• -41%
Termostat, żrodek chłodzący :: Referencja: TH5111.80J :: Producent: CALORSTAT by Vernet
  • Termostat, żrodek chłodzący :: Referencja: TH5111.80J :: Producent: CALORSTAT by Vernet

Termostat, żrodek chłodzący

49,84 zł
29,40 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: termostat
Grupa produktów: termostat, żrodek chłodzący
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: płyn chłodzący
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: termostat
Grupa produktów: termostat, żrodek chłodzący
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: płyn chłodzący

Szczegóły produktu

CALORSTAT by Vernet
TH5111.80J
Brak danych

Lista parametrów:

Temperatura otwarcia [°c]80
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaZ uszczelnieniem
Średnica 1 [mm]67
Średnica 2 [mm]35
Wysokożć 1 [mm]25,5
Wysokożć 2 [mm]7,5

Lista zamienników:

BMW11231265085
BMW11531265085
BMW11531466173
BMW11531710953
BMW11531713040
FORD6058784
FORDERT106
JEEPT0697157
MERCEDES-BENZ0022037575
MERCEDES-BENZ0022038075
MERCEDES-BENZ6152001315
MERCEDES-BENZ6152001415
MERCEDES-BENZ6162000415
MERCEDES-BENZ6162001815
MERCEDES-BENZ6172000315
MERCEDES-BENZ6172000815
MERCEDES-BENZ6172001115
MERCEDES-BENZ6172001815
SCANIA269374
SCANIA276012
VAG035121113
BEHR_2.087.80.300
BEHR_2.088.80
BEHR_2.095.80
BEHR_2.097.80.312
BEHR_2.097.83.312
BEHR_2.114.80.312
BEHR_2.119.80.312
BSGBSG 60-125-001
CALORSTAT by Vernet20108.80
CALORSTAT by Vernet20113.80
CALORSTAT by Vernet20114.80
CALORSTAT by Vernet20203.80
CALORSTAT by Vernet3025.83
CALORSTAT by Vernet3053.80
DELPHITMS1063
DELPHITMS1076
DELPHITMS1116
EPS1.880.046
EPS1.880.075
EPS1.880.254
EPS1.880.254S
EPS1.880.260S
EPS1.880.613
EPS1.880.623
ERA350190
FACET7.8046
FACET7.8075
FACET7.8254
FACET7.8254S
FACET7.8260S
FACET7.8613
FACET7.8623
FEBI BILSTEIN01598
FEBI BILSTEIN09738
FEBI BILSTEIN09739
FEBI BILSTEIN10266
FEBI BILSTEIN10267
FEBI BILSTEIN12188
FIRST LINEFTK029
FIRST LINEFTK054
FIRST LINET199.79
GATESTH11680
GATESTH11680G1
INDELDIS KX 729.14.049
INDELDIS KX 729.14.060
INDELDIS KX 729.14.080
JP GROUP1314600619
KW580 254
KW580 254S
KW580 260S
KW580 613
KW580 623
LEMA570087
LEMA575080
MAHLE FILTERTX 20 80D
MAHLE FILTERTX 21 80D
MAHLE FILTERTX 25 80D
MAHLE FILTERTX 27 80D
MEYLE028 271 0005
MEYLE028 280 0002
MEYLE028 280 0004
MOTORAD247-79
MOTORAD247-80
MOTORAD247-82
MOTORAD263-79
MOTORAD274-79
MOTORAD274-80
MOTORAD274-82
MTE-THOMSON226.80
MTE-THOMSON226.82
MTE-THOMSONVT226.79
MTE-THOMSONVT226.80
MTE-THOMSONVT226.82
QUINTON HAZELLQTH132K
QUINTON HAZELLQTH320K
SASIC9000067
SASIC9000093
SASIC9000337
TOPRAN400 776
TOPRAN500 542
TOPRAN500 544
TRISCAN8620 2582
TRISCAN8620 6382
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.19.050
VALEO819892
VALEO819901
VALEO819948
VEMOV20-99-0159
VEMOV20-99-1254
VEMOV20-99-1254-1
WAHLER4049.80
WAHLER4049.80D
WAHLER4049.80D1
WAHLER4088.80
WAHLER4088.80D
WAHLER4117.80
WAHLER4117.80D
WAHLER4235.80
WAHLER4235.80D
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E21) 320/6 1977-09 1982-08 sedan 122 1990 Benzyna M20 B20 (206VA)
BMW 3 (E21) 323 i 1978-01 1982-08 sedan 143 2316 Benzyna M20 B23 (236EA)
BMW 3 (E30) 320 i 1985-12 1991-06 sedan 129 1991 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 (E30) 320 i 1982-09 1985-12 sedan 125 1990 Benzyna M20 B20 (206EB)
BMW 3 (E30) 323 i 1982-09 1983-08 sedan 139 2316 Benzyna M20 B23 (236EC)
BMW 3 (E30) 323 i 1983-09 1986-08 sedan 150 2316 Benzyna M20 B23 (236EC)
BMW 3 (E30) 325 i X 1986-03 1987-12 sedan 171 2494 Benzyna M20 B25 (256K1),M20 B25 (256EX),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256E1)
BMW 3 (E30) 325 e 2.7 1983-10 1988-12 sedan 122 2693 Benzyna M20 B27 (276KB),M20 B27 (276KA)
BMW 3 (E30) 325 e 2.7 1985-01 1987-08 sedan 129 2693 Benzyna M20 B27 (276KB)
BMW 3 (E30) 324 td 1987-09 1991-08 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E12) 520/6 1977-09 1981-05 sedan 122 1990 Benzyna M20 B20 (206VA)
BMW 5 (E28) 520 i 1985-08 1987-12 sedan 129 1990 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 5 (E28) 524 td 1983-09 1987-12 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TA)
BMW 5 (E28) 525 e 1983-05 1987-12 sedan 125 2693 Benzyna M20 B27 (276EA)
BMW 5 (E28) 525 e 1984-12 1987-12 sedan 129 2693 Benzyna M20 B27 (276KB)
BMW 5 (E34) 520 i 1988-01 1991-08 sedan 129 1990 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 2500-3.3 (E3) 2500 1968-10 1977-04 sedan 150 2494 Benzyna M30 B25
BMW 2000-3.2 coupe (E9) 2.5 CS 1974-09 1976-03 coupe 150 2494 Benzyna M30 B25
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1987-12 sedan 220 3430 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.2:1)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 (E30) 320 i 1985-12 1990-06 sedan 150 1990 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 5 (E28) 520 i 1986-12 1987-12 sedan 150 1990 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E30) 320 is 1988-05 1990-12 sedan 192 1990 Benzyna S14 B20 (204EA)
BMW 5 (E28) 535 i 1985-01 1987-12 sedan 286 3535 Benzyna -
BMW 3 kabriolet (E30) 320 i 1986-04 1993-10 kabriolet 126 1990 Benzyna M20 B20
BMW 3 (E30) 325 i X 1986-12 1991-08 sedan 170 2494 Benzyna M20 B25 (256E1),M20 B25 (256K1),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256EX)
BMW 3 (E30) 325 i 1986-12 1991-06 sedan 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1),M20 B25 (256EX),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256E1)
BMW 3 (E30) 325 i 1983-09 1989-11 sedan 171 2494 Benzyna M20 B25 (256E2)
BMW 5 (E28) 525 i 1981-06 1987-12 sedan 150 2495 Benzyna M30 B25 (256EA)
BMW 5 (E28) 528 i 1981-06 1987-12 sedan 184 2788 Benzyna M30 B28 (286EA)
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985-01 1987-12 sedan 185 3430 Benzyna M30 B34 (346KA)
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985-01 1987-12 sedan 192 3430 Benzyna M30 B35 (Motronic)
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985-01 1987-12 sedan 218 3430 Benzyna M30 B34 (346EC)
BMW 6 (E24) 628 CSi 1979-09 1987-08 coupe 184 2788 Benzyna M30 B28
BMW 6 (E24) 635 CSi 1978-06 1988-08 coupe 218 3453 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.3:1),M30 B35 (L-Jetronic,10:1),M30 B35 (Motronic,10:1)
BMW 6 (E24) 635 CSi 1981-11 1989-10 coupe 218 3430 Benzyna M30 B35 (Motronic,10:1)
BMW 7 (E23) 735 i 1982-06 1986-06 sedan 218 3430 Benzyna M30 B34 (346EC)
BMW 7 (E23) 725 i 1977-07 1986-06 sedan 150 2494 Benzyna M30 B25
BMW 7 (E23) 732 i 1979-09 1986-08 sedan 197 3210 Benzyna M30 B32
BMW 3 Touring (E30) 320 i 1988-01 1991-12 kombi 129 1991 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 Touring (E30) 325 i 1987-07 1993-03 kombi 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E30) 325 i X 1988-06 1993-10 kombi 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E30) 324 td 1988-01 1993-06 kombi 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 3 (E36) 320 i 1990-09 1998-02 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E28) 520 i 1981-06 1987-12 sedan 125 1990 Benzyna M20 B20 (206EA)
BMW 5 (E28) 525 e 1981-09 1987-12 sedan 122 2693 Benzyna M20 B27 (276KA),M20 B27 (276EB),M20 B27 (276KB)
BMW 5 (E34) 520 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 (E34) 524 td 1988-03 1995-09 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 5 (E34) 525 i 1988-01 1991-08 sedan 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1)
BMW 5 (E34) 530 i 1988-01 1991-08 sedan 188 2986 Benzyna M30 B30 (306KA)
BMW 5 (E34) 535 i 1988-01 1995-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 5 Touring (E34) 520 i 1991-11 1997-01 kombi 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991-11 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 6 (E24) 635 CSi 1987-08 1989-05 coupe 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E23) 728 i 1978-07 1986-08 sedan 184 2788 Benzyna M30 B28
BMW 7 (E23) 735 i 1985-01 1986-08 sedan 185 3430 Benzyna M30 B34 (346KA)
BMW 7 (E23) 735 i 1979-09 1986-08 sedan 218 3453 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.3:1),M30 B35 (Motronic,10:1)
BMW 7 (E23) 745 i 1983-05 1986-08 sedan 252 3430 Benzyna M30 B35
BMW 7 (E23) 735 i 1985-04 1986-08 sedan 192 3430 Benzyna M30 B35 (Motronic)
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 197 2986 Benzyna M30 B30 (306EA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 188 2986 Benzyna M30 B30 (306KA)
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1992-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW Z1 2.5 1988-06 1991-06 kabriolet 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1)
BMW 3 kabriolet (E30) 320 i 1986-04 1993-10 kabriolet 129 1990 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 kabriolet (E30) 325 i 1987-09 1993-10 kabriolet 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256EX)
BMW 3 kabriolet (E30) 325 i 1985-12 1987-12 kabriolet 171 2494 Benzyna M20 B25 (256E2)
BMW 6 (E24) 635 CSi 1985-01 1989-05 coupe 185 3430 Benzyna M30 B34 (346KA)
BMW 6 (E24) 635 CSi 1985-04 1990-09 coupe 192 3430 Benzyna M30 B35