• -41%
Zawór wydechowy :: Referencja: 12824 :: Producent: FEBI BILSTEIN
  • Zawór wydechowy :: Referencja: 12824 :: Producent: FEBI BILSTEIN

Zawór wydechowy

63,90 zł
37,70 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: zawór
Grupa produktów: zawór wydechowy
Docelowa lokalizacja elementu: sterowanie silnika
Dodatkowe informacje: wydech
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: zawór
Grupa produktów: zawór wydechowy
Docelowa lokalizacja elementu: sterowanie silnika
Dodatkowe informacje: wydech

Szczegóły produktu

FEBI BILSTEIN
12824
Brak danych

Lista parametrów:

Długość [mm]105,66
Średnica zewnętrzna [mm]5,94
Średnica zewnętrzna [mm]30,05
Ilosć wycięć/otworów3
Ciężar [kg]0,047

Lista zamienników:

BMW11 34 1 738 219
BMW11 34 1 739 821
LAND ROVER1739821
AEV91926
BGAV011964
CORTECO551036B
FRECCIAR4865/RCR
INTERVALVES2957.239
INTERVALVES3283.209
IPSAVL110400
MAHLE FILTER081VA30503000
MAHLE FILTERVE1400820
METAL LEVEVE1400820
OSVAT1036
PERFECT CIRCLE081 VA 30503 000
STELLOX01-24011-SX
SWAG20 91 2824
TOPRAN500 722
TRW Engine Component111207
TRW Engine Component11964
WILMINK GROUPWG1015537
WILMINK GROUPWG1053517
WILMINK GROUPWG1089712
WILMINK GROUPWG1089898
WILMINK GROUPWG1174002
WILMINK GROUPWG1195904
WILMINK GROUPWG1213354
WILMINK GROUPWG1232934
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 318 is 1993-03 1998-02 sedan 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 325 i 1993-03 1995-03 kabriolet 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1994-11 1995-08 hatchback 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 Touring (E36) 328 i 1995-01 1999-10 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 328 i 1995-01 1998-02 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 323 i 2.5 1995-03 1998-02 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 328 i 1995-01 1999-04 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1995-09 1999-04 coupe 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 coupe (E36) 323 i 1995-03 1999-04 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i 1995-09 1999-10 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 (E36) 318 is 1995-09 1998-02 sedan 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1995-07 2000-08 hatchback 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW Z3 (E36) 1.9 1995-10 1999-03 kabriolet 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 1997-08 2000-08 hatchback 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 323 i 1998-03 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999-04 2000-09 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1999-04 2000-06 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999-10 2000-06 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000-04 2000-09 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1992-03 1995-10 coupe 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991-11 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992-02 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 328 i 1995-03 1999-04 kabriolet 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 323 i 1995-06 1999-04 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)