• -41%
Tarcza hamulcowa :: Referencja: 150.3455.75 :: Producent: ZIMMERMANN
  • Tarcza hamulcowa :: Referencja: 150.3455.75 :: Producent: ZIMMERMANN

Tarcza hamulcowa

1 032,87 zł
609,39 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

ZIMMERMANN
150.3455.75
Brak danych

Lista parametrów:

Typ tarczy hamulcowejWentylowany
PrzetwarzanieWysoko nawęglany
Średnica zewnętrzna [mm]328
Grubosć [mm]20
Minimalna grubożć [mm]18,4
Wysokożć [mm]61
Wzór otworów/Ilosć otworów5/4
Ciężar [kg]6,3
Średnica otworu 1 [mm]120
Śr. nitu [mm]75
JakożćVerbundwerkstoff

Lista zamienników:

BMW3421 2 228 801
A.B.S.17234
QH BeneluxHP58895
ROULUNDS BRAKINGWD01035
TEXTAR92183010
ZIMMERMANN150.3455.00
ZIMMERMANN150.3455.20
ZIMMERMANN150.3455.50
ZIMMERMANN150.3455.52
ZIMMERMANN150.3455.70
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 5 (E39) M5 1998-09 2003-06 sedan 313 4988 Benzyna M70 B50 (5012A)