• -41%
Tarcza hamulcowa :: Referencja: DDF834C :: Producent: FERODO
  • Tarcza hamulcowa :: Referencja: DDF834C :: Producent: FERODO

Tarcza hamulcowa

418,20 zł
246,74 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

FERODO
DDF834C
Brak danych

Lista parametrów:

Strona zabudowyOś przednia
Średnica [mm]296
Wysokożć [mm]76
Ciężar [kg]7,66
Typ tarczy hamulcowejWentylowany
Grubosć tarczy hamulcowej [mm]22
Minimalna grubożć [mm]20,4
Ilosć otworów5
Średnica otworu centrujacego [mm]79
Moment dokręcenia [Nm]110
PowierzchniaPokryty dodatkową warstwą
Jednostka ilożciSztuka
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2Ze śrubami

Lista zamienników:

BMW34111163013
BMW34111163081
BMW34111164839
BMW34116767061
APEC brakingDSK934
ATE24012201591
ATE422159
BENDIX562035B
BENDIX562035BC
BOSCH0986478848
Brake ENGINEERING955610
Brake ENGINEERINGDI955610
BREMBO09.6924.10
BREMBO09.6924.11
BREMBO09.6924.14
BREMBO09692410
BREMBO09692411
BREMBO09692414
DELPHIBG3043
FEBI BILSTEIN10753
FERODODDF834-1
FERODODDF834C-1
FTEBS4623
GRAFDF29396
HP (ZEBRA)57715
JURID562035J
JURID562035JC
LPRB2441V
MAGNETI MARELLI106362.4
MAGNETI MARELLI1063624
METELLI23-0396
METELLI230396
MGAD1196
MINTEXMDC989
NATIONALNBD811
NECTOWN834
NK201536
OBTEC A/S815131347
PAGID50439
QH Benelux57715
QUINTON HAZELLBDC4623
QUINTON HAZELLBDC4623P
REMSA666920
sbs1815201536
sbs1815301536
sbs1815341536
STOP562035S
TEXTAR92075000
TEXTAR98200075001
TRWDF2769
VALEO186697
WAGNERWGR0834-1
ZIMMERMANN150128400
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)