• -57%
Zestaw naprawczy, zacisk hamulca :: Referencja: D41999C :: Producent: AUTOFREN SEINSA
  • Zestaw naprawczy, zacisk hamulca :: Referencja: D41999C :: Producent: AUTOFREN SEINSA

Zestaw naprawczy, zacisk hamulca

102,63 zł
44,13 zł 
Oszczędzasz 57% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

AUTOFREN SEINSA
D41999C
Brak danych

Lista parametrów:

Średnica [mm]36
System hamulcowyLUCAS
Strona zabudowyOs tylna
Zestaw pełny

Lista zamienników:

MINI34 21 6 776 925
MINI34 21 6 776 926
MINI34 21 6 784 645
MINI34 21 6 784 646
MINI34 21 6 785 611
MINI34 21 6 785 612
OPEL1605970
OPEL5 42 465
OPEL5 42 466
OPEL5 42 475
OPEL5 42 476
OPEL93170604
OPEL93170605
OPEL93176082
OPEL93176083
OPEL93179156
OPEL93179157
A.B.S.523581
A.B.S.523582
A.B.S.529471
A.B.S.529472
ATE24.3367-1707.7
ATE24.3367-1708.7
ATE24.3367-1713.7
ATE24.3367-1714.7
BENDIX694453B
BENDIX694454B
BENDIX694461B
BENDIX694462B
BOSCH0 986 473 261
BOSCH0 986 473 474
BOSCH0 986 474 261
BOSCH0 986 474 474
BREMBOF 06 168
BREMBOF 06 169
BREMBOF 06 228
BREMBOF 06 229
BREMBOF 59 124
BREMBOF 59 125
BREMBOF 59 144
BREMBOF 59 145
BUDWEG CALIPER343074
BUDWEG CALIPER343075
BUDWEG CALIPER343274
BUDWEG CALIPER343275
BUDWEG CALIPER344084
BUDWEG CALIPER344085
BUDWEG CALIPER344832
BUDWEG CALIPER344833
CARDONE384154
CARDONE384155
CARDONE384790
CARDONE384791
DELCO REMYDC73074
DELCO REMYDC73075
DELCO REMYDC73274
DELCO REMYDC73275
DRI41.8410.0000
DRI41.8610.0000
DRI42.8410.0000
DRI42.8610.0000
ERT402014
FRENKIT236919
FTERX369801A0
FTERX369802A0
FTERX369805A0
FTERX369806A0
HELLA PAGID8AC 355 382-091
HELLA PAGID8AC 355 382-101
HELLA PAGID8AC 355 382-131
HELLA PAGID8AC 355 382-141
NK2136139
NK2136140
NK2136235
NK2136236
sbs13012136139
sbs13012136140
sbs13012136235
sbs13012136236
TRWBHR 146
TRWBHR 147
TRWBHR 148
TRWBHR 149
TRWBHR 242
TRWBHR 243
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI (R56) One D 2010-07 2013-11 hatchback 90 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI Roadster (R59) Cooper S 2012-02 - kabriolet 200 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper S 2010-03 - kabriolet 200 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI Roadster (R59) Cooper S 2012-02 - kabriolet 163 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI (R56) Cooper 2010-03 2013-11 hatchback 115 1598 Benzyna N16 B16 A,N12 B16 A
MINI (R56) Cooper SD 2011-02 2013-11 hatchback 136 1995 Olej napędowy N47 C20 A
MINI (R56) Cooper S 2010-03 2013-11 hatchback 163 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper S 2011-09 - coupe 200 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 2010-03 2015-06 kombi 200 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI (R56) Cooper D 2011-02 2013-11 hatchback 112 1995 Olej napędowy N47 C20 A
MINI (R56) Cooper SD 2011-02 2013-11 hatchback 143 1995 Olej napędowy N47 C20 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper D 2011-02 2015-06 kombi 112 1995 Olej napędowy N47 C20 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper SD 2011-02 2015-06 kombi 143 1995 Olej napędowy N47 C20 A
MINI kabriolet (R57) Cooper D 2011-02 - kabriolet 112 1995 Olej napędowy N47 C20 A
MINI kabriolet (R57) Cooper SD 2011-02 - kabriolet 143 1995 Olej napędowy N47 C20 A
MINI coupe (R58) Cooper 2011-09 - coupe 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper S 2011-09 - coupe 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI coupe (R58) John Cooper Works 2011-09 - coupe 211 1598 Benzyna N14 B16 C
MINI coupe (R58) Cooper SD 2011-09 - coupe 143 1995 Olej napędowy N47 C20 A
MINI (R56) Cooper S 2012-01 2013-11 hatchback 200 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper SD 2011-02 2015-06 kombi 136 1995 Olej napędowy N47 C20 A
MINI Roadster (R59) Cooper 2012-02 - kabriolet 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI Roadster (R59) Cooper S 2012-02 - kabriolet 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI Roadster (R59) John Cooper Works 2012-02 - kabriolet 211 1598 Benzyna N14 B16 C,N18 B16 C
MINI Roadster (R59) Cooper SD 2012-02 - kabriolet 143 1995 Olej napędowy N47 C20 A
MINI kabriolet (R57) Cooper 2009-03 - kabriolet 116 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper 2010-03 2015-06 kombi 115 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper S 2011-09 - coupe 163 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper 2011-09 - coupe 115 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper SD 2011-09 - coupe 136 1995 Olej napędowy N47 C20 A
MINI Roadster (R59) Cooper 2012-02 - kabriolet 115 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI Roadster (R59) Cooper SD 2012-02 - kabriolet 136 1995 Olej napędowy N47 C20 A
MINI (R56) Cooper 2006-10 2012-02 hatchback 120 1598 Benzyna N12 B16 A
MINI (R56) Cooper S 2006-10 2011-01 hatchback 174 1598 Benzyna N14 B16 A
MINI (R56) One 2006-11 2010-03 hatchback 95 1397 Benzyna N12 B14 A
MINI (R56) Cooper D 2006-11 2010-09 hatchback 109 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4),W16 D16
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 2007-10 2010-02 kombi 163 1598 Benzyna N14 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 2007-10 2010-02 kombi 174 1598 Benzyna N14 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper 2007-10 2013-12 kombi 120 1598 Benzyna N12 B16 A,N16 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper D 2007-10 2010-02 kombi 109 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4)
MINI (R50, R53) John Cooper Works 2006-03 2006-09 hatchback 218 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI (R56) One 2009-03 2010-03 hatchback 75 1397 Benzyna N12 B14 A
MINI kabriolet (R57) Cooper 2009-03 - kabriolet 120 1598 Benzyna N12 B16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper S 2009-03 - kabriolet 174 1598 Benzyna N14 B16 A
MINI (R56) John Cooper Works 2008-03 2013-11 hatchback 211 1598 Benzyna N14 B16 C
MINI kabriolet (R57) John Cooper Works 2008-03 - kabriolet 211 1598 Benzyna N14 B16 C
MINI CLUBMAN (R55) John Cooper Works 2008-03 2012-08 kombi 211 1598 Benzyna N14 B16 C
MINI (R56) One 2010-03 2013-11 hatchback 75 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI (R56) One 2010-03 2013-11 hatchback 98 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI (R56) Cooper 2009-09 2013-11 hatchback 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI (R56) Cooper S 2010-03 2013-11 hatchback 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI (R56) One D 2009-06 2010-07 hatchback 90 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4)
MINI CLUBMAN (R55) One 2010-03 2015-06 kombi 98 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper 2010-03 2015-06 kombi 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 2010-03 2015-06 kombi 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI kabriolet (R57) One 2010-03 - kabriolet 98 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper 2010-03 - kabriolet 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper S 2010-03 - kabriolet 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper D 2010-06 - kabriolet 112 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI CLUBMAN (R55) One D 2010-03 2015-06 kombi 90 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper D 2010-03 2015-06 kombi 112 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI (R56) Cooper D 2010-06 2013-11 hatchback 112 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI CLUBMAN (R55) One 2009-03 2010-02 kombi 95 1397 Benzyna N12 B14 A
MINI CLUBMAN (R55) John Cooper Works 2008-10 2010-02 kombi 192 1598 Benzyna N14 B16 A
MINI (R56) John Cooper Works GP 2012-09 2013-11 hatchback 218 1598 Benzyna N18 B16 C
MINI CLUBVAN (R55) Cooper 2012-12 - nadwozie pełne / kombi 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI CLUBVAN (R55) One 2012-12 - nadwozie pełne / kombi 98 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI CLUBVAN (R55) Cooper D 2012-12 - nadwozie pełne / kombi 112 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI (R56) John Cooper Works 2006-11 2011-12 hatchback 192 1598 Benzyna N14 B16 C
MINI CLUBVAN (R55) Cooper D 2012-12 - nadwozie pełne / kombi 112 1995 Olej napędowy N47 C20 A