• -41%
Tarcza hamulcowa :: Referencja: 92058300 :: Producent: TEXTAR
  • Tarcza hamulcowa :: Referencja: 92058300 :: Producent: TEXTAR

Tarcza hamulcowa

270,33 zł
159,50 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

TEXTAR
92058300
Brak danych

Lista parametrów:

Typ tarczy hamulcowejWentylowany wewnętrznie
Średnica [mm]324
Grubosć tarczy hamulcowej [mm]30
Minimalna grubożć [mm]28,4
Wysokożć [mm]77,1
Wzór otworów/Ilosć otworów05/07
Średnica otworu [mm]120
Średnica otworu centrujacego [mm]79
Ciężar [kg]10,4
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2Bez piasty koła
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2Bez sworznia mocującego koła
Techniczny numer informacyjny98200 0583 0 1
Długość opakowania [cm]36,5
Szerokość opakowania [cm]35
Wysokożć opakowania [cm]11

Lista zamienników:

BMW34111159895
BMW34111159910
BMW34111159916
BMW34116757746
APEC brakingDSK2008
ATE24013001011
ATE24033001011
ATE430101
AUGROS5292237P
BARUMBAR30101
BENDIX561553B
BOSCH0986478127
BOSCH0986479116
BRADI1063424
BREMBO09557910
BREMBO09557911
BREMBO09557914
BREMBO09557921
BREMBO9557921
COMLINEADC1772V
DELPHIBG670
FEBI BILSTEIN10751
FERODODDF606
FERODODDF6061
FTEBS4513
FTEBS4636
HELLA PAGID355102871
HELLA PAGID355122082
HELLA PAGID8DD355102871
HELLA PAGID8DD355122082
JURID561553J
JURID561553JC
MGAD1351
MGAD1368
MINTEXMDC833
NK201532
OBTEC A/S815131344V
OPTIMALBS5110
PAGID50426
QUINTON HAZELLBDC4513
QUINTON HAZELLBDC4636
REMSA651110
ROADHOUSE651110
SEBRO2449
TEXTAR92058303
TEXTAR92058305
TRISCAN812011127
TRWDF2602
TRWDF2602S
ZIMMERMANN150127100
ZIMMERMANN150127120
ZIMMERMANN150127170
ZIMMERMANN150127172
ZIMMERMANN150127175
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 7 (E32) 750 i,iL V12 1987-09 1994-09 sedan 300 4988 Benzyna M70 B50 (5012A)
BMW 8 (E31) 850 i,Ci 1990-04 1994-10 coupe 300 4988 Benzyna M70 B50 (5012A)
BMW 8 (E31) 840 i 1993-02 1996-02 coupe 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)