• -41%
Tarcza hamulcowa :: Referencja: DF2783 :: Producent: TRW
  • Tarcza hamulcowa :: Referencja: DF2783 :: Producent: TRW

Tarcza hamulcowa

168,39 zł
99,35 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

TRW
DF2783
Brak danych

Lista parametrów:

PowierzchniaLakierowany
Typ tarczy hamulcowejWentylowany
Średnica [mm]298
Grubosć tarczy hamulcowej [mm]20
Minimalna grubożć [mm]18,4
Średnica otworu centrujacego [mm]75
Wysokożć [mm]61,2
Ilosć otworów5
Wymiar gwintu14,6
Średnica otworu [mm]120
Średnica bębna hamulcowego185
KolorCzarny

Lista zamienników:

ALPINA34216767060
BMW34211163153
BMW34211164175
BMW34211164840
BMW34216767060
A.B.S.16340
ACDelcoAC2405D
AP24638E
APEC brakingDSK932
ATE24012001541
ATE24032001541
ATE24112001541
BENDIX562036B
BENDIX562036BC
BORG & BECKBBD4218
BOSCH0986478426
BOSCH0986AB5936
BOSCHF026A01025
BRADI1063864
Brake ENGINEERINGDI955612
BREMBO09684110
BREMBO09684111
BREMBO09684114
BREMBO09684175
CAR142098
CARHPD098
DBADBA989
DELPHIBG3042
FEBI BILSTEIN17162
FERODODDF836
FERODODDF8361
FERODODDF836C1
FIRST LINEFBD1205
FTEBS4677
FTEBS4677HB
GIRLING6027832
HELLA8DD355104601
HELLA8DD355104611
JURID562036J
JURID562036JC
LEMFÖRDER2126601
LPRB2461V
MAGNETI MARELLI353610638640
MAGNETI MARELLI431602040910
MAPCO15651
METELLI230398
METELLI230398C
METZGER24638E
METZGER24638V
METZGER658810
MEYLE3155233012
MEYLE3155233012PD
MGAD1198
MINTEXMDC1054
NATIONALNBD860
NK201539
NK311539
OBTEC A/S131349V
PAGID50441
PAGID50441PRO
PEX140110
PEX140110N
PILENGAV123
QH Benelux57714
QUINTON HAZELL658810
QUINTON HAZELLBDC4677
QUINTON HAZELLBSF4677
REMSA658810
ROADHOUSE658810
ROULUNDS RUBBERD2405
SWAG20917162
TEXTAR92075100
TEXTAR92075103
TEXTAR92075105
TEXTAR98200075101
TRISCAN812011135
TRUSTINGDF476
VALEO186558
VALEO186860
VALEO297860
WOKINGP658810
ZIMMERMANN150128600
ZIMMERMANN150128620
ZIMMERMANN150128650
ZIMMERMANN150128652
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)