• -41%
Tarcza hamulcowa :: Referencja: 92075005 :: Producent: TEXTAR
  • Tarcza hamulcowa :: Referencja: 92075005 :: Producent: TEXTAR

Tarcza hamulcowa

234,25 zł
138,21 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

TEXTAR
92075005
Brak danych

Lista parametrów:

Typ tarczy hamulcowejWentylowany wewnętrznie
Średnica [mm]296
Grubosć tarczy hamulcowej [mm]22
Minimalna grubożć [mm]20,4
Wysokożć [mm]76
Wzór otworów/Ilosć otworów05/06
Średnica otworu [mm]120
Średnica otworu centrujacego [mm]79
Ciężar [kg]7,4
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2Bez piasty koła
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2Bez sworznia mocującego koła
PowierzchniaPokryty dodatkową warstwą
PrzetwarzanieWysoko nawęglany
Techniczny numer informacyjny98200 0750 0 1 PRO
Długość opakowania [cm]33
Szerokość opakowania [cm]31,5
Wysokożć opakowania [cm]18

Lista zamienników:

BMW34111163013
BMW34111163081
BMW34111164839
BMW34116767061
APEC brakingDSK934
ATE24012201591
ATE24032201591
ATE422159
ATE522159
AUGROS5292389P
BARUMBAR22159
BENDIX562035B
BENDIX562035BC
BOSCH0986478848
BOSCH986478848
BOSCHBD748
BRADI1063624
BREMBO09692410
BREMBO09692411
BREMBO09692414
BREMBO9692411
BREMBO9692414
COMLINEADC1705V
DELPHIBG3043
FEBI BILSTEIN10753
FERODODDF834
FERODODDF834C1
FTEBS4623
FTEBS7023
GALFERB1G22201591
HELLA PAGID355104581
HELLA PAGID355104591
HELLA PAGID355122112
HELLA PAGID8DD355104581
HELLA PAGID8DD355104591
HELLA PAGID8DD355122112
JURID562035J
JURID562035JC
MGAD1196
MINTEXMDC989
NK201536
NK311536
NK341536
OBTEC A/S815131347V
OPTIMALBS5140
OPTIMALBS5140C
PAGID50439
PAGID50439PRO
QUINTON HAZELLBDC4623
QUINTON HAZELLBDC7023
REMSA651410
ROADHOUSE651410
SEBRO2435
STOP562035S
TEXTAR92075000
TEXTAR92075003
TEXTARTXD0082
TRISCAN812011133
TRWDF2769
VALEO197330
WAGNERWGR08341
ZIMMERMANN150128400
ZIMMERMANN150128420
ZIMMERMANN150128470
ZIMMERMANN150128472
ZIMMERMANN150128475
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2002-12 sedan 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)