• -41%
Zawór ssący :: Referencja: 12821 :: Producent: FEBI BILSTEIN
  • Zawór ssący :: Referencja: 12821 :: Producent: FEBI BILSTEIN

Zawór ssący

40,98 zł
24,18 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: zawór
Grupa produktów: zawór ssący
Docelowa lokalizacja elementu: sterowanie silnika
Dodatkowe informacje: wlot
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: zawór
Grupa produktów: zawór ssący
Docelowa lokalizacja elementu: sterowanie silnika
Dodatkowe informacje: wlot

Szczegóły produktu

FEBI BILSTEIN
12821
Brak danych

Lista parametrów:

Średnica zewnętrzna [mm]5,94
Średnica zewnętrzna [mm]30
Ilosć wycięć/otworów3
Ciężar [kg]0,042
Wymagana ilosć12

Lista zamienników:

BMW11 34 1 438 381
BMW11 34 1 438 449
BMW11 34 1 722 894
BMW11 34 1 738 220
AEV94008
BGAV011613
CORTECO551745B
FAI AutoPartsIV11613
FRECCIAR4799/SCR
INTERVALVES2917.002
IPSAVL107100
MAHLE FILTER081VE30341000
OSVAT1745
PERFECT CIRCLE081 VE 30341 000
STELLOX01-23246-SX
SWAG20 91 2821
TRW Engine Component11613
WILMINK GROUPWG1015529
WILMINK GROUPWG1089680
WILMINK GROUPWG1157667
WILMINK GROUPWG1174037
WILMINK GROUPWG1213369
WILMINK GROUPWG1233047
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 320 i 1990-09 1998-02 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E34) 520 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 520 i 1991-11 1997-01 kombi 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 320 i 1993-12 1999-04 kabriolet 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 320 i 1995-01 1999-10 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 (E46) 320 i 1998-03 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW Z3 (E36) 2.0 1999-04 2003-01 kabriolet 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999-10 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999-08 2000-09 coupe 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW Z3 (E36) 2.2 2000-08 2003-01 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E60) 520 i 2003-07 2010-03 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW Z4 (E85) 2.2 i 2003-10 2005-10 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)