• -41%
Tarcza hamulcowa :: Referencja: DF4248S :: Producent: TRW
  • Tarcza hamulcowa :: Referencja: DF4248S :: Producent: TRW

Tarcza hamulcowa

281,12 zł
165,86 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

TRW
DF4248S
Brak danych

Lista parametrów:

KolorCzarny
Typ tarczy hamulcowejWentylowany
Średnica [mm]324
Grubosć tarczy hamulcowej [mm]30
Minimalna grubożć [mm]28,4
Średnica otworu centrujacego [mm]79
Wysokożć [mm]66,6
Ilosć otworów5
Wymiar gwintu16.4
Średnica otworu [mm]120
PowierzchniaLakierowany

Lista zamienników:

BMW34110392525
BMW34111165859
BMW34116767059
APEC brakingDSK2199
ATE24013001071
ATE24033001071
ATE24113001071
BENDIX562200B
BENDIX562384B
BENDIX562384BC
BORG & BECKBBD5745S
BOSCH0986478024
BOSCH0986AB5933
BOSCH0986AB6148
BOSCHF026A01131
Brake ENGINEERINGDI956144S
BREMBO09896110
BREMBO09896121
BREMBO09896176
CAR142079
CARHPD079
DELPHIBG9005
DELPHIBS5310
FEBI BILSTEIN18557
FERODODDF1202
FERODODDF12021
FERODODDF1202C1
FIRST LINEFBD1343
FTEBS5310
FTEBS5310HB
GIRLING6042485
HELLA8DD355107701
HELLA8DD355107711
JURID562200J
JURID562200JC
JURID562384J
JURID562384JC
LEMFÖRDER2899001
MAGNETI MARELLI353610649240
METELLI230693
METELLI230693C
METZGER24992V
MEYLE3155213024
MEYLE3155213024PD
MINTEXMDC1486
NK201544
NK311544
NK341544
PAGID50320
PAGID50320PRO
PEX140932
QH Benelux58042
QUINTON HAZELLBDC4636
QUINTON HAZELLBDC5310
QUINTON HAZELLBSF4636
QUINTON HAZELLBSF5310
REMSA659910
SWAG20918557
TEXTAR92107100
TEXTAR92107105
TEXTAR92107110
TEXTAR98200107101
TRISCAN812011147
TRUSTINGDF808
VALEO186884
ZIMMERMANN150129600
ZIMMERMANN150129620
ZIMMERMANN150129650
ZIMMERMANN150129652
ZIMMERMANN150129670
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)