producent: TRW

Tarcza hamulcowa

203,95 zł
120,33 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

TRW
DF2769
Brak danych

Lista parametrów:

PowierzchniaLakierowany
Typ tarczy hamulcowejWentylowany
Średnica [mm]296
Grubosć tarczy hamulcowej [mm]22
Minimalna grubożć [mm]20,4
Średnica otworu centrujacego [mm]79
Wysokożć [mm]76
Ilosć otworów5
Wymiar gwintu14,5
Średnica otworu [mm]120
PrzetwarzanieWysoko nawęglany
KolorCzarny

Lista zamienników:

BMW34111163013
BMW34111163081
BMW34111164839
BMW34116767061
A.B.S.16332
ACDelcoAC2406D
AP24637E
APX24637
APEC brakingDSK934
ATE24012201591
ATE24032201591
ATE24112201591
BENDIX562035B
BENDIX562035BC
BORG & BECKBBD4067
BOSCH0986478848
BOSCH0986479R72
BOSCH0986AB5934
BOSCHF026A01131
BOSCHF026A01404
BRADI1063624
Brake ENGINEERINGDI955610
BREMBO09692410
BREMBO09692411
BREMBO09692414
BREMBO0969241X
BREMBO09692475
CAR142101
CARHPD101
DBADBA986
DELPHIBG3041
DELPHIBG3043
FEBI BILSTEIN10753
FERODODDF834
FERODODDF8341
FERODODDF834C1
FERODODRF834
FIRST LINEFBD1003
FTEBS4623
FTEBS4623HB
GIRLING6027691
HELLA8DD355104581
HELLA8DD355104591
JURID562035J
JURID562035JC
LEMFÖRDER1957202
LPRB2441V
MAGNETI MARELLI353610636240
MAGNETI MARELLI431602042170
MAPCO15767
METELLI230396
METELLI230396C
METZGER24637V
METZGER651410
METZGERX24637
MEYLE3155213019
MEYLE3155213019PD
MGAD1196
MINTEXMDC989
MINTEXMDK0204
NATIONALNBD811
NK201536
NK301536
NK311536
NK341536
OBTEC A/S131347V
PAGID50439
PAGID50439PRO
PEX140108
PEX140108N
PILENGAV124
QH Benelux57715
QUINTON HAZELL827000
QUINTON HAZELLBDC4623
QUINTON HAZELLBSF4623
REMSA651410
REMSA827000
ROADHOUSE651410
ROADHOUSE827000
ROULUNDS RUBBERD2406
SEBRO2435
SWAG20910753
TEXTAR92075000
TEXTAR92075003
TEXTAR92075005
TEXTAR98200075001
TRISCAN812011133
TRUSTINGDF475
TRUSTINGDF550
VALEO186697
VALEO197330
WOKINGP651410
ZIMMERMANN150128400
ZIMMERMANN150128420
ZIMMERMANN150128450
ZIMMERMANN150128452
ZIMMERMANN150128470
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)