• -41%
Siłownik, sprzęgło :: Referencja: PJH182 :: Producent: TRW
  • Siłownik, sprzęgło :: Referencja: PJH182 :: Producent: TRW

Siłownik, sprzęgło

217,69 zł
128,44 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: cylinder
Grupa produktów: siłownik, sprzęgło
Docelowa lokalizacja elementu: sprzęgło
Dodatkowe informacje: cylinder roboczy
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: cylinder
Grupa produktów: siłownik, sprzęgło
Docelowa lokalizacja elementu: sprzęgło
Dodatkowe informacje: cylinder roboczy

Szczegóły produktu

TRW
PJH182
Brak danych

Lista parametrów:

Średnica [mm]22,2

Lista zamienników:

BMW1158903
BMW1164917
BMW21521158903
BMW21521164917
BMW21526766277
BMW21526775924
BMW6766277
BMW6775924
ATE24252209053
BENDIX512045B
BORG & BECKBES120
BOSCH0986486534
BOSCH0986486607
Brake ENGINEERINGWC1094BE
BREMBOE06003
CAR9226
DELPHILL40014
FEBI BILSTEIN10034
FERODOFHC6011
FERODOFHY757
FIRST LINEFBA2005
FTEKN2205032
FTEKN22050B1
FTEKN22050C1
GIRLING1106182
HELLA8AF355580791
HELLA8AF355580931
LuK512003210
MAGNETI MARELLI360319030037
NK841504
NK841508
PEXNZ22030
QH BeneluxCS20168
QUINTON HAZELLKNF22009
REMSAC172210
SACHS6283600105
SWAG20934879
SWAG99910034
TEXTAR52006500
TRISCAN813011302
TRISCAN813011306
TRUSTINGCZ048
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E34) 520 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 (E34) 524 td 1988-03 1995-09 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 tds 1991-09 1995-09 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 520 i 1991-11 1997-01 kombi 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 1991-12 1997-01 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 518 g 1995-11 1996-06 kombi 115 1796 Dwupaliwowy M43 B18 (184E2)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.0 1992-10 1995-01 coupe 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.0 1994-01 1995-10 kabriolet 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 5 Touring (E34) 525 td 1993-03 1997-01 kombi 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.0 1995-01 1995-10 coupe 295 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 7 (E38) 735 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1)
BMW 3 (E36) M3 3.2 1995-09 1998-02 sedan 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.2 1995-10 1999-04 coupe 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.2 1995-10 1999-04 kabriolet 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 5 (E34) 525 td 1993-04 1995-09 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW X3 (E83) xDrive 20 d 2008-09 2010-08 samochód terenowy zamknięty 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 318 i 2007-09 2012-06 kombi 136 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 3 Compact (E36) 316 i 1998-12 2000-08 hatchback 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW Z8 (E52) 4.9 2000-06 2003-06 kabriolet 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 (E36) M3 3.0 1994-08 1995-09 sedan 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 222 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 2.2 2000-08 2003-01 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E34) 518 i 1994-09 1997-01 kombi 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW Z3 (E36) M 3.2 2001-06 2003-01 kabriolet 325 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 520 i 2003-07 2010-03 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E60) 530 i 2003-07 2010-03 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-12 2006-12 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2004-06 2010-12 kombi 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 1 (E81) 120 d 2007-03 2012-09 hatchback 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 5 (E60) 525 d 2004-06 2010-03 sedan 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-06 2010-12 kombi 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 6 (E63) 630 i 2004-09 2010-07 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 6 kabriolet (E64) 630 i 2004-09 2010-07 kabriolet 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 6 (E63) 650 i 2005-07 2010-07 coupe 367 4799 Benzyna N62 B48 B
BMW 5 (E60) 530 i 2005-07 2010-03 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 530 i 2005-07 2010-12 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 (E60) 523 i 2005-07 2010-03 sedan 177 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 Touring (E61) 523 i 2005-07 2010-12 kombi 177 2497 Benzyna N52 B25 A,N52 B25 B,N52 B25 BE
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2005-07 2010-12 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 Touring (E61) 550 i 2005-07 2010-12 kombi 367 4799 Benzyna N62 B48 A,N62 B48 B
BMW 5 (E60) 520 d 2005-07 2010-03 sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,M47 D20 (204D4),N47 D20 C
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2005-07 2010-12 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 xd 2005-07 2010-03 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd 2005-07 2010-12 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xi 2005-07 2010-12 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 520 d 2005-07 2010-12 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C,M47 D20 (204D4)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-12 2010-12 kombi 163 2497 Olej napędowy M57N 256 D4
BMW 5 (E60) 525 d 2004-12 2010-03 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E60) 520 d 2005-09 2010-03 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 5 Touring (E61) 520 d 2005-09 2010-12 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2007-01 2010-12 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2007-01 2010-12 kombi 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd 2007-01 2010-12 kombi 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 i 2007-01 2010-12 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 530 xi 2007-01 2010-12 kombi 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 525 xi 2007-01 2010-12 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 525 xd 2007-01 2010-12 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 335 xi 2006-09 2013-12 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 525 i xDrive 2008-09 2010-12 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 530 i xDrive 2008-09 2010-12 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive 2008-09 2010-12 kombi 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-09 2006-12 samochód terenowy zamknięty 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2),M57 D30 (306D3)
BMW 1 (E81) 118 i 2006-09 2012-09 hatchback 136 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 1 (E87) 120 i 2003-11 2012-09 hatchback 150 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 BD,N46 B20 C,N46 B20 CC
BMW 5 (E60) 540 i 2005-09 2010-02 sedan 306 3982 Benzyna N62 B40 A
BMW 5 Touring (E61) 530 i 2007-01 2010-12 kombi 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991-11 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992-02 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V8 1992-09 1997-01 kombi 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 211 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 730 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 5 (E34) 518 i 1989-08 1995-09 sedan 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 5 (E34) 518 i 1989-08 1995-09 sedan 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 5 Touring (E34) 518 i 1993-03 1994-09 kombi 113 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E36) 323 i 1995-03 1999-04 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW Z3 (E36) M 3.2 1997-03 2001-06 kabriolet 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 1997-08 2000-08 hatchback 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW Z3 coupe (E36) M 1998-02 2001-06 coupe 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW Z3 (E36) 2.8 1996-01 2000-07 kabriolet 194 2793 Benzyna M52 B28 (286S2),M52 B28 (286S1)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E90) 325 i 2005-01 2011-12 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 330 i 2005-01 2007-08 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 7 (E38) 725 tds 1996-04 2001-11 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW Z3 (E36) 1.9 1998-07 2003-01 kabriolet 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW Z3 (E36) 1.9 1999-01 2003-01 kabriolet 116 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW Z3 coupe (E36) M 2001-06 2003-06 coupe 325 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW Z3 (E36) 2.0 1999-04 2003-01 kabriolet 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW Z3 (E36) 3.0 2000-06 2003-01 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 coupe (E36) 3.0 2000-06 2003-06 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 545 i 2003-09 2010-03 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 5 Touring (E61) 545 i 2004-06 2010-12 kombi 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2004-06 2010-12 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 6 (E63) 645 Ci 2004-01 2005-08 coupe 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 6 kabriolet (E64) 645 Ci 2004-04 2005-08 kabriolet 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 3 (E90) 320 d 2005-01 2011-12 sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C,M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 330 i 2005-09 2007-08 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 xi 2005-09 2012-06 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xi 2005-09 2007-08 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 (E90) 320 si 2006-05 2011-12 sedan 173 1997 Benzyna N45 B20 A
BMW 3 coupe (E92) 325 xi 2006-09 2013-12 coupe 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i 2006-09 2013-12 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 xi 2006-09 2013-12 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 6 kabriolet (E64) 650 i 2005-07 2010-07 kabriolet 367 4799 Benzyna N62 B48 B
BMW 5 (E60) 525 i 2005-07 2010-03 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 (E60) 550 i 2005-07 2010-03 sedan 367 4799 Benzyna N62 B48 B,N62 B48 A
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 525 xi 2007-01 2010-03 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 6 (E63) 630 i 2007-07 2010-07 coupe 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 6 kabriolet (E64) 630 i 2007-07 2010-07 kabriolet 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 6 (E63) 630 i 2007-07 2010-07 coupe 272 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 6 kabriolet (E64) 630 i 2007-07 2010-07 kabriolet 272 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 5 (E60) 540 i 2005-07 2010-03 sedan 306 4000 Benzyna N62 B40 A
BMW 5 (E60) 525 xi 2005-07 2010-03 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 (E60) 530 xi 2005-07 2010-03 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 525 xi 2005-07 2010-12 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 325 xi 2005-01 2011-12 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 330 xi 2005-01 2007-08 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i 2006-09 2010-02 coupe 272 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 AF,N52 B30 BF
BMW 3 coupe (E92) 330 xi 2006-09 2013-12 coupe 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 (E60) 525 i 2007-01 2010-03 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 (E60) 523 i 2007-01 2010-03 sedan 190 2497 Benzyna N52 B25 A,N52 B25 BE
BMW 5 (E60) 525 d 2007-01 2010-03 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 d 2007-01 2010-03 sedan 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 xd 2007-01 2010-03 sedan 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 i 2007-01 2010-03 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 (E60) 530 xi 2007-01 2010-03 sedan 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2007-01 2010-12 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 523 i 2007-01 2010-12 kombi 190 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 (E60) 525 xd 2007-01 2010-03 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 520 d 2007-09 2010-03 sedan 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 5 Touring (E61) 520 d 2007-09 2010-12 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 5 Touring (E61) 520 i 2007-09 2010-12 kombi 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 5 Touring (E61) 520 i 2007-07 2010-08 kombi 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 5 (E60) 523 i 2007-01 2010-03 sedan 190 2497 Benzyna N53 B25 A
BMW 5 (E60) 530 i 2007-01 2010-03 sedan 272 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 5 Touring (E61) 523 i 2007-01 2010-12 kombi 190 2497 Benzyna N53 B25 A
BMW X1 (E84) sDrive 18 i 2009-03 2015-06 kombi 136 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 5 Touring (E61) 525 d xDrive 2008-09 2010-12 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2005-11 2010-12 kombi 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)