• -41%
Tarcza hamulcowa :: Referencja: DDF836C :: Producent: FERODO
  • Tarcza hamulcowa :: Referencja: DDF836C :: Producent: FERODO

Tarcza hamulcowa

396,55 zł
233,97 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: tarcza hamulcowa
Grupa produktów: tarcza hamulcowa
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

FERODO
DDF836C
Brak danych

Lista parametrów:

Strona zabudowyOs tylna
Średnica [mm]298
Wysokożć [mm]61
Ciężar [kg]5,93
Typ tarczy hamulcowejWentylowany
Grubosć tarczy hamulcowej [mm]20
Minimalna grubożć [mm]18,4
Ilosć otworów5
Średnica otworu centrujacego [mm]75
PowierzchniaPokryty dodatkową warstwą
Jednostka ilożciSztuka
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2Ze śrubami

Lista zamienników:

BMW34211163153
BMW34211164175
BMW34211164840
BMW34216767060
FORD34216767060
APEC brakingDSK932
ATE24012001541
ATE420154
BENDIX562036B
BENDIX562036BC
BOSCH0986478426
Brake ENGINEERING955612
Brake ENGINEERINGDI955612
BREMBO09.6841.10
BREMBO09.6841.11
BREMBO09.6841.14
BREMBO09684110
BREMBO09684111
BREMBO09684114
DELPHIBG3042
FEBI BILSTEIN17162
FERODODDF836-1
FERODODDF836C-1
FTEBS4677
GRAFDF29398
HP (ZEBRA)57714
JURID562036J
JURID562036JC
LPRB2461V
MAGNETI MARELLI106386.4
MAGNETI MARELLI1063864
METELLI23-0398
METELLI230398
MGAD1198
MINTEXMDC1054
NATIONALNBD860
NECTOWN836
NK201539
PAGID50441
QH Benelux57714
QUINTON HAZELLBDC4677
QUINTON HAZELLBDC4677P
REMSA675420
sbs1815201539
STOP562036S
TEXTAR92075100
TEXTAR98200075101
TRWDF2783
VALEO186860
ZIMMERMANN150128600
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)