• -41%
Termostat, żrodek chłodzący :: Referencja: 23529 :: Producent: FEBI BILSTEIN
  • Termostat, żrodek chłodzący :: Referencja: 23529 :: Producent: FEBI BILSTEIN

Termostat, żrodek chłodzący

261,58 zł
154,33 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: termostat
Grupa produktów: termostat, żrodek chłodzący
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: płyn chłodzący
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: termostat
Grupa produktów: termostat, żrodek chłodzący
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: płyn chłodzący

Szczegóły produktu

FEBI BILSTEIN
23529
Brak danych

Lista parametrów:

Punkt włączania [°C]85
Ciężar [kg]0,260
Uwzględnić informację serwisową
Wymagana ilosć1

Lista zamienników:

BMW11 53 2 247 019
3RG80144
BEHRTI 25 85
BGACT5023
BORG & BECKBTS322.88
CALORSTAT by VernetTH6494.85J
CAUTEX955408
DENSODTM85471
ERA350064
FACET7.8425
FAE5351585
FARE SA9909
FIRST LINEFTS322.88
FISPA94.348
GATESTH25085G1
HELLA8MT 354 775-271
HOFFER8192348
JP GROUP1414600610
JP GROUP1414600619
LASO10201510
MAGNETI MARELLI352047185000
MAGNETI MARELLI359001200710
MAHLE FILTERTI 25 85
MALÒTER360
MAPCO28667
MEAT & DORIA92348
Metalcaucho03821
MEYLE328 228 0007
MOTAQUIPVTK76
MOTORAD471-85
QH TalbrosQTH508K
QUINTON HAZELLQTH508K
SIDAT94.348
STCT403821
STELLOX23-40094-SX
SWAG20 92 3529
TOPRAN500 548
TRICLO463250
TRISCAN8620 15185
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.19.221
VALEO820421
VEMOV20-99-1266
WILMINK GROUPWG1217662
WILMINK GROUPWG1262790
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E46) 320 d 1998-04 2001-09 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 320 d 2000-03 2001-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 (E46) 318 d 2001-09 2003-03 sedan 116 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2002-03 2005-02 kombi 115 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)