• -41%
Termostat, żrodek chłodzący :: Referencja: 12191 :: Producent: FEBI BILSTEIN
  • Termostat, żrodek chłodzący :: Referencja: 12191 :: Producent: FEBI BILSTEIN

Termostat, żrodek chłodzący

45,24 zł
26,69 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: termostat
Grupa produktów: termostat, żrodek chłodzący
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: płyn chłodzący
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: termostat
Grupa produktów: termostat, żrodek chłodzący
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: płyn chłodzący

Szczegóły produktu

FEBI BILSTEIN
12191
Brak danych

Lista parametrów:

Punkt włączania [°C]92
Ciężar [kg]0,1
Uwzględnić informację serwisową
Wymagana ilosć1

Lista zamienników:

BMW11 53 1 733 803
BMW11 53 1 733 803 S1
BMW11 53 7 511 083
BMW11 53 7 511 083 S1
LAND ROVER7511083
LAND ROVER7511083 S1
BEHRTX 28 92D
BGACT5178
BGACT5473K
BORG & BECKBBT076
BORG & BECKBBT239
CALORSTAT by VernetTH6243.92J
ERA350333
FACET7.8302S
FAE5302692
FENOXTS146
FIRST LINEFTK076
FIRST LINEFTK239
FISPA94.219
GATESTH14392G1
HELLA8MT 354 774-361
HELLA8MT 354 774-371
HOFFER8192219
JP GROUP1414600109
JP GROUP1414600110
JP GROUP1414600119
LASO10201501
MAGNETI MARELLI352027492000
MAGNETI MARELLI359001200650
MAHLE FILTERTX 28 92D
MALÒTER168
MAPCO28651
MAXGEAR67-0014
MEAT & DORIA92219
MEYLE028 265 0003
MEYLE028 271 0004
MEYLE028 275 0003
MEYLE028 288 0000
MEYLE028 292 0005
MOTAQUIPVTS279
MOTORAD274-92
MTE-THOMSON226.92
PATRONPE21024
QH TalbrosQTH492K
QUINTON HAZELLQTH492K
SASIC9000016
SIDAT94.219
STANDARD75243
STANDARDKTS122
STELLOX23-40023-SX
SWAG20 91 2191
TOPRAN500 546
TRISCAN8620 6392
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.19.048
VALEO820143
VEMOV20-99-1271
WAHLER4236.92D
WILMINK GROUPWG1091700
WILMINK GROUPWG1217926
WILMINK GROUPWG1262730
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 316 i 1990-09 1993-09 sedan 100 1596 Benzyna M40 B16 (164E1)
BMW 3 (E36) 318 i 1990-12 1993-10 sedan 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 3 (E36) 318 is 1993-03 1998-02 sedan 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1992-03 1995-10 coupe 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 325 i 1993-03 1995-03 kabriolet 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 3 Touring (E36) 320 i 1995-01 1999-10 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 328 i 1995-01 1999-10 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 328 i 1995-01 1998-02 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 323 i 2.5 1995-03 1998-02 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 328 i 1995-01 1999-04 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 coupe (E36) 323 i 1995-03 1999-04 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i 1995-09 1999-10 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 1997-08 2000-08 hatchback 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 (E36) 320 i 1990-09 1998-02 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 320 i 1993-12 1999-04 kabriolet 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 520 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 520 i 1991-11 1997-01 kombi 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991-11 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992-02 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1994-11 1995-08 hatchback 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 328 i 1995-03 1999-04 kabriolet 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 323 i 1995-06 1999-04 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)