• -41%
Termostat, żrodek chłodzący :: Referencja: 43624 :: Producent: FEBI BILSTEIN
  • Termostat, żrodek chłodzący :: Referencja: 43624 :: Producent: FEBI BILSTEIN

Termostat, żrodek chłodzący

203,07 zł
119,81 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: termostat
Grupa produktów: termostat, żrodek chłodzący
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: płyn chłodzący
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: termostat
Grupa produktów: termostat, żrodek chłodzący
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: płyn chłodzący

Szczegóły produktu

FEBI BILSTEIN
43624
Brak danych

Lista parametrów:

Ilożć połączeń2
MateriałTworzywo sztuczne
Punkt włączania [°C]97
Ciężar [kg]0,355
Wymagana ilosć1

Lista zamienników:

BMW11 53 0 139 877
BMW11 53 1 436 823
BMW11 53 1 437 040
BMW11 53 7 509 227
3RG82111
AKS DASIS055009N
BEHR2.561.01
BEHRTM 13 97
BGACT5038
BORG & BECKBBT113
CALORSTAT by VernetTH6499.97J
ERA350083
FAE5348601
FAE5351585
FARE SA9912
FIRST LINEFTK113
FISPA94.348
FISPA94.722
GATESTH32197G1
GK942007
HEPU44-1002
HOFFER8192348
HOFFER8192722
JP GROUP1414601610
JP GROUP1414601619
LASO10201508
MAGNETI MARELLI352046797000
MAGNETI MARELLI359001200320
MAHLE FILTERTM 13 97
MALÒTER360
MALÒTER362
MAPCO28667
MAPCO28669
MEAT & DORIA92348
MEAT & DORIA92722
Metalcaucho03824
MEYLE328 228 0006
MOTAQUIPVTK73
MOTORAD467-97
MTE-THOMSON497.97
QH TalbrosQTH513K
QUINTON HAZELLQTH513K
SASIC9000013
SIDAT94.348
SIDAT94.722
STCT403824
STELLOX23-40018-SX
STELLOX23-40094-SX
SWAG20 94 3624
TOPRAN501 145
TRICLO463251
TRISCAN8620 17397
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.19.169
VALEO820422
VEMOV20-99-1258
VEMOV20-99-1258-1
WAHLER4326.97 D
WILMINK GROUPWG1091733
WILMINK GROUPWG1217748
WILMINK GROUPWG1262822
WILMINK GROUPWG1307133
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 323 i 1998-03 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E46) 320 i 1998-03 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999-04 2000-09 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1999-04 2000-06 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW Z3 (E36) 2.0 1999-04 2003-01 kabriolet 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999-10 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999-08 2000-09 coupe 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999-10 2000-06 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000-04 2000-09 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-04 sedan 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-12 samochód terenowy zamknięty 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2006-01 2007-12 kabriolet 163 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2003-12 kombi 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2006-12 kabriolet 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2002-12 sedan 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 3.0 2000-06 2002-12 kabriolet 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 3.0 i 2004-01 2006-12 samochód terenowy zamknięty 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 325 2000-09 2005-04 sedan 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 3.0 2000-06 2003-01 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 coupe (E36) 3.0 2000-06 2003-06 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2007-12 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 2.2 2000-08 2003-01 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001-06 2005-02 hatchback 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-07 2009-12 sedan 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-10 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 520 i 2003-07 2010-03 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E60) 530 i 2003-07 2010-03 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2004-06 2010-12 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 2.2 i 2003-10 2005-10 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i,Li 2003-03 2008-07 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW Z3 (E36) 2.8 1996-01 2000-07 kabriolet 194 2793 Benzyna M52 B28 (286S2),M52 B28 (286S1)